فلزیاب طلایاب گنج یاب
بلاگ

دفترچه راهنمای فلزیاب Minelab E-TRAC (دانلود رایگان)

دفترچه راهنمای فلزیاب Minelab E-TRAC کامل ترین و جامع ترین کاتالوگی است که ما آن را برای دانلود رایگان در این بخش برای شما قرار داده ایم این دفترچه راهنما به زبان فارسی می باشد که به دست تیم فنی شرکت آلفا الکترونیک تدوین و گردآوری شده است.

دفترچه راهنمای فلزیاب E-TRAC

برخی از مطالب دفترچه راهنمای فلزیاب Minelab E-TRAC را در ذیل برای شما نام می بریم :

  • قدرت تشخیص و شناسایی عمق هدف
  • حساسیت بیشتر در یک محدوده مشخص برای اهداف متفاوت
  • تاثیرپذیری تداخلی کمتر از منابع الکترومغناطیسی خارجی
  • شناسایی دقیق تر مشخصه های هدف
  • تکنولوژی FBS حالت چند فرکانسی
  • و ….

قسمتی از توضیحات مطالب کاتالوگ را با هم مرور کنیم :

طیف باند کامل(FBS) : اغلب فلزیاب هایی که در بازار وجود دارند بر روی یک فرکانس یا دو فرکانس در محدوده 1تا 70 کیلوهرتز کار می کنند. Minelab به این نتیجه رسید که فرکانسی که بتواند در یک ناحیه به خوبی کار کند زمانی که بتواند در یک ناحیه دیگر مورد استفاده قرار گیرد باید شرایط قابل تطبیق مناسبی با این حالت جدید را داشته باشد سطح کاوش های معدنی در زیر زمین، همچنین مقدار زباله ها یا مواد ناخالص و بی ارزش موجود در زمین همگی معیار هایی هستند که در جهت انتقال سیگنال فرکانس مشخص تاثیر گذار خواهند بود.

مدار FBS به شکل اتوماتیک فرکانس های چندگانه ای را به شکل همزمان ارسال می کند. این حالت موجب افزایش مقدار متوسط محدوده فرکانسی که از سیگنال ارسالی در سیم پیچ دتکتور دریافت می شود، خواهد شده که این مقدار بازگشتی در یک محدوده گسترده ای از پاسخ ها آنالیز می شود.

این حالت به طلایاب امکان آنالیز اطلاعات بیشتری را از اهداف می دهد به گونه ای که امکان شناسایی هدف با دقت بالاتری انجام می شود. تکنولوژی FBS استفاده شده در سیستم های ماینلب یعنی شناسایی دقیق تر، حساس تر و در عمق بیشتر.

دفترچه راهنمای فلزیاب E-TRAC

Discrimination)Disc) : در حقیقت توانایی یک سیستم فلزیاب برای شناسایی هدف مد نظر شما که مثلا سکه ها یا جواهرات می باشند و حذف سیگنال هایی که مربوط به مواد غیر مورد نظر شما می باشند مانند میخ یا هر فلز نامطلوب دیگری که در زمین وجود داشته باشد، می گردد.

از دیدگاه بسیار مناسبی برای حذف اثرات مواد معدنی درون زمین استفاده می کند. در این سیستم از فیلترینگ دیجیتالی پیشرفته برای حذف اثر سیگنال هایی که از مواد ناخواسته در زمین ایجاد می شود، استفاده می گردد. این حالت را می توان به شکل اتوماتیک به دست آورد که به شما امکان تمرکز روی اهداف خاص مورد نظرتان را می دهد

تبادل اطلاعات E-Trac : قالب تبادل اطلاعات به شما امکان برقراری ارتباط بین دستگاه فلزیاب و کامپیوتر را از طریق پورت USB برای تبادل یا تنظیمات خود دستگاه فلزیاب می دهد همچنین امکان شناسایی در محیط های خاص یا شناسایی اهداف مورد نظرتان را می دهد.

برای دانلود فایل PDF دفترچه راهنمای این فلزیاب به لینک زیر مراجعه نمایید.

دفترچه راهنمای فلزیاب E-TRAC

ضمنا برای خرید و اطلاع از قیمت دستگاه های شرکت ماینلب استرالیا

می توانید به سایت کاتالوگ قیمت فلزیاب مراجعه نمایید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 19 =

دکمه بازگشت به بالا