فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

نماد شیر در گنجیابی و دفینه یابی

نماد شیر در گنجیابی از نمادگرایی های قرون وسطی بوده و به عنوان نمادی از حضرت عیسی (ع) دیده می شود مجسمه شیر در ورودی و یا خروجی اماکن مرفح و کاخ مانند دوران باستان به چشم می خورد اگر چنین علامتی را دیدید ( راه شیر)، می توان گفت که شما در ورودی کاخ هستید عموما (در ورودی) دو عدد از شیر ها روبروی یکدیگر هستند بعد از پیدا کردن اولین مجسمه شیر ،  به دنبال شیر دوم باشید.

نماد شیر در گنجیابی

 

نماد شیر در گنجیابی به چند صورت است که عبارتند از :

 • اگر علامت شیر ​​ایستاده است ، در جایی که شیر به دنبال آن است ، به دنبال علائم پنجه باشید ببینید این پنجه ها چند میخ دارند ، ناخن های بلند ناخن های کوتاه جای هدف را می دهد.
 • اگر شیر به عنوان بنای یادبود ایستاده یا نشسته ساخته شده است ، در اینجا یک تومول وجود دارد ، این تخت آرامگاه پادشاه است ، معمولاً در پشت شیر ​​است.
 • شیر و گاو حاوی منطق یکسان و شبیه نماد عقاب هستند ، اما دقیقاً یکسان نیستند شیرها همیشه آرامگاه پادشاه را نشان می دهند ، معمولاً آرامگاه صخره ای یا آرامگاه مجلسی که مقدار زیادی گنج دارد.
 • صخره ای که به شکل شیر است باید حتما جستجو شود ، معمولاً نزدیک ورودی و مانند دروازه بان است، گاهی صخره ای که به شکل شیر است هنگام سقوط ، ورودی باز می شود.
 • اگر شیر نشسته باشد ، زیر آن قبر است و ورودی آن گاهی درست در زیر یا جلوی شیر جایی که شیر به دنبال آن است قرار دارد.
 • اگر 2 شیر رو به روی هم باشند ، این نشان دهنده آرامگاه صخره ای است ، این مقبره آرامگاه پادشاهی است، معمولاً آرامگاه صخره ای چند اتاقه است که اولین ورودی اتاق اصلی است و مقدار زیادی گنج از این اتاق برداشته می شود.
 • اگر شیر حمله می کند ، معمولاً یک علامت تسکین دهنده است و مقبره آن قبر صخره ای روی سنگ بستر میباشد ورودی دارای دری به طول فاق است که آنها معمولاً قبرهای باز شده هستند.
 • اگر شیر با دم راست ایستاده است ، در اینجا مقبره ای مجلسی وجود دارد ، با عبور از یک تونل گذر طولانی ، معمولاً به شکل تونلی که از زیر کوه عبور می کند ، می توان به این اتاق رسید که این اتاق دارای ساختار معماری گنبدی شکل است و مقدار زیادی طلا و وسایل شاه از اینجا خریداری می شود.
 • اگر سر شیر وجود داشته باشد ، معمولاً این محل خرابه است بدن این شیر در دروازه پادشاه نشان داده شده است
 • اگر سر شیر به سنگ بسته باشد حلقه ای روی بینی این شیر وجود دارد و این شیر رو به گور است. این شکل شبیه سر گاو است.
 • اگر شیر خواب است یعنی درست بالای قبر یا یک آرامگاه صخره ای یا یک آرامگاه مجلسی در زیر سنگ اصلی وجود دارد.
 • اگر در نزدیکی چشمه شیر وجود دارد ، از نهر پایین بروید. مقبره ای در سنگ بستر وجود دارد.

نماد شیر در گنجیابی فیگورهای مختلفی دارد

به عنوان یک چهره ، شیر ممکن است همیشه در دید ساده ظاهر نشود ما می توانیم علائم و معانی آنها را که ممکن است هنگام جستجوی علامت گنج شیر با آنها مواجه شوید به شرح زیر لیست کنید.

 1. شیر دوبل : شیر همیشه یکی از مهمترین نمادهای قدرت است بر این اساس، اگر شیر دو تن را مشاهده کردید ، می توانید بفهمید که شخص آنجا فرد بسیار قوی تری است این مکان به عنوان یک نشانه گنج خوب برای شما وجود دارد.
 2. اصلان کایا : شیرهایی که روی صخره به تصویر کشیده شده اند قطعاً نشان دهنده آرامگاه یک پادشاه است با علائم دفن بسیار ارزشمند ، گنج بیش از 30 متر فاصله ندارد.

پس از آنچه در بالا توضیح داده شد ، شیرها گاهی روی صخره ها و مقبره ها قرار می گیرند این علائم همیشه نشان دهنده یک گنج خوب است به خصوص در تابلوهایی که جلوی غارها ساخته شده است ، باید به دنبال یک اتاق بسته باشید.

نماد شیر در گنجیابی

در نتیجه ، ممکن است در بسیاری از نقاط کشور ما با علامت شیر ​​مواجه شوید برای این منظور ، توصیه می کنیم با گزینش نزدیک ترین موقعیت به موقعیت های نوشته شده در بالا ، جستجوی گنج خود را در محدوده نشانه های دقیق گنج حل کنید زیرا علامت گنج شیر یکی از مهمترین مراحل در راه است که شما را به ثروت می رساند.

‫3.8/5 ‏‫(10 نظر)‬

یک دیدگاه

 1. من در بلندای تپه بلند مجسمه شیر را در حال نشسته مشاهده کردم و این موضوع چه پیامی به ما دارد .
  لطف نموده تفسیر نمائید

  15
  9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا