فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

نماد طاووس در گنج یابی و دفینه یابی

نماد طاووس در گنج یابی عموما یک نماد مسیحیت می باشد که به تنهایی ممکن است در یک مزار، یا ورودی یک گورستان وجود داشته باشد از طرفی در افسانه یونان، نماد هرا نیز می باشد چشمان هرا به چشمان روی دم طاووس شباهت داده شده است در افسانه زئوس، نماد جوانی از سن ۲۵ تا ۳۰ سالگی می باشد.

نماد طاووس در گنج یابی

نظریه های مختلف در مورد نماد طاووس در گنج یابی :

  • نماد قیام عیسی است وی اظهار داشت که گوشت طاووس به مدت طولانی بدون خراب شدن سالم مانده است.
  • طاووس مقبره ملکه یا شاهزاده خانم است ، طاووس به تصویر کشیده شده است زیرا قبل از عروس شدن مرده است طاووس به ما کمک می کند تا بفهمیم متوفی باکره بوده است یا خیر؟
  • طاووس قبر یک بانو با اقلام جهیزیه فراوان است قبر مجلسی بوده  اگر در اینجا نهر وجود دارد ، قبر را باید در ضلع غربی نهر جستجو کرد.
  • هر مهره در دم طاووس نشان دهنده قبر است ، همه قبرهای زن هستند ، که همه آنها می توانند اقلام ذهنی پیدا کنند.
  • طاووس شبیه نماد کبوتر کبک است ، اما از هر دو ارزشمندتر بوده و نماد زیبایی است.
  • طاووس یک نماد مسیحی است ، همراه با تقدس ، نمایانگر کلیسای “همه چیز را می بیند”. علاوه بر این ، نشان دهنده رستاخیز و جاودانگی در آموزه های معنوی مسیحیت است.
  • به عنوان کاربرد نمادگرایی مسیحی شناخته می شود این نماد را می توان به تنهایی در مقبره یا در ورودی یک قبرستان پیدا کرد. همچنین افسانه زیر در مورد طاووس وجود دارد.
  • 2 نژاد طاووس هندی و طاووس کنگو وجود دارد ، یعنی آبی و سبز. معانی آنها به طور کلی یکسان است.

تفسیر نشان طاووس در دفینه یابی چیست؟

نماد جواهرات زنانه میباشد که در داخل کبوتر یا طاووس دفن شده است درست در مقابل کبوتر پرنده تحقیق کنید ، اگر صلیبی وجود دارد ، گنجینه های دفن شده در داخل غار است همچنین برای یافتن غار ، باید صلیب دوم را در همین نزدیکی پیدا کنید زیرا سنگ با صلیب دوم در غار است.

وقتی طاووس دم خود را باز می کند ، هر شکل آن دقیقا نشان دهنده مقبره هایی در باستان شناسی است این نماد فساد ناپذیری و جاودانگی است و دائما تصویر زندگی را نشان می دهد به طور کلی به عنوان کاربرد نمادگرایی مسیحی شناخته می شود که این را می توان به تنهایی در مقبره یا در ورودی یک قبرستان پیدا کرد.

‫5/5 ‫(1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + دو =

دکمه بازگشت به بالا