فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

اجساد بدون سر در گنجیابی چه مفهومی دارد؟ | دارای چه نوع دفینه ای میباشد؟

اجساد بدون سر در گنجیابی | در مورد قبور و دفینه ها مواردی خاص وجود دارد یکی اینکه گاهی جسدی دیده میشود در عمق بالای چهارمتر بدون سر.
جایی چنین نمادی دیده شد شک نکنید سر را در جای دیگر برای رسیدن به هدف قرار دادن یعنی با کاوش درست شما به جمجمه برخورد میکنید و این یعنی مسیر درست و ادامه یا مثلا نبود ساق پا که در پایین تر و یا چند متر با فاصله چپ یا راست در کار دیده میشود.

اجساد بدون سر در گنجیابی چه مفهومی دارد؟

دلیل جدا بودن اعضای بدن وجود دفینه ای در عمق که بعد از انجام مهندسی کار و جاساز دفینه با کشتن و قربانی کردن خدمتکاری که کار حفاری را انجام داده از اعضای بدنش برای کروکی همون دفینه استفاده شده است پس چنین مواردی را طبیعی نبینید زیرا همه آنها دلیل خاصی دارند البته چنین مکانهایی دارای نسخه هستند که درون نسخه در مورد تمام این موارد توضیح داده شده است.

  • در کاوش چنین مکانهایی حتما ایمنی و رعایت بهداشت کاری بسیار اهمیت دارد به دلیل تخریب اجساد مکان آلوده و دارای ویروس در عمق خاک است.
  • اگر دو جسد در روبروی هم بدون سر در عمق بالای سه متر دیده شد بین دو جسد به سمت پایین رفته حتما به سر جفتشون برخورد میکنید و مسیر دقیقا بین دو جسد درست است دقیقا مثل دو نماد شبیه به هم که اگر روبروی هم بودند بین آنها باید کار شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مطالب دفینه یابی و گنج یابی میتوانید به
کانال تلگرام عجایب باستان مراجعه نمائید.
و همچنین برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع دستگاه طلایاب هم میتوانید به
سایت خرید دستگاه ردیاب مراجعه نمائید.

‫4/5 ‫(1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =

دکمه بازگشت به بالا