فلزیاب طلایاب گنج یاب
شرکت آلفا الکترونیکمطالب فلزیابینکات مهم قبل از خرید هر دستگاه فلزیاب

5 دستگاه فلزیاب برای افراد تازه کار

چند مورد فلزیاب مناسب افراد مبتدی وجود دارد که ما در این مطلب میخواهیم به تجزیه و تحلیل آنها بپردازیم و با اصول و مبانی بیشتر این دستگاه ها آشنا شویم لذا در این مطلب مواردی را بیان می کنیم که هم کارایی بالایی داشته و هم از قیمت مناسبی برخوردار می باشند تا برای افراد تازه کار ، هم فلزیابی با کارایی و عملکرد فوق العاده و هم فلزیاب ارزان قیمت باشند .

فلزیاب مناسب افراد مبتدی

فلزیاب مناسب افراد مبتدی عبارتند از :

دستگاه فلزیاب Minelab Safari (ماینلب سافاری)

اولین دستگاه از فلزیاب های Minelab است که از فناوری FBS برخوردار بوده و بدلیل طراحی ارگونومیک و وزن سبک برای کاوش های طولانی مدت مناسب می باشد قدرت تشخیص و ردیابی فوق العاده دقیق و حساس برای جستجوی گنج های پنهان شده را دارا می باشد ضدآب بوده و عمق کاوش این گنج یاب حداقل تا 2.5 متر مفید می باشد.

دستگاه فلزیاب Minelab Safari (ماینلب سافاری) _ فلزیاب مناسب افراد مبتدی

دستگاه فلزیاب Detech Relic Striker (ریلیک استرایکر)

فلزیاب رلیک استریکر ساخت شرکت DETECH بلغارستان بوده و یک فلزیاب حرفه ای تمام زمین است که نسبت به دستگاه های GPX5000 و GPX4500 ، هم از نظر قیمت و هم کیفیت گزینه مناسبی برای افراد مبتدی میباشد عمق کاوش این دستگاه 1.5 الی 2 متر مفید بوده و همچنین دارای سیستم کاری VLF می باشد مجهز به لوپ جستجوی ضدآب و مقاوم در برابر ضربه است .

دستگاه فلزیاب Detech Relic Striker (ریلیک استرایکر) _ فلزیاب مناسب افراد مبتدی

طلایاب و گنج یاب Storm V.8.0 (استورم ورژن 8)

این دستگاه فلزیاب و طلایاب آخرین نسل از سری دستگاه های STORM شرکت کینگ الکترونیک میباشد که دارای عملکرد و کارایی فوق العاده با کیفیت و راحت برای کاربران فراهم میکند در سه ورژن تولید شده و قیمت مناسبی نسبت به فلزات دیگر دارد عمق کاوش این دستگاه را تا 5/4 الی 5/6 متر مفید میتوان تخمین زد این دستگاه برای افرادی که کارایی بی نظیر را در کنار هزینه پایین می خواهند توصیه می شود .

طلایاب و گنج یاب Storm V.8.0 (استورم ورژن 8) _ فلزیاب مناسب افراد مبتدی

دستگاه فلزیاب Fisher F5 (فیشر اف 5)

فلزیاب Fisher F5 دارای لوپ جستجوی 10 اینچ می باشد این دستگاه بدلیل حساسیت بالا و دقیق ، گزینه مناسبی برای اولین تجربه استفاده از فلزیاب برای جستجوگران مبتدی است ساختاری آلومینیومی و پلاستیکی مقاوم و ضد ضربه داشته و مجهز به سه حالت جستجو و کاوش می باشد همچنین دارای گزینه های مختلف تعادل زمین به صورت کامپیوتری و دستی (قابل تنظیم) می باشد.

دستگاه فلزیاب Fisher F5 (فیشر اف 5) _ فلزیاب مناسب افراد مبتدی

گنج یاب Garret Ace 300 (گرت ایس 300 آمریکا)

دستگاه گرت ایس یکی از محصولات قدرتمند شرکت Garret آمریکا می باشد که توانایی تشخیص بهتر ، دقیق و حساسیت بالا را دارا می باشد دارای یک لوپ جستجوی جدید و پیشرفته بوده که برای کاوش طلا ، جواهرات ، اشیاء قدیمی و با ارزش مناسب می باشد همچنین مجهز به تنظیم خودکار و دستی حساسیت می باشد .

گنج یاب Garret Ace 300 (گرت ایس 300 آمریکا) _ فلزیاب مناسب افراد مبتدی

‫5/5 ‫(1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا