فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

رمزگشایی دفینه ها | نشانه های دفینه چگونه رمز گشایی میشوند؟

رمزگشایی دفینه ها یکی از موضوعاتی است که جستجوگران گنج با آن مشکل دارند به همین دلیل در مورد اینکه نشانه‌ ها چگونه رمزگشایی میشوند توضیحاتی مختصر در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم و همچنین میتوانید برای خرید دستگاه طلایاب به لینک مربوطه کلیک نمائید.

رمزگشایی دفینه

روش های رمزگشایی دفینه ها در گنجیابی :

ابتدا باید به این دقت کرد که نشانه با آفت هایی طبیعی مثل آفتاب، باران، سیل و … تاثیر نپذیرفته و در تخته سنگی باشد که با قدرت چند نفر از جایش تکان داده نشود.

  • تخته سنگ اصلی و ثابت که روی زمین میباشد مورد قبول ترین میباشد.
  • منطقه را با چشم، به صورت فراخ زیر نظر بگیرید.
  • اگر نشانه ای پیدا کردید، از تجربیات چند نفر استفاده کنید.
  • دقت کنید رمزگشایی دفینه تنها با یک نشانه نمی باشد به همین دلیل منطقه را به خوبی بررسی کنید دومین و سومین نشانه را که پیدا کردید سعی کنید بینشان رابطه ای منطقی بیابید.
  • بعضی نشانه ها در جهت دهی ممکن است گمراه کننده باشند در هنگام تفسیر این وضیعیت را فراموش نکنید.
  • این را فراموش نکنید که انسانی که دفینه را حفر کرده باهوش تر از فرد دفینه یاب میباشد.
  • قبل از هر چیزی سعی کنید این را بفهمید که نشانه مربوط به کدام تمدن میباشد.
  • فراموش نکنید که فرد دفن کننده دفینه، دفینه اش را درون و یا زیر نشانه ای که گذاشته نخواهد گذاشت.

جوامع دوران باستان، برای محافظت از وسایل ارزشمندشان در مقابل جنگ هایی که بطور پی در پی انجام میشده حمله های ناگهانی، دزدی های گروه های جانی و راهزن به پنهان کردن نیاز پیدا کرده اند حتی امروزه نیز عده ای از روی عادت آن را انجام میدهند کارهای دفینه ای معمولا توسط اوستاهای سنگ کاری و انسانهایی که در شکل دهی به اجسام سخت اوستا بوده اند مجسمه سازی انجام میشده است.

رمز گشایی نشان حیوانات تخم گذار در گنج یابی :

در مورد آثارها چیزی که جالب هست رمزگشایی نشان حیوانات تخم گذار و پستاندار کاملا دارای نکته کلیدی هست وقتی به لاکپشتی برخوردید که هم دارای دست ، پا و سرو گردن بود و انتهای لاک و قسمتی که لاکپشت موقع تخم ریزی در زیر خاک قرار میدهد مهم است نباید بگیم چون دست و پا و یک لاکپشت کامل هست پس در اینصورت به روبرو اشاره میکند.

رمزگشایی دفینه

وقتی آثار حیوان تخم گذار باشد و قسمتی از اندامی را که حیوان با آن تخمگذاری میکند وقتی زیر خاک است آن محل تخم ارزش کار به حساب می آید یعنی آن تخم ها ارزش آن حیوان به حساب می آیند و این یعنی نقطه کار میشود ولی اگر خارج از این حالت و درحال تخم ریزی و انتهای لاک زیر خاک نبود روش رمزگشایی متفاوت میشود.

نظرهای دفینه گذاران در گنج یابی چگونه است؟

نظرهای دفینه گذار در گنجیابی متفاوت است درکنار اصول و تفسیر نشان هایی که روش رمزگشایی آنها مکتوب شده و قابل دسترسی هست همیشه موقع کار به این فکر کنید که نظرها یکی نبوده و دفینه گذار در صدها سال پیش کاملا به سلیقه خودش کار را جلو برده و گنج پنهان کرده و خارج از اصول مهندسی و تقویت فضای کار و پی سازی حتما سعی کرده یک تفاوتی در کارش با باقی کارهایی که دیگران انجام داده بودند باشد تا دسترسی به گنج پنهان شده اش کاملا سخت و پیچیده تر باشد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا