فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

معنی و مفهوم نماد اژدها در گنجیابی و دفینه یابی

از نماد اژدها در گنجیابی به عنوان نشانه دفینه خیلی استفاده شده است و نماد خدای تمدن های تاریخی نیز میباشد در بعضی تمدن ها از نماد اژدها به عنوان زینت بر روی دیوارها و غارها استفاده میکردند بیشتر نمادهای اژدها که برای دفینه میباشند، نقش و نگار نبوده و به صورت برجسته میباشند به دلیل اینکه حیوان قدرتمند و خطرناکی میباشد، دفینه اش بزرگ بوده و کارش هم خیلی سخت و پرخطرمیباشد باتوجه به تحقیقاتی در مناطقی که شکل اژدها وجود دارد غارهای دهان بسته وجود داشته و درون آنها تونل هایی یافت شده است همچنین نشانه اژدها میتواند نشان از چند تونل نیز باشد.

نماد اژدها در گنجیابی

معنی و مفهوم نماد اژدها در گنجیابی و دفینه یابی :

  • از نماد اژدها به عنوان نماد ترس نیز استفاده شده و به شکل دایناسور یا مارمولک نازک نیز درآمده دفینه این گونه حیوانات در خودشان میباشند اگر گردنبندش سالم باشد یعنی دفینه اش هنوز برده نشده است.
  • آنها 3 تا 7 سر دارند و اکثرشان تک سر هستند معمولاً در جلوی مقبره با مقام بالا، مقبره در پشت اژدها قرار دارد و اژدها رو به جلو است.
  • اژدهای آتش افکن با دهان باز قدرت زیادی دارد و مقبره اش یک قبر صخره ای بوده که در سنگ بستر کنده شده است معمولاً یک قبر سنگی چند اتاقه هست ملک اصلی در اتاق اول است اتاق اول اتاق اصلی است و بقیه مقبره های حرامزاده ها هستند یعنی مقبره کسانی که جایگاه پایین تری دارند.
  • نماد اژدها برای تعداد زیادی از دفینه ها اتفاق می‌ افتد که قویترین متحد محسوب میشوند نمادی از دفینه مدیریت بالاست.
  • اگر زبان اژدها بیرون باشد مقدار دفینه پنهان شده اژدها خیلی نزدیک است و اگر سر اژدها باشد مقدار کمی دور است دفینه اژدها در نهر قبل از کشیدن آب نهر گرفته نمیشود.
  • نماد اژدها اغلب به عنوان علامت دفینه استفاده نمیشده بلکه به عنوان نمادی استفاده میشد که تمدن ها در تاریخ به عنوان خدایان پرستش میکردند.
  • در برخی از تمدن ها از اژدها در تزئینات دیوار و غار استفاده میکردند علائم اژدها که به عنوان نشانه دفینه استفاده میشود معمولاً نقاشی نیستند بلکه نقش برجسته هستند چون حیوانی قوی و خطرناک است دفینه بزرگی دارد که کار بسیار سخت و حاوی خطراتی است.(که حتما باید برای جستجوی گنج و دفینه آن منطقه اول از همه به کمک باستان شناس جلو رفت و با خرید دستگاه طلایاب جستجو و کاوشی امن و مطمئن داشته باشید).

نماد اژدها در گنجیابی

علامت گنج اژدها در دفینه یابی :

نماد اژدها همیشه به عنوان قوی ترین متحد در نظر گرفته میشد و علامت اژدها همیشه روی سر تعداد زیادی از دفینه ها به تصویر کشیده میشد و همانطور که در قسمت بالا اشاره کردیم نماد اژدها در گنجیابی اغلب به عنوان علامت دفینه استفاده نمیشد بلکه به عنوان نمادی که تمدن ها در تاریخ به عنوان خدایان پرستش میکردند استفاده میشد در تحقیقات ما غارهای بسته و تونل های باریک غارها در مناطقی با علامت اژدها یافت میشود که علائم اژدها میتواند به چندین ایده تونل اشاره کند و همچنین لازم به ذکر است بدانید که نماد اژدها را نباید با نشانه های مار اشتباه گرفت زیرا برخی از مارها و مارمولک ها در واقع اژدها هستند اما در اینجا باید مراقب باشیم نماد اژدها برخلاف نماد مار، از ورودی‌های سرداب غار خبر میدهد و از آنجایی که اژدها توانایی پرواز دارند، ممکن است دفینه بر روی تپه غالب باشد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =

دکمه بازگشت به بالا