فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

معنی و مفهوم نماد 2 لاکپشت نر و ماده در حال جفت گیری

معنی و مفهوم نماد 2 لاکپشت نر و ماده در حال جفت گیری | همانطور که متوجه شدید شرایط تفسیر آثارها به موقعیت مکانی و جایگاهی وجود دارند زیرا با هم فرق میکنند و هر کدام اشاره به نکته خاصی دارند حالا شما تصور کنید آثاری را پیدا میکنید که از لحاظ موقعیت بارگذاری دفینه در زیر خاک کاملا درست هست حالا به طور مثال میبینیم دو لاکپشت نر و ماده در حال جفت گیری هستن حالا چیکار باید کرد؟؟؟

معنی و مفهوم نماد 2 لاکپشت نر و ماده در حال جفت گیری :

  • وقتی به چنین نشانهایی برخورد میکنید و یک آثار در حال جفتگیری پیدا میکنید اون آثار و کسی که آثار را بنا کرده خواسته به ما بفهماند که بعد از عمل جفتگیری نتیجه آن تولید همنوع خود هست.
  • اگر حیوان تخم گذار باشد شما باید سنگی گرد و تراش خورده مثل تخم مرغ را پیدا کنید.
  • و اگر پستاندار بود خود بچه را باید پیدا کرد و این را بدونید چون جنسیت نر دارای قدرت بوده پس مسیر نگاه حیوان نر اهمیت پیدا میکند و حیوان ماده کمکی در رمزگشایی نماد نمیکند.
  • باید توجه به حالت حیوان نر داشت که بالا قرار دارد درمسیر نگاه حیوان شما یا باید دنبال سنگ تخم مرغی شکل و یا دایره باشید و یا سنگی که به شکل همون آثار ولی کوچک که نشان از حاصل تولید مثل آنها باشد پیدا کنید.
  • و چیزی که حاصل آن تولید مثل هست همان ارزش و دفینه ای هست که در مسیر نگاه حیوان نر قرار دارد.
  • اندازه گردن حیوان نر اگه بلند و کشیده بود مسیر طولانی و اگر کوتاه بود مسیر کوتاه هست.

هنگام برخورد به نشان سنگ دو لاک پشت چه باید کرد؟

اگر حین جستجو و کاوش به سنگ تخم مرغی شکل برخوردید و اگر تعداد سه عدد وجود داشت سنگ کوچک مورد اهمیت هست اگر دوتا بود دارای سربار هست و اگر تک بود ورودی خود سنگ تخم مرغی هست پس باید به دقت این محل را با استفاده از خرید دستگاه گنجیاب به خوبی جستجو و کاوش کنید تا به یک گنج خوب و مطمئن یا نقشه ای از آن منطقه برسید.

‫3.3/5 ‏‫(4 نظر)‬

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا