فلزیاب طلایاب گنج یاب
شرکت آلفا الکترونیکفیلم های آموزشی و گنج یابیمطالب فلزیابی

مراحل آموزش دانلود نرم افزار فلزیاب برای گوشی های اندروید

ما در این مقاله می خواهیم برای شما عزیزان مراحل دانلود نرم افزار فلزیاب برای اندروید را آموزش دهیم که با این کار میتوانید دستگاه موبایل اندروید خود را تبدیل به یک دستگاه فلزیاب کنید پس با ما همراه باشید.

دانلود نرم افزار فلزیاب

انواع نسخه دانلود نرم افزار فلزیاب برای موبایل :

 • Smart Compass Pro
 • نرم افزار فلزیاب و گنج یاب اندروید Metal Detector

مراحل آموزش نرم افزار گنج یاب و طلایاب اندروید Smart Compass Pro (Metal Detector) :

برای تبدیل موبایل به فلزیاب یا طلایاب قصد داریم برنامه ای را به شما معرفی کنیم که این قابلیت را در تلفن همراه شما ایجاد میکند نرم افزار Smart Compass Pro (Metal Detector) یک اپ اندرویدی است که با کمک خاصیت مغناطیس سنج تلفن های هوشمند، آنها را به یک فلزیاب همراه تبدیل میکند.

این برنامه در یافتن وسایل گمشده فلزی مانند کلید در فضای آزاد بسیار مفید است اما از این برنامه انتظار نداشته باشید مانند دستگاه های فلزیاب حرفه ای و گران قیمت عمل کند این نرم افزار بر روی تلفن های هوشمند با سیستم عامل اندروید قابل نصب است.

 • با دانلود نرم افزار فلزیاب برای اندروید میتوانید انواع فلز و امواج مغناطیسی را پیدا کنید.
 • این برنامه میدان مغناطیسی را با استفاده از حسگر موجود در گوشی اندازه میگیرد.
 • سطح میدان مغناطیسی در طبیعت، برابر با 49μT یا 490mG است.
 • چنانچه به فلز نزدیک شوید قدرت میدان افزایش مییابد علاوه بر این میتوانید سیم های برق در دیوار را نیز پیدا کنید.

دانلود نرم افزار فلزیاب

دقت برنامه کاملا به حسگر تلفن شما بستگی دارد و فراموش نکنید که حسگر مغناطیسی، تحت تاثیر تجهیزات الکتریکی مثل تلویزیون، رایانه و … قرار دارد اگر برنامه به درستی کار نکرد احتمالا یا حسگر مغناطیسی ندارید و یا آسیب دیده است.

نرم افزار فلزیاب و طلایاب اندروید (Smart compass pro) metal dedector از سری برنامه های جستجوگر فلز و طلا مخصوص سیستم عامل اندروید میباشد که روی ورژن های اندروید ۲٫۳ و بالاتر قابل اجرا است البته نباید انتظار داشته باشید تنها با یک برنامه تمام قابلیت ها و کیفیت های طلایاب های واقعی را تجربه کنید اما میتوانید قسمت زیادی از امکانات طلایاب و فلزیاب های واقعی و بزرگ را تنها توسط این نرم افزار در گوشی موبایل خود تجربه نمایید و از قابلیت های آن استفاده کنید.

 ” برای دانلود این نرم افزار به به لینک زیر مراجعه کنید. “

دانلود نرم افزار فلزیاب

و مراحل آموزش دوم نرم افزار فلز یاب و گنج یاب اندروید Metal Detector :

فلزیاب اندروید برنامه ای است که با اندازه گیری مقدار میدان مغناطیسی وجود فلز را در همان نزدیکی تشخیص میدهد این ابزار مفید از حسگر مغناطیسی داخلی دستگاه همراه شما استفاده میکند و سطح میدان مغناطیسی را در μT (میکروتسلا) نشان میدهد سطح میدان مغناطیسی (EMF) در طبیعت حدود 49 μT (میکرو تسلا) یا 490 میلی گرم (میلی گاوس) است.در حدود 1μT = 10 میلی گرم اگر فلز نزدیک باشد مقدار میدان مغناطیسی افزایش می یابد.

 • حسگر فلزیاب اندروید اجازه میدهد هر شی فلزی در منطقه شناسایی شود زیرا تمام فلزات میدان مغناطیسی تولید میکنند که میتوان با این ابزار اندازه گیری کرد.
 • استفاده از آن کاملا ساده است این برنامه را روی دستگاه همراه خود راه اندازی کنید و آن را به اطراف حرکت دهید.
 • خواهید دید که سطح میدان مغناطیسی نشان داده شده روی صفحه دائما در حال نوسان است.
 • خطوط رنگارنگ نشان دهنده سه بعد هستند و اعداد در بالا مقدار سطح میدان مغناطیسی (EMF) را نشان میدهد نمودار افزایش می یابد و دستگاه میلرزد و صداهای مربوط به نزدیک بودن فلز را ایجاد میکند.
 • در تنظیمات میتوانید حساسیت لرزش و جلوه های صوتی را تغییر دهید.

دانلود نرم افزار فلزیاب

شما ممکن است از دستگاه فلزیاب برای یافتن سیم های برق در دیوارها یا میخ ها و یا لوله های آهنی روی زمین استفاده کنید.
دقت ابزار کاملا به حسگر دستگاه تلفن همراه شما بستگی دارد لطفا توجه داشته باشید که به دلیل امواج الکترومغناطیسی حسگر مغناطیسی تحت تأثیر تجهیزات الکترونیکی قرار میگیرد.

