فلزیاب طلایاب گنج یاب
ساخت ترکیهطلایاب و گنج یاب

طلایاب Multi Kruzer عملکرد عالی در خاک های معدنی

طلایاب Multi Kruzer یکی از بهترین گنج یاب های ساحلی در جهان است، مناطق نمکی یا خاک های به شدت معدنی برای این آشکارسازها مشکلی ندارند! ردیاب‌های کمی وجود دارند که بی‌صدا و پایدار در زمین‌های شور کار می‌کنند و بهترین عملکرد را در عمیق ترین نقطه ها ارائه میدهند. Multi-Kruzer همچنین برای خاک های با مواد معدنی بسیار عالی است.

طلایاب Multi Kruzer دارای سه فرکانس مختلف است. (5 کیلوهرتز، 14 کیلوهرتز و 19 کیلوهرتز) این باعث می شود Multi-Kruzer یک آشکارساز برای همه مناطق جستجو باشد. دارای وزن 1.4 کیلوگرمی که می توانید ساعت ها بدون خستگی از آن استفاده کنید. عملکرد ارتعاش، که باعث می شود فلزیاب هنگام تشخیص یک شی به لرزش درآید، به ویژه قابل توجه است. برای کاربران کم شنوا و برای جستجو در زیر آب ایده آل است. برای دریافت اطلاعات در مورد دستگاه گنج یاب، طلایاب، ردیاب و فلزیاب و برای خرید فلزیاب مولتی کروزر ماکرو روی لینک کلیک کنید.

طلایاب Multi Kruzer

ویژگی های فنی طلایاب Multi Kruzer

 • آشکارساز دیجیتال با شناسایی شماره (شماره شناسه 1-99)
 • به روز رسانی نرم افزار سیستم عامل آنلاین
 • هدفون بی سیم 2.4 GZh باتری لیتیوم داخلی 3700 میلی آمپر ساعتی Li-Po، قابل شارژ USB
 • شناسایی اشیاء با صداهای مختلف (150Hz-700Hz)
 • عملکرد دقیق و نمایش عمق در سانتی متر یا اینچ
 • نور سفید LED و نور پس زمینه صفحه نمایش
 • بالانس زمین به صورت خودکار و دستی
 • فضای ذخیره سازی برای تنظیمات داخلی
 • تکنیک: VLF
 • فرکانس: Multifrequez، (5 کیلوهرتز، 14 کیلوهرتز، 19 کیلوهرتز)
 • فرکانس های صوتی: 50 هرتز – 700 هرتز قابل تنظیم
 • برنامه های جستجو: 6x (همه فلزات، دو آهنگ صوتی، سه آهنگ صوتی، چهار آهنگ صوتی، ساحل، حالت جستجوی
 • عمیق)
 • قابلیت تنظیم حساسیت
 • کویل جستجوی استاندارد: KR28 – کویل جستجوی DD 28cm x 18cm (ضدآب)
 • ضد آب تا 5 متر
 • وزن: 1.4 کیلوگرم شامل کویل جستجو و باتری
 • طول: 111 سانتی متر / 135.5 سانتی متر قابل تنظیم
 • دستورالعمل های عملیاتی به زبان آلمانی
 • 2 سال گارانتی

امکانات کلی طلایاب Multi Kruzer

 

ضدآب تا 5 متر

Multi Kruzer تا عمق 5 متری (16.4 فوت) در برابر آب مقاوم است و کاملاً از گرد و غبار محافظت می شود.

دفترچه راهنمای فلزیاب مولتی کروزر

دفترچه راهنمای کاربر مولتی کروزر حاوی اطلاعاتی قبل از راه اندازی، مونتاژ، مقدمه ای برای استفاده از مولتی کروزر، اطلاعاتی در مورد باتری، اطلاعات مربوط به هدفون، توضیحات نمایشگر، استفاده صحیح از فلزیاب، بالانس زمین، شناسه، حالت‌های جستجو، تنظیمات، گزینه‌ها، عملکرد در عمق اضافی (E.U.D.)، نشانگر کانی‌سازی مغناطیسی، جستجوی سنگ‌ها و مناطق صخره‌ای، ردیابی و ضربه سنگ، فلز زیر سنگ، جستجوی ساحل و زیر آب، به روز رسانی نرم افزار و … است.

فلزیاب Multi Kruzer

آشکارساز دیجیتال با شناسایی شماره

Makro Multi-Kruzer یک فلزیاب حرفه ای و دیجیتالی سبک وزن (1.4 کیلوگرم) است که به شما امکان می دهد رسانایی (نوع فلز یا نوع جسم) را بر روی صفحه نمایش به راحتی بخوانید. مقادیر راهنما به صورت اعداد 1-99 در وسط نمایشگر نشان داده شده است. به عنوان مثال، عدد 15 نشان دهنده آهن، عدد 50 نشان دهنده طلا، و عدد 65 نشان دهنده یک سکه و غیره است.

 

به روز رسانی نرم افزار سیستم عامل آنلاین

Kruzer به گونه ای طراحی شده است که به روز نگه داشته شود. به محض انتشار یک به‌روزرسانی جدید (سیستم‌افزار) توسط توسعه‌دهندگان، می‌توانید آن را به صورت آنلاین از طریق اتصال USB در فلزیاب Kruzer نصب کنید.

