فلزیاب طلایاب گنج یاب
فلزیاب ساخت استرالیا

دستگاه گنجیاب GPX 4500 ساخت کشور استرالیا

دستگاه گنجیاب GPX 4500 دارای فناوری جدید SETA کم صدا‌تر و ایمن‌ تر است کارکرد کم صدا‌تر، سیگنالهای بلند‌تر در هنگام پیدا کردن اشیا، قدرت تشخیص بهتر و تطبیق پذیری بالا‌تر ویژگی‌هایی است که فلزیاب GPX 4500 را به پیشرفته‌ ترین دستگاه گنج یاب بدل ساخته است.

دستگاه گنجیاب GPX 4500

ویژگی های دستگاه گنجیاب GPX 4500 :

دستگاه  GPX 4500 یک گنج یاب همه کاره برای کاوش طلا با ویژگیهای بسیار زیاد و عملکرد عالی است با خرید دستگاه گنجیاب جی.پی.ایکس میتوانید با استفاده از فن آوری چندگانه (MPS)، فن آوری ولتاژ دوگانه (DVT) و تکنولوژی هماهنگ سازی زمان بندی الکترونیک هوشمند (SETA) مینلب، زمین های معدنی را بهتر و عمیق از فلزیابهای پالسی کاوش کنید.

  • فناوری های MPS, DVT & SETA برای پیشبرد کاوش طلا
  • ۲ لوپ عرضه شده ۱۱ اینچی Double-D برای استفاده عمومی و ۱۱ “Monoloop برای تشخیص عمیق تر
  • تنظیمات گوناگون برای شرایط مختلف زمین
  • شش برنامه از پیش برنامه ریزی شده برای کاوش آسان همه 6 حالت جستجو را می توان با تنظیمات مورد علاقه خود اصلاح کرد و تغییر نام داد
  • بالانس زمین برای خاک خنثی ، این یک ویژگی مفید برای خاک های بسیار اشباع شده بسیار معدنی و نمک است. این تنظیم همچنین برای کاوشگران گنج بسیار مفید است

برخی از مشخصات دستگاه گنجیاب GPX 4500 :

  • نور پس زمینه با زمان قابل تنظیم برای حفظ عمر باتری.
  • حجم هدف اجازه افزایش قدرت سیگنال را به شما می دهد. تکنولوژی SETA به طور خودکار تنظیمات دقیقی را برای هر گزینه زمان بندی ایجاد می‌کند. در هر گزینه زمان بندی، نویزهایی که تداخلات مغناطیسی ایجاد می‌کنند به حداقل می‌رسد و سطح آستانه تحریک دستگاه همچنان ثابت می‌ماند.
  • فناوری SETA این امکان را به وجود می‌ آورد که هر گزینه زمان بندی به صورت مستقل و با کارایی بالا کار کند؛ به صورتی که حتی قطعات فلزی بسیار کوچکی که در عمق زیادی قرار دارند نیز باعث صدایی در دستگاه ایجاد می‌کنند.

فناوری SETA در فلزیاب ها چیست؟

SETA به طور خودکار تنظیمات دقیقی را برای هر گزینه زمان بندی ایجاد میکند در هر گزینه زمان بندی، نویزهایی که تداخلات مغناطیسی ایجاد میکنند به حداقل میرسد و سطح آستانه تحریک دستگاه همچنان ثابت میماند.
فناوری SETA این امکان را به وجود می‌ آورد که هر گزینه زمان بندی به صورت مستقل و با کارایی بالا کار کند به صورتی که حتی قطعات فلزی بسیار کوچکی که در عمق زیادی قرار دارند نیز صدای آشکاری ایجاد میکنند.

دستگاه گنجیاب GPX 4500

قیمت دستگاه طلایاب جی پی ایکس 4500 چند است؟

با توجه به اینکه این مدل دیگر از طرف شرکت ماینلب تولید نمی شود و همچنین مدل های پیشرفته این دستگاه همچون فلزیاب GPX 5000 و فلزیاب GPZ 7000 جایگزین این محصول شده اند دستگاه فلزیاب GPX 4500 به قیمت 3400 دلار بفروش میرسد و این دستگاه را میتوانید در فروشگاه ها و شرکتهای فروشنده دستگاه در ایران تهیه کنید.

‫5/5 ‫(1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + هجده =

دکمه بازگشت به بالا