فلزیاب طلایاب گنج یاب
ساخت آلمان

فلزیاب Black Hawk سخت کشور آلمان

Black Hawk یک فلزیاب بسیار کارآمد با القای پالسی است که با استفاده از یک طراحی قدرتمند برای جستجوی عمیق تر در انواع مختلف زمین های خاکی، مهندسان ما با دستیابی به جدیدترین فناوری ردیاب القایی پالس توانسته اند اندازه میدان ردیابی (SDF) را افزایش دهند و واحد را قادر به دیدن عمیق تر کنند. استفاده از جریان گردابی اتوماتیک متغیر به Black Hawk اجازه می دهد تا پالس بعدی را که باعث می شود سیم پیچ انتقال وارد سیم پیچ گیرنده شود نیز به تأخیر بیندازد. این تأخیر اضافی امکان استفاده از کویل های جستجوی بزرگتر مانند 150* 150 *150 سانتی متر (5 ′ 5 5 ′) را برای اشیا بسیار عمیق یا 16 سانتی متر را برای ناگت های طلای بسیار کوچک فراهم می کند. بلک هاوک ، فلزیابی متعلق به مارک OKM آلمان است که یکی از بهترین دستگاه های موجود برای کشف طلا و گنجینه های باستان شناسی است که این دستگاه به طور خاص برای شکارچیان گنج و جویندگان طلا طراحی شده است. تراز زمینی این فلزیاب نیمه اتوماتیک است تا سهولت کاربر را افزایش دهد.

فلزیاب Black Hawk

فلزیاب القایی پالس بلک هاوک امکان یافتن فلزات گرانبها را با سهولت در مکانهای بسیار عمیق تا جایی که می تواند یک فلزیاب باشد ، پیدا می کند. این طلایاب با در نظر گرفتن گنج یاب ساخته شده و به قدری کار کردن با آن ساده است که در عرض چن دقیقه میتواند شروع به کار کند. پس برای مهارت در کار کردن با فلزیاب Black Hawk به ماه ها تمرین نیاز ندارید.
این فلزیاب پرقدرت می تواند ناگت های منفردی به عمق 45 سانتی متر (18 ″) و اشیای بزرگتر از طلا و نقره مانند صندوق گنج تا عمق 8 متر (26 ′) را پیدا کند. این کار با ایجاد جریان گردابی پرانرژی که به این آشکارساز امکان جستجوی عمیق تر از ردیاب های معمول را می دهد ، انجام می شود. یک مزیت دیگر این است که این فلزیاب القایی پالس می تواند تقریباً در تمام مناطق مورد استفاده قرار گیرد و به کانی های معدنی یا ماسه سیاه پاسخ نمی دهد.

ویژگی ها و مزایای فلزیاب Black Hawk :

 • پردازنده سریع 600 مگاهرتز
 • فن آوری ترکیبی پیشرفته تک سیم پیچ Pulse Induction و سنسور SCMI برای افزایش عمق و تبعیض فلز
 • سیم پیچ جستجوی عمقی 150 150 150 سانتی متر امکان شناسایی حداکثر 8 متر از اشیا فلزی و گنجینه های مدفون را فراهم می کند
 • اهداف بسیار کوچک مانند ناگت ، سکه یا جواهرات را با سیم پیچ جستجوگر 16 سانتی متری میتوانید پیدا کنید
 • برنامه نویسی پیشرفته، کارکرد این واحد را بسیار آسان کرده است
 • شب را با یک لامپ LED داخلی و صفحه نمایش با نور پس زمینه قابل تنظیم جستجو کنید
 • تبعیض فلزات آهنی / غیر آهنی
 • هدفون استریو بی سیم برای تشخیص بی صدای فلز
 • تنظیمات مختلف برای بهینه سازی عملکرد آشکارساز در خاک محلی شما (آستانه ، تأخیر ، تداخل ، حساسیت)
 • پاور خارجی برای مدت زمان کار تا 6 ساعت
 • شارژر اتومبیل اختیاری 12 ولت

بهینه سازی نتایج جستجو با Black Hawk :

تنظیمات جداگانه برای تاخیر سیگنال و تداخل ،نتایج شما را بهینه می کند و عملکرد اوج ردیاب های فلزی را برای خاک محلی شما تنظیم می کند. از هاوک سیاه می توان در زمین های مختلف مانند کویر ، ساحل ، خاک رس ، خاک های سنگی ، خاک های بسیار معدنی ، مناطق کوهستانی ، برون مرزی ، بوته ای و خاک های اسکراب استفاده کرد. در کشف موفقیت آمیز طلا با Black Hawk این واحد با یک پردازنده قدرتمند 600 مگاهرتز مجهز شده است تا جویندگان گنج و جستجوگران گنج به سرعت اشیای فلزی مانند ناگت های طلا ،جواهرات طلا و نقره (انگشتر ، سکه ، گردنبند ، دستبند ، …)گنجینه های دفن شده را پیدا کنند.

فلزیاب Black Hawk

لوازم جانبی اختیاری بلک هاوک :

کیت استاندارد یا پایه فلزیاب Black Hawk فقط شامل سیم پیچ جستجوگر 36 سانتی متری است. اما گاهی اوقات یک کویل جستجوی کوچکتر یا بزرگتر می تواند کمک کننده باشد. بنابراین دو سیم پیچ جستجوی اضافی طراحیشده است که می تواند به صورت جداگانه یا به عنوان بخشی از کیت کامل خریداری شود.
این دستگاه می تواند در انواع زمین ها مورد استفاده قرار گیرد و به کانی سازی آهن یا ماسه سیاه پاسخ نمی دهد. این فلزیاب با ظرفیت بالا می تواند ناگت های طلا و اشیای بزرگ فلزات گرانبها مانند جعبه های گنج را تا عمق 8 متری زیر زمین پیدا کند. کلیه فلزیاب های OKM استاندارد است. آزمایشات گسترده میدانی کیفیت بالای تمام اسکنرهای زمینی OKM را که از کارخانه ما خارج می شوند تضمین می کند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =

دکمه بازگشت به بالا