فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

مفهوم نماد مارمولک در گنجیابی

مفهوم نماد مارمولک در گنجیابی به چند صورت است که باید باتوجه به محل قرارگیری آن علامت معنی کرد ولی درکل نماد و نشان مارمولک مستقیم به دفینه اشاره دارد و جزو آثار های مهم به شمار می رود و دفینه آن با ارزش است مارمولک یا سوسمار در زبان دری به اسم چلپاسه دارای ۵۶۰۰ نوع می باشد و جز آن نمادهایی است که کمتر دیده میشود و بیشتر این نماد برای ترساندن افراد استفاده میشود.

مفهوم نماد مارمولک در گنجیابی

مفهوم نماد مارمولک در گنجیابی و دفینه یابی

  • اگر زبان حیوان بیرون بود باید سمت زبان را بررسی کرد ولی اگر زبان داخل بود باید سمت سر آن را بررسی کرد هدف در روبروی آن به صورت تپه یا سنگ سیاه و کاسه است که دفینه در همان قسمت قرار دارد.
  • اگر تپه بود معمولا روی تپه باید سنگی بزرگ باشد که دفینه در زیر سنگ قرار دارد و اگر سنگ هم خالی بود باز هم زیر سنگ قرار دارد .
  • اگر کاسه بود باید کنار کاسه قبری باشد که مربوط به دفینه میباشد و داخل قبر جسدی وجود ندارد فقط دفینه است ولی از نمای قبر استفاده شده است .
  • این نماد یعنی پول در کمین است که در فصل زمستان جریان دارد ، در تابستان خشک می شود.
  • هرجا دم مارمولک منحنی باشد ، جهت آن است ، گردن خود را به طرفی که دم منحنی است خم می کند همیشه سر و گردن که در یک مکان خم شده باشد ، پول در آن طرف است.
  • این علامت هماهنگی بدن و سر بوده که مکان مستقیم اهداف را به ما می دهد.حتما به سر و دم توجه کنید به صورت کنده کاری و نقش برجسته به دو قسمت تقسیم می شود.

همچنین نکات مهمی وجود دارد که هنگام رویت نماد مارمولک باید آنها را رعایت کرد عبارتند از :

اگر سر مارمولک به راست یا چپ خم باشد ، جهت نگاه مارمولک باید در زاویه 90 درجه باشد که خاصیت آن یک سنگ گرد روی زمین است. در واقع ، کف این صخره با سنگ های بسیار خوب حفظ شده است و این علامت این است که در شیب اتفاق می افتد اگرچه این هدف دقیق است ، اما کار بسیار سنگین است.

در این نماد مارمولک با زبان و بدنش با ما صحبت می کند پس باید به آن توجه زیادی کرد همچنین به سرو دم باید دقت زیادی کرد ، حالت و برجستگی هایش بسیار مهم است و گاهی دیده شده است که قسمتی از بار که عموما پول است از سرمارمولک بیرون آمده است .

به سر مارمولک و مسیر دیدش هم دقت زیادی باید کرد چون حتما در اطرافش تکه سنگ گرد سفیدی است که زیرش یا حتی درون سنگ امکان دارد پر باشد، پس باید در اطرافش دنبال سنگ گشت.

درضمن نکته خیلی مهمی در امر گنجیابی و دفینه وجود دارد که شما عزیزان باید حتما به آن توجه کنید این است که طلای استخراج شده را نباید با دست برهنه حمل کنید ، باید حتما از دستکش و ماسک استفاده شود.

‫4/5 ‏‫(2 نظر)‬

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 2 =

دکمه بازگشت به بالا