فلزیاب طلایاب گنج یاب
ساخت ترکیه

دستگاه فلزیاب JEOHTUNTER 3D DUAL طلایاب حرفه ای و تصویری

دستگاه فلزیاب JEOHTUNTER 3D DUAL شامل دو سیستم سه بعدی برای جستجوی عمیق و یک سیستم LED بسیار کاربردی برای بازیابی سطحی است با استفاده از سیستم LED میتوانید در مناطق تنگ که نمی توان ار لوپ های جستجوی عمیق یا عمومی استفاده کرد ، به طور موثر جستجو کنید همچنین میتوانید برای جستجوی مناطقی مانند دیوارها و دامنه های تپه و یافتن سکه ها و اهداف کم عمق از سیم پیچ کوچک جستجو استفاده کنید.

فلزیاب JEOHTUNTER 3D DUAL

ویژگیهای بی نظیر دستگاه فلزیاب JEOHTUNTER 3D DUAL :

 • قابلیت تفکیک اهداف فلزی زیر زمین به 4 گروه طلا ،فولاد ،آهنی ،غیر آهنی
 • عمق تشخیص 12 متر زیر زمین
 • دارای سیستم هشدار دهنده نور
 • تشخیص حفره ،گور ،کانال زیر زمینی ،تونل و غار
 • مجهز به یک سیستم 3 بعدی و یک سیستم LED جهت جستجوهای سریع و کار آمد
 • قابل استفاده در محیط های بسیار متراکم و معدنی و ساختارهای سطحی سفت
 • طراحی رابط ویژه جهت استفاده ی آسان برای کاربران آماتور و حرفه ای
 • دارای 2سال گارانتی

دستگاه طلایاب JEOHTUNTER 3D DUAL مجهز به آخرین فن آوری روز میباشد دکمه Osciloscope که بر روی صفحه نمایش قرار دارد سیگنالهای موردنظر را بصورت گرافیکی در LCD نمایش میدهد در نتیجه اطلاعاتی از شکل هدف بدون حفاری در اختیار کاربر قرار میدهد.

توضیحات دستگاه فلزیاب جئوهانتر (ژئوهانتر) سه بعدی :

دستگاه فلزیاب ژئوهانتر با استفاده از آخرین فن آوری ها طراحی و تولید شده است این سیستم پیشرفته ترین ردیاب جهانی برای مکان یابی فلزات گرانبها و تشخیص حفره های پنهان است طلایاب JEOHTUNTER 3D DUAL یک آشکارساز با عمق نفوذ بسیار بالا است. این سیستم برای طبقه بندی دقیق اهداف فلزی در چهار گروه طلا ، غیر آهنی ، فولاد و آهن ازسیستم تفکیک پیشرفته استفاده میکند.

همچنین علاوه بر شناسایی و تجزیه و تحلیل دقیق اشیا فلزی ، طلایاب JEOHTUNTER 3D DUAL همچنین قادر است حفره های زیرزمینی مانند غارها ، انبارها ، تونل ها ، پناهگاه ها و گورها را در زمان واقعی تشخیص دهد گنج یاب ژئوهانتر مجهز به پیشرفته ترین سیستم تصویربرداری گرافیکی است که قادر به رسم نمودارهای سیگنال 2D از اهداف شناسایی شده در زمان واقعی است.

دارای 3 نوع لوپ جستجوگر میباشد که عبارتند از :

 1. اولین لوپ search coil عمیق : عمق تشخیص 12 متر و دارای یک بعد از 60x 100 سانتی متر
 2. دومین لوپ search coil عمومی : عمق تشخیص 8 متر و دارای یک بعد از 36x 44 سانتی متر
 3. سومین لوپ search coil سطحی : عمق تشخیص 4متر و دارای یک بعد از 21x 31.5 سانتی متر

برخی از امکانات دستگاه طلایاب ژئوهانتر سه بعدی :

با خرید دستگاه فلزیاب ژئوهانتر از ویژگی های جستجو و ردیابی چند منظوره برخوردار شوید زیرا این ویژگی به کاربر این امکان را میدهد که حتی در شرایط بسیار معدنی زمین نیز به راحتی جستجو کند. کاربران حرفه ای و آماتور به طور یکسان از رابط کاربری دوستانه قدردانی خواهند کرد. برخلاف سایر ردیاب ها ، طلایاب ژئوهانتر دارای صفحه های جستجو آسان است. طلایاب جئوهانتر 3D DUAL تجزیه و تحلیل کاملی از هدف مدفون قبل از حفاری را ارائه می دهد. این سیستم عمق استثنایی ، تبعیض فلزی کامل و تجزیه و تحلیل دقیق عمق و اندازه هدف را فراهم می کند. ژئوهانتر JEOHTUNTER 3D DUAL عمق هدف را بر حسب سانتی متر برای اهداف بزرگ و کوچک نشان می دهد.

این سیستم همان تجزیه و تحلیل عمق را برای اهداف فلزی و حفره ها فراهم می کند. JEOHTUNTER یک سیستم کامل تشخیص فلز است. این سیستم دارای 3 سیم پیچ جستجوی مختلف است. مثل این است که سه ردیاب در یک دستگاه داشته باشید. سیم پیچ عمیق 100 و 60×60 سانتی متر (24 “’39”) برای فلزاتی که مدت طولانی در زیر زمین بوده و یک میدان مغناطیسی (اکسیداسیون) در اطراف آنها ایجاد کرده اند ، ایده آل است. سیم پیچ جستجوی عمومی 36 44×44 سانتی متر (14 “x 17”) برای استفاده های عمومی است. سرانجام ، سیم پیچ جستجوی کوچک 21 ،5 31،5 سانتی متر (8.5 “” 12 “اینچ) مناسب برای سکه ها و استفاده در فضاهای بسته مانند انبارها. هیجان رسیدن به عمق و کشف گنجینه هایی را که هیچ کس تاکنون به آنها نرسیده است تجربه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 4 =

دکمه بازگشت به بالا