فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

مفهوم نماد سنگ صندلی در گنجیابی

نماد سنگ صندلی در گنجیابی علامت گنج بزرگ بوده که تشخیص آن توسط کسانی که با کنجکاوی سر و کار دارند بسیار دشوار است سنگ صندلی دو علامتی هست که تشخیص آن کار راحتی نیست قسمتی که باید به آن توجه کنید تکیه گاههای دسته برای بازو میباشد باید مکان هایی وجود داشته باشد که بتوانیم پاهای خود را از تکیه گاه سر جدا کنیم این ویژگیها در سنگ صندلی گنجانده نشده است.

نماد سنگ صندلی در گنجیابی

نظرات مختلف جستجوگران در مورد نماد سنگ صندلی در گنجیابی :

اول از همه در علامت صندلی باید بررسی شود که آیا پله هایی در جلوی آن وجود دارد و آیا پله ها ممکن است تله باشند. اگر سوراخ های حفر شده ای در محل تکیه گاه که بازوها را در آن قرار داده ایم وجود داشته باشد احتمال انباشته شدن در برابر آن زیاد است و اگر غار حکاکی شده مربعی شکل در داخل و اطراف آن داشته باشد گنج پیشگامان نیز ممکن است در اتاقی پنهان شده در زیر غار باشد که در اینصورت هیچ اقدامی نباید بدون بررسی دیوارها و کف راه رفتن انجام شود.

  • سنگهای صندلی فضایی برای قرار دادن بازوهای خود دارند و وقتی مینشینند درست زیر تپه مقابل قرار میگیرند.
  • اگر صندلی جایی برای قرار دادن بازوی چپ دارد ، سنگهایی با ورودی در کناری وجود خواهد داشت که هنگام نشستن میتوانید بازوی خود را در آن قرار دهید.
  • ولی اگر جایی برای قرار دادن بازوی راست خود داشته باشد، پس از نشستن باید زیر صخره ها در سمت چپ ورودی وجود داشته باشد.
  • اما اگر جایی برای قرار دادن بازو وجود ندارد ، باید پشت آن تلی از تپه (تومولوس) وجود داشته باشد.
  • وقتی روی صندلی می نشینید ، در فاصله 20 متری به دنبال نشانه دیگری باشید.
  • چهار گوشه سنگ صندلی علامت جداگانه ای دارد.
  • وقتی هنگام نشستن روی صندلی پاهایتان به زمین برخورد کرد ، ثروت و گنج و اموال آنجاست.
  • در صورتی که از هر دو بازو پشتیبانی شود ، گنج در جهت مخالف و در چاه میباشد.
  • هنگامی که فقط یک فضای بازو وجود داشته باشد ، پس از نشستن باید در جهت بازوی خالی جستجو شود.
  • در صورت وجود صلیب روی آن ، قسمت پایین باید مورد بررسی قرار گیرد اگر خالی باشد یک توده یا مقبره ای در صخره نزدیک وجود دارد.

نماد سنگ صندلی در گنجیابی

معنی و مفهوم علامت سنگ صندلی در دفینه یابی :

نماد سنگ صندلی یک نشان عالی و قطعاً به عنوان یک علامت ثروت شناخته میشود و در هر صورت این یک نشانه گنج مطمئن محسوب میشود (که با استفاده از دستگاه فلزیاب و طلایاب میتوانید آن محل را مورد کاوش قرار بدهید و به گنج خوب برسید) بعضی اوقات از پله ها بالا میروند و اینها مناطق نمایش خانواده سلطنتی فریگی هستند که گاهی نماد قبر میباشد نکته مهم این است که به احتمال زیاد یک سنگ فرشی بنایی است که در مقابل سنگ های صندلی پلکانی ایستاده است اگر این شمع در شیب باشد ، باید به تله آب توجه کنید.

تفسیر علامت سنگ قبر در گنج یابی : 

این یکی از مهمترین نشانه های دفینه و گنج میباشد که شکارچیان گنج نمی توانند آن را از یکدیگر تشخیص دهند نکته ای که باید مورد توجه قرار گیرد این است که باید روی سنگ تکیه گاه هایی وجود داشته باشد که بتوانید بازوهای خود را در آن قرار دهید تکیه گاهی که میتوانیم روی آن تکیه دهیم و مکان هایی که میتوانید به راحتی پاهای خود را در آن قرار دهید که نماد سنگ صندلی این ویژگی ها را ندارد.

نماد سنگ صندلی در گنجیابی

نشانه و معانی سنگ قبر یک علامت بسیار ارزشمند بوده که علائم 2 و 3 را مستقیماً برای کالاها برای شما ارسال میکند. روی صندلی ابتدا روبروی خود بنشینید سپس به راست و چپ خود نگاه کنید یک زاویه کامل 180 درجه را از راست به چپ دور اسکن کنید هر چه اینجاست وقتی به آن نگاه میکنید هر طرف ساده به نظر میرسد اما اگر جایی صخره ای وجود داشته باشد این مکان خوب است و اگر برآمدگی کمی روی ناحیه صاف وجود داشته باشد این هم خوب میباشد این مقدار درست جلوی صندلی نیست حداقل 20 متر عرض دارد و حداکثر 100 متر جلوتر قرار دارد این فاصله را با زاویه 180 درجه اسکن کنید به یاد داشته باشید که صندلی طوری طراحی شده است که رو به انتها باشد.

‫2.2/5 ‏‫(5 نظر)‬

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =

دکمه بازگشت به بالا