فلزیاب طلایاب گنج یاب
طلایاب و گنج یاب

دستگاه فلزیاب CTX 3030 ساخت ماینلب استرالیا

دستگاه فلزیاب CTX 3030 یکی از حرفه ای ترین و پیشرفته ترین دستگاه فلزیاب شرکت ماینلب بوده و تا 2 متر میتواند عمق را تخشیص دهد (دارای سیستم کاری VLF میباشد و برای فلزات ریز حساسیت بیشتری دارد) فلزیاب ضد آب CTX 3030 کاملترین فلزیاب دارای عملکرد بالا و خوب میباشد که شما میتوانید با استفاده از سیستم دقیق تشخیص اشیا موجود در این دستگاه آثار باستانی بیشتری را پیدا کنید همچنین میتوانید با GPS جامع و منحصر بفرد شرکت Minelab، به موقعیتهای مورد نظر خود هدایت شوید و یافته های خود را ثبت کنید.

 

برخی از ویژگی های دستگاه فلزیاب CTX 3030 :

  • ضد آب : شما میتوانید با خرید دستگاه گنج یاب سی.تی.ایکس منحصر بفرد برای تشخیص و شناسایی گنج به هرجایی بروید توانایی جستجو در زمین یا زیر آب را خواهید داشت زیرا این دستگاه تا 10 فوت (3 متر) ضد آب میباشد.
  • سیستم صوتی بی سیم : بدون اینکه هدفون شما به دستگاه متصل باشد تشخیص و شناسایی صدا را خواهید داشت با میزان 10 WM شما میتوانید گزینه استفاده از اسپیکر داخلی، صداهای ارسال شده از دستگاه را تشخیص دهید.
  • تشخیص FeCo نهایی : با تفکیک پذیری فلزات آهنی و قابلیت رسانایی اشیا پروفایلهای مشخصات صدای قابل تنظیم مثبت، شما میتوانید اشیایی که میخواهید را تشخیص داده یا بپذیرید و بقیه را رد کرده یا تنظیم کنید با ردیابی و جداسازی و تفکیک اشیا، شما میتوانید اشیا چندگانه را همزمان با نتایج تشخیص دقیق مشخص و کشف نمایید.
  •  نمایشگر تمام رنگی : ال سی دی تمام رنگی به وضوح اطلاعات بیشتری را در مورد اشیا نمایش میدهد که این سبب افزایش قابلیت تشخیص فلزیاب CTX 3030 در مقایسه با دستگاه های دیگر میگردد.
  •  تعیین موقعیت GPS : با استفاده از صفحه نمایش نقشه و ابزار هدایت و راهنمایی میتوانید مشاهده کنید که کجا بوده اید و در حال رفتن به کجا هستید.

دستگاه فلزیاب CTX 3030

آموزش کار کردن با دستگاه سی.تی.ایکس 3030 ماینلب :

هنگامی که دستگاه را روشن میکنید یک آرم نمایان میشود در این صورت به کار خود بپردازید این شعار دستگاه گنج یاب و فلزیاب سی تی ایکس 3030 ساخت مینلب استرالیا است همچنین برای این فلزیاب پنج حالت جستجوی از پیش تنظیم شده وجود دارد و بسیاری از عملکردهای اتوماتیک این دستگاه، کارکردن با آن را برای افراد مبتدی آسان میسازد ویژگیهای پیشرفته به راحتی با لمس کردن یک دکمه برای جویندگان گنج باتجربه قابل دسترسی میباشد.

‫4/5 ‫(1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 10 =

دکمه بازگشت به بالا