فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

مفهوم نماد گاو در گنجیابی

مفهوم نماد گاو در گنجیابی معانی و توضیحات زیادی طبق نظریه های افراد مختلف دارد. علامت گنج گاو می تواند به نهر اشاره کند وقتی شکارچیان گنج علامت گاو نر را مشاهده می کنند ، باید به دنبال نهرها در مناطق اطراف خود باشند. در صورت دنبال کردن جریان ، باید با پل به راه خود ادامه دهید. توصیه می شود به مکان های انتقال توجه کنید. اشاره می شود که ممکن است دفن ها در این مکان های انتقالی باشد.

مفهوم نماد گاو در گنجیابی

توضیحات مختصر و مفید در مورد مفهوم نماد گاو در گنجیابی :

  • اگر تصویری از سگ با گاو نر وجود داشته باشد ، ممکن است در کنار آن یک انسان نیز وجود داشته باشد. داشتن افرادی که می درخشند ممکن است نشان دهد که شما واقعاً نزدیک غار هستید. همچنین ممکن است گنج را با علامت گاو پیدا کنید.
  • اگر گاو ناقوس بر گردن خود دارد ، در اینصورت اگر 1 متر را از 5 پله تا پا حفاری کنید ، به سنگ قبر خواهید رسید.
  • اگر یک تیر در رانهای عقب گاو گیر کرده باشد ، این گاو زخمی است و در زیر تپه قلعه 3 اتاق وجود دارد که هر کدام به صورت سنگ ریزه بسته شده اند. در این اتاقها 3-7-10 بار قاطر کالا وجود دارد. درهای آنها رو به شرق است و بر روی نشان درهای آنها سنگی قرار گرفته است.
  • اگر قوچ مجسمه است ، عموماً نشان دهنده مقبره های ترکی است ، اگر سر قوچ و کنار این قوچ حکاکی شده یا علائم متقاطع مشابهی دارد ، مقبره مسیحیان است.
  • اگر تمام گاو نر واقعاً به شکل گوساله است ، این نشان می دهد که مقبره ای صخره ای است.
  • گر گاو فقط سر دارد ، باید آن را به عنوان سر گاو تفسیر کرد. مقبره های بنایی را می توانید در اینجا جستجو کنید. عموماً به شکل تپه توده است.
  • اگر یک علامت قوچ در نزدیکی چشمه وجود داشته باشد ، یک خبر خوب وجود دارد که می توان به راحتی آن را گرفت ، یک سنگ مرمر در ناحیه چشمه یا در مجاورت آن وجود دارد ، زیر این سنگ یک خبر خوب وجود دارد.
  • قوچ معمولی تر از گاو است ، اما دفن گاو ارزش بیشتری دارد. اقلامی که از قبر گاو بیرون می آیند شمارش نمی شوند.

مفهوم نماد گاو در گنجیابی

اغلب سنگ گاو در کنار چشمه ها به صورت یک پهلو دیده می شود که این نماد گاو به معنی سفید خانه است و در پستان گاو چند الماس را جاساز می کردند و در زیر پشت پستان که به دم وصل می شد سوراخ ریزی دارد که با ضربه به آن به راحتی باز می شود و می توانید دست خود درون آن فرو برده و الماس ها را از داخل پستان تخلیه کنید و همچنین و در پشت گاو باز یک سنگ که معمولا با نشان ماه مشخص شده است که پشت ماه هم باز سنگ دیگری باید باشد که سه سوراخ در روی آن قرار دارد که هر سوراخ محل سفیدخانه ها را نشان می دهد.

به طور کلی، برای معنای علامت گاو ، بهتر است در موضوعاتی مانند جهت گیری شاخ های گاو ، مکانی که به آن نگاه می کند و بسته بودن چشمانش اقدام کنید.

نشانه گاو در گنج چگونه تفسیر می شود؟

معنای علامت گاو نر می تواند در شکار گنج تغییر کند. می توان گفت که گاو نیز نمادی از رهبری مانند شیر است. این موضوع با اندیشه ای مبتنی بر درک قدرت ، سلطه و پادشاهی به تصویر کشیده می شود. از آنجا که هر دو به مقبره پادشاه اشاره می کنند ، می توان آن را با شیر یکسان تفسیر کرد.

برای معنی علامت گاو ، ما همچنین می توانیم بگوییم که شکل زن گاو نر است. از آنجا که نماد گاو زن در هیتی ها ، نماد قدرت است. این علامت در مرحله اول گنج را نشان نمی دهد ، بلکه در درجه اول محل عبادت است. معابد آنها همچنین ممکن است به مقبره افرادی با موقعیت قدرتمند اشاره کند.

‫3.3/5 ‏‫(3 نظر)‬

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا