فلزیاب طلایاب گنج یاب
شرکت آلفا الکترونیکمطالب فلزیابینکات مهم قبل از خرید هر دستگاه فلزیاب

بزرگترین شایعه وجود GPS در دستگاههای فلزیاب، طلایاب و گنجیاب!

شایعه وجود GPS در دستگاههای فلزیاب یا بعبارتی ابزاری قدرتمند برای کلاهبرداری!!!
شرکت های فروشنده فلزیاب برای بالا بردن فروش خود و خراب کردن بازار رقبای خود به خریدار میگفتند که دستگاههای فلان شرکت GPS دارد و مال ما ندارد!!!

برخی از سوالات پرتکرار در مورد وجود GPS در دستگاههای فلزیاب :

  • آیا دستگاه های شما GPS دارند؟
  • آیا این دستگاهها زیر نظر هستند و ردیابی میشوند؟
  • از کجا مطمئن شویم که شما برای فلان جا کار نمیکید و دستگاهها ردیابی نمیشود؟
  • گفته میشود دستگاههایی که وارداتی هستند موقع رد شدن از مرز دستکاری میشوند و در داخلشان GPS تعبیه میگردد آیا این مورد واقعیت دارد؟
  • دستگاه هایی که در ایران مونتاژ میشوند ،ردیابی میشوند؟
  • GPS دستگاه های فلزیاب هنگام یافتن گنج و دفینه فعال میشوند؟

تحلیل گروه مهندسی شرکت آلفا الکترونیک در خصوص
بزرگترین شایعه وجود GPS در دستگاه های فلزیاب، طلایاب و گنجیاب!

شایعه وجود GPS دقیقا به 11 سال پیش برمیگردد زمانی که گروهی برای حفاری به اطراف یکی از روستاهای تهران میروند در نزدیکی یک تپه باستانی پایگاه نیروی انتظامی وجود داشته که فاصله این گروه با پایگاه حدود 500 متر بوده است و بین این گروه و پایگاه انتظامی دیوار بتنی وجود داشته است.

این گروه بعد از یک ساعت کار در این تپه و استفاده از دستگاه متوجه کمین مامورین میشوند و خلاصه این گروه دستگیر میشوند یکی از این افراد با ماموری که دستگیرشان کرده بود مشاجره میکند و کار به تهدید یکدیگر میکشد این فرد ادعا میکند که یکی از فامیل های من پست مهمی در ارگانهای انتظامی دارد و بیچاره ات میکنم!!!!!
مامور برای اینکه پیش این شخص خودش را مهم جلوه دهد ادعا میکند که از طریق ماهواره و GPS فهمیدیم که در این محل کار میکنید!!!!
در حالیکه فقط از روی صدای این افراد موفق به دستگیریشان شده بودند بعد از گذشت حدود 10 روز از این ماجرا، این جریان در روزنامه جام جم و یکی دیگر از روزنامه های رسمی کشور پخش شد و اتفاقا ابزاری شد برای سودجویان و فروشندگان فلزیاب

وجود GPS در کدام دستگاه ها صحت دارد؟

GPS در بعضی از دستگاههای معدن یاب وجود دارد اما نه برای ردیابی توسط ارگانهای دولتی بلکه برای فهمیدن طول و عرض جغرافیایی مکان مورد نظر برای ارائه به سازمان صنایع و معادن برای ثبت معدن و کسی که از دستگاه استفاده میکند میتواند هر زمانیکه لازم بود GPS را روشن و خاموش کند.

پس هیچ دستگاهی دارای GPS برای ردیابی نمیباشد و اگر هم این ادعا صحت داشته باشد و در دستگاهها GPS وجود داشته باشد به سادگی یک تعمیرکار رادیو میتوانست آنرا قطع کند و اگر چنین بود الان ارگانهای مورد نظر باید چنذین برابر نیرو استخدام میکردند تا به این جریان رسیدگی کنند!!!
پس احتمال وجود GPS برای ردیابی صفر درصد است.

توجه : این تحلیل به هیچ وجه جنبه تبلیغات ندارد و صرفا جهت اطلاع خریداران میباشد و از شرکتی که قصد خرید دارید مطمئن باشید که GPS در کار نیست.

موفق و پیروز باشید.
گروه فنی و مهندسی شرکت فلزیاب آلفا الکترونیک

برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع دستگاه طلایاب و گنجیاب میتوانید
به سایت خرید دستگاه فلزیاب مراجعه نمائید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − سه =

دکمه بازگشت به بالا