فلزیاب طلایاب گنج یاب
ساخت آمریکا

دستگاه فلزیاب Garrett Sea Hunter

فلزیاب Garrett Sea Hunter ساخت آمریکا میباشد اگر یک آشکارساز PI غوطه ور می خواهید که تفکیک کننده نیز باشد ، به دنبال Sea Hunter Mark II باشید علاوه بر ارائه تبعیض استاندارد، Sea Hunter Mark II دارای یک حالت منحصر به فرد از بین برنده گسسته است که به آن امکان می دهد بر خلاف سایر PI های تولید شده تفکیک انجام شود دیگر وقتی سیگنالهای مزاحم را می خواهید پیدا کنید از بین رفته اند. Sea Hunter زباله های زیادی را که ردیاب های معمولی پالسی را آزار می دهد نادیده می گیرد و می تواند در اعماقی که غوطه ورهای دیگر نمی توانند به آن برسند گنج پیدا کند.

فلزیاب Garrett Sea Hunter

برخی از امکانات دستگاه فلزیاب Garrett Sea Hunter :

  • حالت جستجوی عمیق فلزی
  • آستانه صوتی ، قابل تنظیم است
  • تبعیض دامنه کامل (PI)
  • هدفون زیر آب – شامل می شود
  • جعبه کنترل Hip Mount
  • ریز پردازنده کنترل می شود

بررسی خصوصیات و ویژگیهای طلایاب گرت Sea Hunter :

فلزیاب Garrett Sea Hunter ایده آل برای سواحل ، دریاچه ها ، اقیانوس ها و همه آبراهه ها میباشد. شکارچی دریایی بیش از 25 سال استاد شکار گنجینه ها در آب است. با استفاده از فناوری منحصر به فرد حذف زباله گسسته ، Sea Hunter Mark II می تواند بیشتر زبانه ها را از بین ببرد بدون اینکه حساسیت حلقه ها و سکه ها را در حالت حذف گسسته کاهش دهد. مسکن الکترونیکی Sea Hunter به عنوان یک ردیاب مورد علاقه شکارچیان گنج در سراسر جهان به دلیل توانایی چشم پوشی از آب نمک ، می تواند بهترین گزینه باشد.

بیش از پانزده سال است که مسافران ساحل و غواصان حرفه ای گرت سی هانتر را به عنوان دستگاه اصلی خود برای شکار گنج در زیر آب انتخاب کرده اند. از زمان معرفی آن بیش از یک دهه میگذرد ، گرت به طور مداوم Sea Hunter را ارتقا می دهد تا شامل برخی از پیشرفته ترین ویژگی های یافت شده در یک فلزیاب زیر آب باشد.

ساختار محکم این دستگاه باعث شده است تا با استفاده از یک مفصل ران و یک بازوی بلند ، فلزات زیر اقیانوس و دریا ردیابی کند. ساقه می تواند به هر محیط شنی ، نمکی یا مرطوب با چهار تنظیم مختلف از جمله ساقه بلند با پایه های ساقه بالا ، ران و زیر کتف و همچنین بازوی کوتاه برای جستجوی زیر آب سازگار شود. آنقدر محکم است که می تواند در عمق تا 200 فوت زیر سطح را نیز شناسایی کند.

آنچه باعث برجسته شدن ویژگی های Sea Hunter  می شود فناوری Pulse Induction آن است که به دستگاه اجازه می دهد از معدنی شدن آهن و آب نمک چشم پوشی کند. در حقیقت ، Sea Hunter Mark II تنها فلزیاب Pulse Induction است که می تواند ظاهر زبانه های کشش ، فویل ، سنگ بالانس مواد معدنی و مقداری آهن را نادیده بگیرد در حالی که هنوز به شدت به سکه ها و حلقه ها حساس است. این زباله ها را با استفاده از تفکیک استاندارد BI و حالت منحصر به فرد حذف زباله ها از بین می برد.

 با گررت سی هانتر گنجینه های زیر درایایی بیشتری کشف کنید :

با خرید دستگاه فلزیاب Garrett Sea Hunter در زیر آب حلقه های بیشتری پیدا کنید. Garrett Mark II از یک فناوری منحصر به فرد و پیشگامانه در قالب یک حالت انحصاری حذف زباله گسسته برخوردار است که بر خلاف هر فلزیاب پالسی معمولی (PI) مجهز به سیستم تفکیک میباشد. مدتهاست كه اجتناب از زباله در هزينه هاي اهداف ارزشمند از مشكلات آشكارسازهاي فلزي PI معمول است همچنین زباله را فیلتر میکند و مناسب برای غواصی در زیر آب است.

اما اکنون به لطف ریزپردازنده Garrett Sea Hunter Mark II می توانید موارد زباله را با تأثیر کم و یا هیچ تأثیری بر اهداف با هدایت مشابه ، از شناسایی حذف کنید این آشکارساز پیچیده علاوه بر یک حالت استاندارد ، دارای یک حالت افزایش تفکیک است که به آن امکان می دهد دقیقاً بین اهداف تفاوت قائل شود به سادگی حالت از بین بردن زباله گسسته Garrett Sea Hunter II را روشن کنید شماره گیری را تنظیم کنید تا زبانه ها را از هدف اصلی تشخیص حذف کند و همچنان سیگنال هایی از اکثر حلقه های طلای نازک دریافت خواهید کرد. این حالت جستجوی بی نظیر به شما کمک می کند تا گنجینه ارزشمند را بدون حفر سطح زمین زیادی به صفر برسانید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − سه =

دکمه بازگشت به بالا