فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

نماد چکمه در گنجیابی و دفینه یابی

نماد چکمه در گنجیابی یکی از نشانه های پیدا شده در حین حفاری و در دل خاک هزار برابر از نشانه ها روی خاک مهم تر میباشد و به ما اطلاعات خیلی مهمی را از دفینه ای که در سینه زمین وجود دارند میدهد در اینصورت باید دقت کنید که این علامتها بعد از ۷۰۰ سانت حفاری  ظاهر میشوند و خودشان را بروز میدهند.

نماد چکمه در گنجیابی

حین حفاری نماد چکمه در گنجیابی به چه نکاتی باید توجه کرد :

  • حالت اول : حفاری و کاویدن را به سمت پایین ادامه بدهید چون که پاشنه ترک خورده است و شما باید مواظب تله باشید چون تله آن به احتمال قوی در پله های ورودی اتاقک و در پله سوم یا هفتم خواهد بود و موجب قطع پا و قطع نخاع شما خواهد شد.
  • دوم : کاوش را در قسمت پشت علامت چکمه که پیدا کردید و دو عدد پله سنگی که یافته اید به این معنی است که زیر پله ها را کاوش کنید و در این حالت به این معنی هست که در ادامه مسیر به پله ها خواهید رسید.
  • حالت سوم : این است که از کف پا تا نوک را اندازه گرفته و در مسیر نوک چکمه به  کاوش خودتان ادامه بدهید معمولا علامت دوم یا علامت بعدی چراغ پیسوز خواهد بود که شما در این حالت باید روشنایی پیسوز هر کجا که رسید آن مسیر را ادامه بدهید و مواظب مسیر راه هم باشید.
  • و حالت چهارم : در حالت کلی حتما به پله های ورودی خواهید رسید که به یک اتاقک مخفی پلمپ شده منتهی خواهد شد ولی باز تاکید میکنم که فکر نکنید که به این سادگی باشد.

معنی و مفهوم نشان چکمه در گنج یابی چیست و دارای چه نوع تله هایی میباشد؟

تله نشان چکمه اهرمش در پله ها جاسازی میشود و در اکثر موارد علامت دومی که مسیر حفاری نزدیک بودن هدف را به ما نشان خواهد داد پی سوز خواهد بود و برای دستیابی به گنج راه های فراوانی وجود دارد که مشخصه اصلی هر یک از این راه ها نیاز به نشانه خوانی و ماهر بودن در درک نشانه های موجود در محل گنج میباشد.

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه های فلزیاب می توانید

به لینک سایت خرید دستگاه گنجیاب مراجعه فرمایید.

‫5/5 ‫(1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =

دکمه بازگشت به بالا