فلزیاب طلایاب گنج یاب
ساخت آمریکاطلایاب و گنج یاب

فلزیاب GARRETT PD 3500I | امکانات و تمامی مشخصات

فلزیاب GARRETT PD 3500I برای محیط های امنیتی مانند زندان ها و بازرسی مورد استفاده قرار میگیرد. این دستگاه ساخته شده با ورق های پوششی آلومینیومی و مونتاژ شده با پیچ های ضد انعطاف برای مقاومت در برابر اثرات سوء استفاده و تغییرات آب و هوا است. تشخیص مبتنی بر ریزپردازنده و مدار عملیاتی ارائه قابل اعتماد، تشخیص فلز یکنواخت از سر تا پا.

قیمت دستگاه طلایاب فلزیاب را مشاهده کنید.

 

حداکثر امنیت با گیت/ فلزیاب GARRETT PD 3500I

فلزیاب GARRETT PD 3500I می‌تواند انواع سلاح های محدود را تشخیص دهد، از جمله Glock 17 و هر نوع سلاح های آهنی یا غیر آهنی، کوچک کالیبراسیون. سه سطح حساسیت را به همراه دارد که جستجوی بهینه را در هر برنامه امنیتی فراهم می کند. جعبه کنترل صفحه کلید را می توان در داخل یا خارج از واحد نصب کرد. Garrett Magagancanner MS 3500 آشکارساز فلزی حداکثر امنیت را با حداقل مقدار تعمیر و نگهداری فراهم می کند.

فلزیاب GARRETT PD 3500I

مشخصات فنی گنج یاب  PD 3500I

  • قدرت: کاملا اتوماتیک 100 تا 240 واحد. منبع تغذیه با استانداردهای UL، CSA، TUV و VDE مطابقت دارد
  • دمای عملیاتی: -4F (-20 درجه سانتیگراد) به 158F (70C)؛ رطوبت به 95٪ غیر تراکم
  • استانداردهای حفاظت از شیطانی / حفاظت از جسم خارجی با IP 55، استاندارد IEC مطابقت دارد. “درجه حفاظت ارائه شده توسط محوطه،” IEC 60529

اثبات و کشف هدف

تمام قطعات الکترونیک فلزیاب GARRETT PD 3500I را می توان در پشت یک درب قفل کلید در مونتاژ کلاه ایمنی محافظت کرد. کدهای دسترسی به سطح دوگانه مورد نیاز یا تغییر تنظیمات حساسیت و برنامه های تشخیص؛ یک سطح برای استفاده توسط ناظران در انتخاب برنامه ها و حساسیت و دیگری برای تنظیم اولیه و کنترل کلی موجود است؛ کد توالی غیر قابل تنظیم مجدد، تمام تغییرات ایجاد شده هر زمان که کدهای حساسیت دسترسی پیدا می کنند. هشدار قابل شنیدن هر گونه تلاش غیر مجاز برای دسترسی را گزارش می دهد. تمام اتصالات برای اطمینان از اتصالات مناسب کلید می شوند.

تکنولوژی ساخت و ساز

ناهارخوری، سنگین 3/32 “صفحات آلومینیومی زره ​​پوش با کلاه های گوشه انعطاف پذیر برای محافظت در برابر حداکثر سوء استفاده فیزیکی.

خروجی های کنترلی

سوئیچ های حالت جامد (ولتاژ کم ولتاژ پایین یا DC) برای فعال سازی هشدارهای خارجی و دستگاه های کنترل.

هماهنگ سازی

کانال های متعدد اجازه می دهد چندین MS 3500s و دیگر آشکارسازهای Garrett به طور همزمان در نزدیکی نزدیک عمل کنند

سرکوب تداخل

100٪ سنسور کویل فردا محافظ؛ تداخل RFI با سخت افزار کاهش می یابد؛ مدارهای ویژه Garrett ساخته شده برای سرکوب سر و صدا و نادیده گرفتن مانیتورهای اشعه ایکس. تداخل فیزیکی به حداقل رساندن طراحی کویل و مدار

هشدار دهنده

نور آماده نشان می دهد واحد عملیاتی است؛ چراغ های زنگ دار و هشدارهای قابل شنیدن زمانی که مقدار هدف فلز شناسایی می شود فعال می شود.

پوشش اهداف

برنامه ها برای از بین بردن مشکل اهداف متفاوتی از یکدیگر طراحی شده اند.

ضمانتنامه

محدود 24 ماه، قطعات و کار

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =

دکمه بازگشت به بالا