فلزیاب طلایاب گنج یاب
فلزیاب ساخت استرالیا

خرید فلزیاب GPX 4800 قدرتمند

 فلزیاب GPX 4800 دارای ویژگی های منحصر به فرد سنجش چند دوره ای (MPS) ، فناوری ولتاژ دوگانه (DVT) و تراز بندی زمان الکترونیکی هوشمند (SETA) مینلب است. با استفاده از نقاط قوت نسل قبلی خود ، GPX 4800 برخی از ویژگی های موجود در عملکرد بالا GPX 5000 را نیز ارائه می دهد.لوازم الکترونیکی پیشرفته جدید ، خاک / زمان جدید و طیف گسترده ای از ویژگی ها همراه با قیمت مناسب و توانایی افسانه ای GPX برای “کانی سازی زمین” ، به شما کاوش عمیق قابل توجهی نسبت به سایر ردیاب ها می دهد.

فلزیاب GPX 4800

 

 

خصوصیات منحصربفرد فلزیاب GPX 4800 :

با استفاده از ویژگی های منحصر به فرد ، عملکردها و پیشرو در صنعت اختراع ، تضمین می شود که GPX 4800 حتی در شرایط سخت زمین نیز دقیق و بی صدا عمل خواهد کرد ، در حالی که همچنان عمق و حساسیت عالی به ناگت های طلا را حفظ می کند. کاوشگران می دانند که ردیاب های GPX طلا را بسیار عمیق تر از هر ردیاب دیگر در همه شرایط زمین می یابند. به همین دلیل با اطمینان می گوییم GPX Depth Advantage را داریم.
با زمان بندی جدید Coin / Relic و زمان بندی بهبود یافته ، 6 تایمینگ موجود در GPX 4800 و سوئیچ دیجیتال و پردازش الکترونیک را در ردیاب تغییر می دهد.

هر زمان بندی برای عملکرد مطلوب تحت شرایط خاص طراحی شده است ، بنابراین مثل این است که هر بار زمان بندی جدیدی را انتخاب می کنید یک آشکارساز متفاوت داشته باشید.همچنین برای شکارچی تخصصی آثار و جواهرات که بهترین ها را می طلبد و می خواهد اهداف را عمیق تر از گذشته بازیابی کند بسیار عالی است.برای مبتدی تا حرفه ای آسان است – شما می توانید با سه حالت جستجوی از پیش تعیین شده کارخانه و عملکردهای خودکار روشن شوید.

فلزیاب GPX 4800

برسی امکانات جدید جی پی ایکس 4800 :

 1. فناوری MPS ، DVT و SETA Technology پیشرفته ترین ردیاب را ارائه می دهد و در عین حال گوش دادن به گوشه ها را واضح تر می کند.
 2. زمان بندی جدید مانند این است که 6 ردیاب در 1 دستگاه داشته باشید تا بتوانید در شرایط زمینی بیشتری طلای بیشتری پیدا کنید. علاوه بر پنج مورد از زمان های موجود در مدل قبلی ، GPX 4800 زمان بندی جدید Coin / Relic را معرفی می کند.
 3. بهبود زمان برای کاوش عمیقتر
 4. تنظیمات بالانس خودکار زمین ، تنظیم آشکارساز را متناسب با همه شرایط زمین آسان می کند. به عنوان مثال، (ثابت ، ردیابی ، سرعت ردیابی ، نوع تعادل زمین ، دکمه Quick-Trac).
 5. تنظیمات صوتی برای به حداکثر رساندن سیگنال های هدف برای توانایی شنوایی شخصی شما به عنوان مثال (آستانه ، لحن ، نوع صدا ، اوج سیگنال ، میزان هدف ، میزان صدا ، تثبیت کننده).
 6. کنترل حرکت ، قابل تنظیم برای مطابقت با سرعت جستجو کردن شما و بهینه سازی پاسخ های هدف
 7. تنظیمات (همچنین به عنوان Noise Cancel شناخته می شود) گزینه های خودکار و دستی برای به حداقل رساندن تداخل های الکتریکی.
 8. Rx تنظیم بدست آوردن میزان حساسیت.
 9.  تنظیم نور پس زمینه  به شما کمک میکند تا بتوانید منوی LCD را در هر نور بخوانید ،همچنین به شما امکان می دهد شبانه روز را تشخیص دهید. چراغ عقب نیز دارای یک مهلت زمانی قابل تنظیم برای کمک به حفظ انرژی باتری است.
 10. باتری لیتیوم یون سبک و دارای قابلیت تقویت کننده بلندگو داخلی
 11.  دارای یک سیم پیچ بصورت استاندارد: سیم پیچ دو اینچ 11 ”.
 12. زبان ها: انگلیسی ، اسپانیایی ، روسی و عربی (تنظیم فقط به صورت دستی)

 

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هشت =

دکمه بازگشت به بالا