فلزیاب طلایاب گنج یاب
ساخت آمریکا

دستگاه فلزیاب MOTHER LOAD LOCATOR

فلزیاب MOTHER LOAD LOCATOR با ارسال امواج مغناطیسی به داخل زمین این امکان را به شما میدهد تا گنجینه های پنهان ، طلا و اشیای قدیمی را به راحتی پیدا کنید. اگر فلز یا یک هدف بسیار رسانا در مسیر موج باشد ،امواج در طول مسیر خود با مقاومت کمتری مواجه می شوند. زمانی که موج حامل به پروب گیرنده باز می گردد ، گیرنده هایMOTHER LOAD LOCATOR روشن میشوند. پاسخ اندازه گیری شده نیز در صفحه کنترل MLL نشان داده می شود. با استفاده از این فناوری ، اکتشافات زیادی در یونان ، مکزیک ، فیلیپین و دقیقاً در ایالات متحده انجام شده است.

فلزیاب MOTHER LOAD LOCATOR

نحوه کار با فلزیاب MOTHER LOAD LOCATOR :

دستگاه MOTHER LOAD LOCATOR برای کار نیاز به مجوز خاصی ندارد. مانند سایر سیستم ها از مواد منفجره یا مواد شیمیایی استفاده نمی کند. MLL فلزات غیر آهنی و تونل ها یا معادن متروکه را در زیر زمین پیدا می کند. این دستگاه قابل حمل بوده و در یک کیف محکم ضد آب جای گرفته است. می توان آن را به سرعت راه اندازی کرد. MLL از یک باتری مهر و موم قابل شارژ 12 ولت تغذیه کرده و ولتاژ 5 آمپر تولید می کند. یک سیگنال موج حامل بین میله های زمین با قدرت اندازه گیری شده در شش جهت مختلف ارسال می شود.

با این کار زمین رسانا و اهداف احتمالی قابل بازیابی مشخص می شوند! اگر کنتور مقاومت کمی دارد ، احتمالاً مقدار زیادی فلز وجود دارد. MLL همچنین اهداف چوبی ، آهن و قلع که در زیر زمین دفن شده اند ، پیدا خواهد کرد. با استفاده از دستگاه مادر لود دتکتور سیگنالی برای جستجوی اهدافی به عمق 130 فوت ارسال می شود. مقدار زمانی را که صرفه جویی می کنید و زمینی که می توانید تحت پوشش قرار دهید بسیار زیاد میباشد.

فلزیاب MOTHER LOAD LOCATOR

نحوه تشخیص گنجیاب MOTHER LOAD LOCATOR ،مادر لود دتکتور :

مفهومی که مادر دتکتور ایجاد شد ، استفاده از FERF یا میدانهای تابش الکترون آزاد است. همه فلزات گرانبها دفن شده به دلیل باران اسیدی ، برف و سایر مواد شیمیایی دچار زوال جزئی می شوند. هنگامی که اسید و تابش فوق العاده بالا با فلزات تماس می گیرند ، یک میدان تابش الکترون آزاد ایجاد می شود. هرچه یک شی بیشتر مدفون شود ، میدان قوی تر است. هنگامی که MLL یک موج حامل را به زمین می فرستد ، فرو می رود و پراکنده شده و میدان تابشی اطراف فلز گرانبها را پیدا می کند و به طور خودکار با آن هماهنگ می شود.

MOTHER LOAD LOCATOR بازگشت بین نقاط مختلف را با کاوشگرهای زمین اندازه گیری می کند. با توجه به کاهش مقاومت یا قرائت های خاصی در محدوده طلا یا نقره ، لود دتکتور هدف را پیدا می کند. پس از مشخص شدن هدف ، می توان عمق آن را نیز تعیین کرد. این کار با نزدیک شدن پروب های زمین به یکدیگر انجام می شود . عمق تقریباً نیمی از مسافتی است که کمترین خوانش در آن رخ داده است. MLL از طریق موقعیت یابی کاوشگرها و اندازه گیری ها ، اندازه و شکل اهداف را تعیین می کند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 18 =

دکمه بازگشت به بالا