هدفون بی سیم 2.4 GZh طلایاب Multi Kruzer

Makro Kruzer با 2.4 عرضه می شود. هدست گیگاهرتز عرضه شده است. هدفون های بی سیم Makro با کیفیت صدای بسیار خوب، زمان پاسخگویی و ویژگی های خود تحت تاثیر قرار می دهند. هیچ تاخیری در سیگنال وجود ندارد. صداها همانطور که توسط آشکارساز ساطع می شوند، بازتولید می شوند.

هدفون بی سیم 2.4 GZh

Iron Audio و Tone Break

Iron Audio قابلیتی است که به شما امکان می دهد صدای اجسام آهنی را تنظیم کنید. برای شناسایی بهتر آهن می توانید تن صدا را افزایش دهید. همچنین می توانید صدا را به طور کامل خاموش کنید تا از صداهای کوچک آزاردهنده آهن در مناطق آزاردهنده نشوید. بهترین راه برای روشن کردن صدای Iron Audio زمانی است که می خواهید بدانید که آیا جسم دارای آهن است یا از آهن ساخته شده است. اتفاقا Multi-Kruzer عملکرد شکستن صدا نیز دارد.

شناسایی اشیاء با صداهای مختلف (150Hz-700Hz)

فلزیاب Makro Multi-Kruzer علاوه بر مقادیر راهنمای دیجیتال مدرن، دارای شناسایی اشیا با صداهای صوتی است. این به این معنی است که برای انواع/اشیاء فلزی مختلف صداهای مختلفی دریافت می کنید. با کمی تمرین، می توانید از زنگ ها برای تعیین نوع فلز/شیء استفاده کنید.

عملکرد دقیق و نمایش عمق در سانتی متر یا اینچ

Makro Multi-Kruzer دارای یک عملکرد بسیار دقیق است که می توانید عمق تقریبی جسم را بر حسب سانتی متر یا اینچ از صفحه نمایش بخوانید.

ارتعاش طلایاب Multi Kruzer

گنج یاب Makro Multi-Kruzer علاوه بر زنگ‌های صوتی و شناسه شی روی نمایشگر، عملکرد لرزشی نیز دارد. لرزش تمرکز را افزایش می دهد و برای افراد کم شنوا ایده آل است.

باتری لیتیومی 3700 میلی آمپری یکپارچه، قابل شارژ از طریق USB

Makro Multi-Kruzer دارای یک باتری لیتیومی یکپارچه 3700 میلی آمپر ساعتی است که از طریق USB قابل شارژ است. زمان کار تقریباً 19 ساعت است. نشانگر باتری همیشه روی صفحه نمایش است. شما همچنین می توانید Kruzer را از طریق USB از طریق پاوربانک (اختیاری) در حین جستجو شارژ کنید تا بتوانید همزمان جستجو و شارژ کنید!

باتری لیتیومی 3700 میلی آمپری

نور سفید LED و نور پس زمینه صفحه نمایش

Makro Multi-Kruzer دارای یک نور سفید LED روشن است که مستقیماً به سمت سیم پیچ جستجو هدایت می شود و یک نور پس زمینه روی نمایشگر است تا جستجوی بی دغدغه در تاریکی نیز امکان پذیر باشد.

 

بالانس زمین به صورت خودکار و دستی

طلایاب ماکرو مولتی کروزر علاوه بر بالانس خودکار و دستی زمین، دارای «تنظیم زمین (پیست زمین)» نیز می باشد. سازگاری با زمین به این معنی است که فلزیاب به محض اینکه بر روی نوع دیگری از زمین قدم بگذارید، به طور خودکار خود را تنظیم می کند. عملکرد تنظیم زمین به طور مداوم زمین را اسکن می کند و به طور خودکار با شرایط زمین سازگار می شود. با استفاده از این عملکرد می توانید فلزیاب خود را به طور مداوم و خودکار در شرایط ایده آل زمین تنظیم کنید. ردیابی زمین با بالانس خودکار زمین متفاوت است.

سوئیچ فرکانس

وسایل الکترونیکی و/یا فلزیاب‌های دیگر می‌توانند در هنگام کار پشت سر هم با دیگر آشکارسازها در فرکانس مشابه، تداخل داشته باشند و دچار اختلال شوند. برای جلوگیری از این امر، Makro Multi-Kruzer یک سوئیچ فرکانس دیجیتال ارائه می دهد که با آن می توانید فرکانس را تغییر دهید. به این ترتیب می توانید به راحتی با دوستان خود و با چندین فلزیاب همزمان در یک محیط نزدیک به هم جستجو کنید.

لوازم جانبی طلایاب Multi Kruzer

 1. جعبه سیستم
 2. کویل جستجوی DD ضد آب 28x18cm (KR28) و روکش
 3. هدفون بی سیم 3 – 2.4 گیگاهرتز (سری سبز)
 4. کابل شارژ و دیتا USB برقی
 5. راهنمای کاربر

لوازم جانبی طلایاب Multi Kruzer

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 18 =

دکمه بازگشت به بالا