فلزیاب طلایاب گنج یاب
ساخت آمریکا

فلزیاب و گنج یاب بی نظیر Garrett AT pro

گنجیاب Garrett AT pro تمام ویژگی های حرفه ای لازم برای یافتن آخرین گنجینه ها وسکه ها را در اختیار شما قرار می دهد. این دستگاه برای هر زمین مناسب است – خواه در یک مکان قدیمی جستجو می کنید یا در ساحل هستید و می خواهید جواهرات را در موج سواری پیدا کنید ، AT Pro عالی است. این ردیاب تا 10 فوت ضد آب است ، اما اگر می خواهید با این ردیاب غواصی کنید به یک جفت هدفون زیر آب Garrett نیاز دارید. هدفون های MS-2 مناسب برای استفاده در زمین و سیگنال های صوتی مناسب را به گوش شما می رسانند.

گنجیاب Garrett AT pro

توضیحات :

دارای سه حالت انتخاب با گزینه های حالت های Pro مشابه هستند با همان تنظیمات حذف Notch و تفکیک ، اما با ویژگی های صوتی کامل که همراه این مدل Garret هستند. با Tone Roll Audio ، سیگنال کامل تری را از طریق هدفون دریافت می کنید تا بتوانید عمق را دقیق تر تعیین کنید ، اینکه سایر اهداف در نزدیکی شما هستند یا نه ، یا حتی با تغییر صدا از طریق سیم پیچ جستجوی خود ، و اینکه چه نوع هدفی رامشخص میکنید.
AT Pro شامل فناوری منحصر به فرد Target ID Garret است و ویژگی های تبعیض ثبت شده دو مقیاس شاخص به شما این امکان را می دهد تنظیمات تفکیک آشکارساز را ببینید در (مقیاس پایین) و همچنین تحلیل هر هدف در (مقیاس بالا).

حالت های انتخاب گنجیاب Garrett AT pro :

 • صفر تبعیض (تمام حالت فلزی)
 • حالت سکه ها
 • حالت سفارشی
 • صفر تبعیض (تمام حالت فلزی) با صدای رول تون
 • حالت سکه با Tone Roll Audio
 • حالت سفارشی با صدا رول تن
 • حالت Pinpoint (با فشار دادن دکمه Pinpoint)

ردیاب های فلزی GARRET :

به طور خاص برای استفاده در شرایط چالش برانگیز طراحی شده ،محیط هایی مانند زمین های معدنی و پراز آهن ،مناطق شکار عتیقه و سکه.
علاوه بر این ، از مقیاس شناسه هدف دیجیتال ویژگی دقیق تری را ارائه می دهد .تفکیک اهداف مطلوب از اهداف ناخواسته ، چندین صدای پیشرفته ویژگی ها و یک نمونه کویل جستجوی بیضی شکل  Double-D 8.5 “x 11” searchcoil برای عملکرد بهینه در موارد سخت مهندسی شده است.
در یک حالت استاندارد (STD) بسیار کاربر پسند یا در یک حالت کار می کند. حالت PRO پیشرفته تر برای شکارچیان باتجربه. با پشتوانه بیش از 45 سال تحقیق گسترده و توسعه ،دستگاه گنجیاب Garrett AT Pro شما است. پیشرفته ترین در نوع خود در صنعتبه شمار میرود.

گنجیاب Garrett AT pro

طراحی و شکل ظاهری فلزیاب گررت پرو :

Garrett AT Pro بنابراین نگاهی به طراحی و شکل ظاهری آن می اندازیم ، به طور واقعی دستگاه فلزیاب Garrett دوباره  فقط در چند قسمت عرضه می شود که حمل و نقل و ذخیره سازی آن را آسان می کند. دارای(صفحه کنترل) قطب بالایی ، قطب پایین و یک سیم پیچ جستجوی*22 28 سانتی متر و یک مهره بال هستیم. مونتاژ به ساده ترین شکل ممکن انجام می شود و برای جمع آوری آن نیازی به مدرک مهندسی نیست. در واقع ، باید فقط چند دقیقه زما بگذارید. همچنین دارای یک سوکت جک هدفون و Garrett AT Pro دارای یک بلندگوی داخلی است.

محفظه باتری نسبت به مدلهای قبلی Garrett Ace 150 ، Garrett Ace 250 و Garrett Euro Ace کمی متفاوت است ، برای دسترسی به آن باید پوشش را در جهت خلاف جهت عقب ساعت بپیچانید و به آرامی آن را به جلو بکشید ،که می توان آنرا به عنوان کارتریج توصیف کرد که با 4 باتری قلمی تغذیه میشود.

همچنین دارای صفحه کنترل LED همراه با دکمه های بسیار ساده است. سیم پیچ استاندارد همراه با Garrett AT Pro یک سیم پیچ 28 سانتی متر در 22 سانتی متر DD است. دکمه ها و حالت های Garrett Pro Pro ، جعبه کنترل دارای 8 دکمه است که پیمایش و کنترل آن را آسان می کند. این دکمه ها به شرح زیر است:

 1. تبعیض آهن : میزان تبعیض آهن را تغییر می دهد.
 2. حساسیت: میزان حساسیت را افزایش یا کاهش می دهد.
 3. Power و Mode : بله آنها را با هم دارند ، برای یک ثانیه دستگاه را نگه می دارند ، برای حرکت در حالت های مختلف سریع فشار می دهند و نگه داشتن 5 ثانیه دستگاه را به تنظیمات کارخانه باز می گرداند. صدای صوتی ، این مورد برای شنیدن آهن متمایز استفاده می شود.
 4. PinPoint و تنظیم فرکانس: برای تعیین دقیق یا در صورت استفاده همراه با دکمه حساسیت برای تغییر فرکانس دستگاه استفاده می شود.
 5. Notch disc: همراه با حذف برای انتخاب مکان نما
 6. حذف: برای از بین بردن اهداف خاص زباله.
 7. تعادل زمین: استفاده از این دکمه به تنهایی تعادل زمین را  به حالت خودکار درمیاورد ، اما اگر با ناچ دیسک استفاده شود می توان دستی تعادل زمین را تنظیم کرد.

گنجیاب Garrett AT pro

ویژگی ها و عملکرد جدید Garrett AT Pro :

ویژگی جدید بالانس زمین امکان جدیدی است که به تنظیم دقیق فلزیاب با نوع خاک و شرایطی که در آن ردیابی می کنید کمک می کند. به طور خلاصه ، به کاهش سیگنال های کاذب و “پچ پچ” از دستگاه کمک می کند و دقت را افزایش می دهد. استفاده از آن ساده است ، دکمه را فشار داده و نگه دارید ، در حالی که سیم پیچ را از زمین به طرف بالا میکشید و کمی صدای وزوز را می شنوید که سپس ساکت می شود ، سپس Pro متعادل می شود. مردم به وضوح از اضافه شدن این ویژگی جدید استقبال کرده اند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا