فلزیاب طلایاب گنج یاب
ساخت آمریکا

دستگاه فلزیاب Fisher F5 و بررسی عملکردهای فوق العاده آن

دستگاه فلزیاب Fisher F5 فقط از چند جز تشکیل شده است و جمع آوری آن بسیار ساده میباشد یک سیم پیچ، بازوی پایینی، بازوی میانی و بازوی بالایی قطعات بازو با طراحی یقه در جای خود قفل میشوند و ردیاب را زیبا و ایمن میکند در حالی که آن را بسیار محکم و با دوام است احساس نحواهید کرد که یک اسباب بازی در دست دارید یا ممکن است آنرا بشکنید فیشر F5 به معنای تجارت است در دو رنگ اصلی طلایی و مشکی طراحی شده و دارای یک میله پایین تلسکوپی غیرفلزی برای تنطیم ارتفاع است.

برخی از امکانات دستگاه فلزیاب Fisher F5 :

 • دارای 8 سيم پيچ جستجو
 • وزن كلی lbs 6/2 (18/1 كيلوگرم)
 • مجهز به فركانس کاری 9/5 كيلوهرتز
 • قابلیت تنظیم 4 شناسه صوتی
 • تشخیص و شناسایی با عمق نفوذ بالا
 • امکان حذف ذرات ریز و آلودگی های زمین
 • دسته محکم و قابل تنظیم
 • نشانگر عمق سكه در زمان واقعی
 • بدون طبقه بندی اهداف
 • 5 سال گارانتی
 • دفترچه راهنمای فارسی و انگلیسی

بررسی دقیق دستگاه گنجیاب Fisher F5 – راهنما و رتبه بندی :

صفحه کنترل دارای یک رابط کاربری ساده ، با یک نمایشگر LCD بزرگ با شناسه هدف و فقط چند ورودی برای تغییر تنظیمات شما است هنگامی که بازوها در جای خود قرار دارند وزن دستگاه 1.38 کیلوگرم است و باعث میشود یک ردیاب سبک وزن داشته باشید و بدون خستگی تمام روز را به جستجو بپردازید به عنوان استاندارد دارای یک سیم پیچ ضدآب متحرک بیضی شکل 10 اینچی میباشد جعبه کنترل فلزیاب فیشر F5 دارای 5 دکمه میباشد که از جمله :

 1. اولی دکمه قفل فار که تنظیمات داخلی تعادل زمین را به روز رسانی میکند.
 2. دومی دکمه TONE که لحن مورد استفاده برای شناسایی ترکیبات مختلف فلزی را انتخاب میکند.
 3. سومی دکمه تاچ که دسته هایی از فلز را اضافه یا از بین میبرد.
 4. چهارمی دکمه فرکانس که اگر F5 در حال گرفتن تداخل از سیگنالهای الکترونیکی دیگر مانند سایر ردیابهای فلزی، کابلهای هوایی و غیره باشد استفاده میشود.
 5. پنجمی دکمه Pin Point – حالت نقطه پین ردیاب را فعال میکند که به شما امکان میدهد مکان دقیق تری را روی هدف دریافت کنید.
  به دلیل کنترل تراز زمین توسط یک دکمه ، تنظیمات دقیق تری به شما میدهد و دستگاه شامل 1000 مورد برای انتخاب است.

از جمله عملکردهای فوق العاده دستگاه گنجیاب فیشر اف 5 :

 1. گاهی اوقات هنگام جستجو در مناطق بسیار معدنی ، زمین “سیگنال غلط” میدهد که میتوانیم آن را از بین ببریم.
 2. با استفاده از Gain Knob سیگنال داده شده از اهداف افزایش یا کاهش مییابد برای حداکثر تشخیص اشیا کوچکتر که عمیق هستند سود را افزایش میدهید اما برای به حداقل رساندن ضعیف ترین سیگنال ها، آن را کاهش میدهیم 20 تنظیم مختلف سود را داراست.
 3. دستگیره آستانه بسته به اینکه کدام حالت را در آن زمان انتخاب کرده اید میتوان از آستانه برای تنظیم دقیق ردیاب استفاده کرد.
 4. در حالت تفکیک، کاهش آستانه حساسیت را سرکوب میکند که به نوبه خود اشیا زباله را از بین میبرد و سیگنال های کاذب را از سایر فرکانس های الکتریکی حذف میکند.
 5. افزایش آستانه، پاسخ های سیگنال صوتی را تقویت میکند که باعث میشود اجسام ضعیف تر شوند و شنیدن آنها بسیار راحت تر باشد.
 6. اگر از دکمه آستانه در حالت تنظیم خودکار استفاده میکنید میتوانید از آن به دو روش مختلف استفاده کنید تنظیم آن روی مقادیر مثبت میتواند در کاهش پچ پچ کمک کند و تنظیم آن در مقادیر منفی، جستجوی “بی صدا” را ارائه میدهد.
 7. داشتن کنترل کامل بر روی تنظیمات بدون نیاز به انتخاب “حالت” یا رفتن به “منوها” ، Fisher F5 بازیابی بسیار سریعی دارد که به شما امکان میدهد محیط ردیاب را به سرعت عوض کنید.
 8. از نظر عمق به نظر میرسد که دارندگان Fisher F5 نسبتا خوشحال کننده از حداکثر 12 اینچ برخوردار هستند کاربرانی که استفاده کردند اشاره کردند که ممکن است ارزش بیشتری برای قرار دادن لوپ 11 اینچی DD برای عمق بیشتر داشته باشد.

در حالت کلی این دستگاهی است که میتوانید با سهولت راه اندازی کنید فقط آن را روشن کنید و تعادل زمین و تفکیک مورد نظر خود را تنظیم کرده و دور شوید به طور خلاصه میتوان بقیه شکار را فقط با فشار دادن یک دکمه یا چرخاندن یک دکمه کنترل کرد.

برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر در مورد تمامی دستگاه های طلایاب کمپانی Fisher میتوانید به سایت خرید دستگاه فلزیاب مراجعه نمائید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 12 =

دکمه بازگشت به بالا