فلزیاب طلایاب گنج یاب
ساخت آلمان

فلزیاب Bionic X4

فلزیاب Bionic X4 دوربرد با دو روش تشخیص متفاوت و نرم افزار مکان یابی برای یافتن گنجینه های پنهان در عمق های طولانی طراحی شده است.

حالت های کاری فلزیاب Bionic X4 :

اشیا قابل تشخیص: فلاتر طلا، ناگت، مواد معدنی و طلای طبیعی، سکه، جواهرات، مصنوعات، اشیای فلزی و … فلزیاب Bionic X4 برای کسانی که به دنبال طلا در عمق زیاد هستند، ساخته شده است.

بر خلاف ردیاب های سنتی دوربرد، Bionic X4 می تواند با یک تلفن هوشمند اندرویدی بصورت الحاقی برای یافتن فلزات، جویندگان را یاری کند.

اتصال بلوتوث کاملاً خودکار بین تلفن هوشمند و Bionic X4 صورت میگیرد و اسکن داده ها را مستقیماً به تلفن هوشمند منتقل می کند، جایی که داده ها در صفحه، نمایش داده می شوند.

بنابراین این فلزیاب می تواند جهت و تصویر را از طریق دوربین تلفن هوشمند ببیند و آن را برای تجزیه و تحلیل بعدی اصلاح کند.

فلزیاب Bionic X4

Bionic X4 دور برد با تلفن هوشمند اندرویدی برای یافتن اشیاء دفن شده در فاصله های طولانی استفاده می شود با استفاده از نشانه گذاری نقطه ای می توان موقعیت دقیق شی واقع شده را تعیین کرد.

روش های تشخیص فلزات با فلزیاب بایونیک ایکس 4 :

ردیابی فلزات با برد طولانی بایونیک ایکس 4  از دو روش مختلف ردیابی برای یافتن گنجینه های پنهان پشتیبانی می کند.

  • روش تشخیص یونی (Ions-Chamber-System): روش تشخیص یونی تشعشات یون ها (یونهای آزاد شده از فلزات) اجسام طلای مدفون را اندازه گیری می کند. این روش شناسایی، فقط قادر به یافتن اشیای مدفون شده از جنس طلا است.
  • روش تشخیص بایونیک (سیستم بیوانرژی): در هنگام ردیابی طلا، روش تشخیص بیونیک با بیوانرژی بدن اپراتور، ارتباط برقرار می کند تا حداقل تغییرات مواد جسمی را تجزیه و تحلیل کند. بدین ترتیب طلایاب Bionic X4 قادر است تقریبا همه اشیا طلایی را ردیابی نماید. سیستم بیوانرژی به طور جدا از قدمت و عمر طلای مدفون شده می‌تواند شی تازه مدفون شده را ردیابی نماید.

فلزیاب Bionic X4

این طلایاب حرفه ای ساخت شرکت OKM و محصول کشور آلمان می‌باشد. برای اطلاع از قیمت ها به لیست قیمت مراجعه نمائید.

همچنین می‌توانید برای خواندن مقاله آموزش حذف ذرات با دستگاه فلزیاب به روی لینک کلیک کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + دو =

دکمه بازگشت به بالا