” حجم برنامه پایین بوده و با فرمت apk از طریق لینک زیر میتوانید به صورت رایگان دریافت کنید. “

دانلود نرم افزار فلزیاب

این اپ فلزیاب نمیتواند نقره و سکه های ساخته شده با مس را تشخیص دهد آنها به عنوان غیر آهنی طبقه بندی میشوند که هیچ میدان مغناطیسی ندارند. اما شاید جعبه فلزی با گنجی در داخل پیدا کنید!

توجه! هر مدل از تلفن های هوشمند سنسور میدان مغناطیسی ندارد.
اگر دستگاه شما این قابلیت را نداشته باشد برنامه کار نمیکند.

فیلم نمایشی از فلزیابی توسط نرم افزار فلزیاب اندروید :

توضیحاتی درباره فلزیاب ، گنج یاب و طلایاب :

دستگاه فلزیاب وسیله‌ ای است که برای پیدا کردن اجسام فلزی مخفی یا گم شده درون زمین، دیوار یا اجسام دیگر به کار گرفته میشود.
دستگاه فلزیابها میدان مغناطیسی را در اطراف دیسک جستجوگر خود ایجاد میکنند زمانی که جسم فلزی در محدوده میدان مغناطیسی قرار بگیرد شدت میدان مغناطیسی تغییر کرده و دستگاه فلزیاب با این تغییرات متوجه وجود فلز در اطراف دیسک خود خواهد شد و آن را آشکار و اطلاع میدهد هر چقدر شدت میدان مغناطیسی تولید شده توسط دستگاه بیشتر باشند عمق کشف فلز بیشتر خواهد بود.

گنج یاب، به سیستمی گفته میشود که امکان اسکن فلزات قدیمی را در اعماق زمین و حتی دیواره ها و کوه ها فراهم میکند بهترین نوع فلزیابها در زمینه گنج یابی، فلزیاب هایی هستند که دارای ثبات بالا و توانایی رصد فلزات با ابعاد کم تر در متراژی از زمین دارند.

گنج ها و فلزات قدیمی به علت ماندن سالیان دراز در خاک دارای مغناطیس بالایی هستند گاهی اوقات همین مغناطیس دستگاه های فلزیاب را به اشتباه می اندازد از این رو فلزیاب های گنج یاب باید علاوه بر امکان حذف ذرات، تفکیک پذیری این نوع فلزات را با سایر فلزات و خطاها را فراهم کنند به فلزیاب هایی که قابلیت تفکیک فلزات گرانبهایی همچون طلا را از سایر فلزات دارند طلایاب میگویند.

برای خرید انواع دستگاه فلزیاب به لینک زیر مراجعه نمائید.

دانلود نرم افزار فلزیاب

‫2/5 ‏‫(2 نظر)‬

‫18 دیدگاه ها

  1. درود بر شما
   انتظار نداشته باشید همانند دستگاه های حرفه ای پاسخگو باشد
   به اندازه ای که در توضیحات درج شده و قابلیت های موبایل هوشمند شما ،می تواند به شما کمک کند

   1. درود
    عمقی ندارد دوست عزیز
    این نرم افزارها بیشتر برای سرگرمی هستند تا فلزیابی

 1. ما ایرانیها بسیارطمعکاریم دوست داریم مفت گوشیمون تبدیل به فلزیاب بشه ونیمساعت بعد مارو روگنج بندازه
  دستگام کابل نداشت یکی گفت من جا دارم گفتم کابل ندارم چارمتر کابل ۲۰ تومن گرفت و کابلو درست کردم یکماه هرجا گفت رفتیم بعد یکماه میگفت کابلو بده گفتم پس اونیکه دوشب یک میلیون گرفت هیچی در نیامد حق داشت به مردم مجانی خدمات ندین

  1. درود چرا این فکر میکنید که ایرانی ها مفت میخوان فلز یاب بدست بیارن خوب اگر برنامه ای هست چه اشکالی داره سایر علاقه مندان استفاده کنن ادیسون برق که اختراع کرد اگر این طرز تفکر داشت الان شما و من باید با نور شمع زندگی میکردیم و از همین موبایلی که در دست داریم خبری نبود
   هر چند این برنامه سرکاریه.

 2. اخه اون احمقایی ک فکر میکنن با چنین برنامه هایی زیرخاکی درمیارن ی سوال دارم شما اصلا عقل هم دارین نزارین اکبند بمونه خداروخوش نمیاد استفاده کنین احمق جون اگر اینجور چیزا واقعیت داشت اونایی ک تبلیغ میکنن میرفتن ۴تا تپه میزدن ی جا درمیوردن و نیازی ب اینکارو نبود ک ی برنامه مزخرف بخوان بفروشن لطفا ی کم فکر کنین

  1. دمتگرم کاکا واقعن درست میگی بعضی وقتها ادم واسه سرگرمی هم که شده دقیقن بازیچه اونهایی که چنین بازیچه هایی درست میکنند میشه آگاهانه یعنی میدونیم نتیجه نداره ولی بازم خودمونو بازیچه میکنیم

  1. درود
   متاسفانه این نرم افزار ها وابسته به سنسور مغناطیسی هستند و بدون آن کار نمی کنند
   از گوشی ای استفاده کنید که این قابلیت را دارد

 3. سلام اصلا درست با عمر بسیار کوتاه زندگی انسانها رو با تبلیغ غیر واقع و‌بزرگ جلوه دادن نرم افزاری که کارایی مناسبی نداره فریفت

  1. درود
   فریبی در کار نیست بزرگوار
   به اندازه ای که در توضیحات درج شده و قابلیت های موبایل هوشمند شما ،می تواند به شما کمک کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 8 =

دکمه بازگشت به بالا