فلزیاب طلایاب گنج یاب
ساخت آلمان

دستگاه فلزیاب و اسکنر سه بعدی زمین Future 2018

اسکنر Future 2018 تا عمق 21 متر توانایی کاوش آثارباستانی را دارد. OKM Fusion نسخه بازطراحی شده و بهبود یافته از فلزیاب Future 2018 است. این برنامه برای مبتدیان و متخصصان در این زمینه طراحی شده است. عملکرد ساده ، اندازه گیری سه بعدی و همچنین عملکردهای پیشرفته اسکن را ارائه می دهد. این فلزیاب برا کاوشگرانی که به دنبال کشف آثار باستانی و پیدا کردن گنج در کنار امکانات فوق العاده هستند بسیار کارآمد با قیمت مناسب و به صرفه ارائه شده است.

اسکنر Future 2018

امکانات و مشخصات فنی اسکنر Future 2018 :

  1. دارای هدست بلوتوثی
  2.  امکان انتقال اطلاعات بی سیم
  3. رایانه لوحی از پیش تنظیم شده
  4. تجسم و پردازش داده ها با نرم افزار Visualizer 3D
  5. کویل جستجوی جدید SRIS برای اهداف کوچک و قطعات فلزی کم عمق
  6. پوشش محافظ بسیار مقاوم در برابر ضربه و ضد آب
  7. صدای زنده
  8. اندازه گیری میدان مغناطیسی برای تشخیص فلزات آهنی

ویژگی های جدید اسکنر فیوچر :

یکی از ویژگی های جدید تشخیص ، کویل جستجوی SRIS است که می تواند برای مکان یابی اجسام فلزی کوتاه برد استفاده شود. این سیم پیچ را می توان به صورت جداگانه توسط اپراتور هنگام پیکربندی حالت های عملکرد صدای زنده ، اسکن زمین و اسکن زنده (اولتراسوند) فعال کرد. کویل جستجوی SRIS می تواند برای نشانه گذاری نقطه در حین حفاری بسیار مفید باشد. تشخیص موقعیت کلی یک شی دفن شده با اسکنر سه بعدی زمین و فلزیاب Future 2018 آسان است ، اما هنگام شروع به حفاری ، تطبیق دقیق نقاط صحیح موارد پنهان بسیار دشوار است. هنگام بررسی موارد حفاری با سیم پیچ جستجوی SRIS ، هیچ اشیاء کوچکی مانند : حلقه ازدواج و حلقه نامزدی ، گوشواره ، سنجاق ، دستبند و گردنبند. سکه و دکمه از دید فیوچر در امان نخواهد ماند.

اسکنر Future 2018

تجسم سه بعدی گنجینه های زیرزمینی :

در حالی که یک منطقه ناشناخته را اسکن می کنید و مقادیر اندازه گیری را ثبت می کنید ، نرم افزار Visualizer 3D می تواند بلافاصله این اطلاعات را تجزیه و تحلیل و تجسم کند تا یک گرافیک سه بعدی رنگی از اشیاء و ساختارها را نمایش دهد. بنابراین ، به معنای واقعی کلمه ، قبل از حفاری ، همه گنجینه های مدفون ، اشیاء طلا ، آثار باستانی و سایر اشیاء پنهان شده را “خواهید دید. کمپانی ها تضمین میکنند که آشکارساز به طور موثر کار خواهد کرد، زیرا دائماً توسط آشکارسازها و تولیدکنندگان ارزیابی می شوند تا بهترین نتایج را ارائه دهند. ما به مشتریان خود پیشنهاد می کنیم قبل از هرگونه خریدی که تجهیزات را به خوبی تجزیه و تحلیل می کند زیرا آنها تجهیزات پیشرفته و بسیار مدرنی هستند که قابل بازگشت نیستند.

فیلم برسی دستگاه فلزیاب و اسکنر سه بعدی فیوچر 2018 :

دانلود نرم افزار Visualizer3D:

 

دانلود فایل راهنمای نرم افزار Visualizer3D:

 

دستگاه فلزیاب FORS TECH

 

دانلود فایل راهنمای پی دی اف دستگاه فلزیاب Future 2018:

 

دستگاه فلزیاب FORS TECH

دستگاه فلزیاب FORS TECH

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − پنج =

دکمه بازگشت به بالا