فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

معنی و مفهوم علامت شمشیر در گنج یابی

معنی و مفهوم علامت شمشیر در گنج یابی در بین یونانیان به معنی طلا است اگر شمشیری ساخته شده از یونان وجود داشته باشد ، قطعا علامت سکه طلا است به پایه سنگ نگاه کنید تا ببینید آیا علامت یونانی وجود دارد یا خیر؟ اگر دسته دارای رونهای یونانی باستان است ، در اینصورت در اینجا مقدار زیادی طلا وجود دارد.

علامت شمشیر در گنج یابی

علامت شمشیر در مناطق مختلف به چه شکل هایی میتواند باشد؟

 • شمشیر به شکل معمولی
 • کج بودن نوک و دسته شمشیر
 • شمشیرهای افقی
 • نوک شمشیر به شکل خمیده
 • شمشیر در ورودی غار
 • شمشیر روی سنگ
 • و ….

علامت شمشیر در گنج یابی

تفسیر انواع نشان شمشیر در گنجیابی و دفینه یابی :

 • اگر اندازه شمشیر کوتاه باشد مسافت نزدیک و اگر اندازه شمشیر بلند باشد مسافت دورتر را بررسی کنید. نشان شمشیر در عین حال مسیر را هم نشان می دهد و علامت آخر نیست به دنبال علامت دوم باشید .
 • کج بودن نوک شمشیر و دسته شمشیر می تواند جهت را نشان بدهد معمولا علامت گنج راهزنان است ولی برای دفینه حاکمان و سرداران نیز استفاده میشده است.
 • شمشیر نماد قبر سرباز است ، طراحی آن با توجه به فرهنگ ها متفاوت است شمشیرهای عمودی معمولاً در سر قبر قرار دارند ، در حالی که شمشیرهای افقی می توانند منطقه مسطح را در مقابل شما قرار دهند یا به شما بگویند که مسافت مشخصی را طی کنید.
 • نشان شمشیر گاه علامت قبر و گاه علامت کمکی است.
 • شمشیر به استثنای دست و پا بر حسب سانتی متر اندازه گیری می شود نتیجه اندازه گیری در 78 ضرب می شود.
 • علامت منطقه است ، دستگیره ها نشان می دهد که اهداف  در این منطقه هستند و نقطه نشان می دهد که کجا خواهید رفت ، اگر نوک شمشیر خمیده باشد ، این دایره تاج را می دهد.کالاها اینجا هستند.
 • اگر هنگام ورود به غار علامت شمشیر در سمت چپ وجود دارد ، درویش نشسته و سنگ سیاه وجود دارد. پول اینجا زیر سنگ سیاه است ، آنقدر بزرگ است که 3 نفر بتوانند سنگ سیاه را بلند کنند.
 • اگر سنگ شمشیر وجود دارد ، این می تواند یک قبرستان باشد. در اطراف سنگ شمشیر ، مقبره های مختلف خالی را خواهید یافت.
  در اینجا ، به سنگ های سینه توجه می شود ، جایی که می توانید مقبره ها و هدایای سنگی یا مجلسی پیدا کنید.
 • اگر فقط یک شمشیر وجود دارد ، به دنبال یک تپه در مقابل آن باشید. مقداری بر فراز این تپه وجود دارد.
 • اگر خنجری با صلیب در پشت آبشار پیدا کردید ، این پول راهزنان است ، اسلحه ای زیر خنجر و نقشه ای با گلوله آن وجود دارد ، این نقشه متعلق به این منطقه است و موقعیت همه بالکن ها روی نقشه مشخص شده است.

علامت شمشیر در گنج یابی

نظریه های مختلف کاوشگران گنجیابی

نظریه اول که در این باره می گوید : معمولاً جنگجو نماد شخص مرد است. این یک علامت قبر است برای بیان قهرمانی و دلاوری استفاده می شود. با این حال ، با تغییر دست تمدن ها بر اساس مدیریت ، بسیاری از نشانه های شمشیر ممکن است از بین بروند حتی اگر مقبره پیدا شود ، هیچ تضمینی وجود ندارد که چیز مهمی از آن بیرون بیاید. به هر حال ، ما باید قطعاً بین علائم صلیب و شکل شمشیر تمایز قائل شویم.

نظریه دوم : یک سنگ پیدا خواهید کرد که گویی پناهگاهی است !!! به نظر می رسد یک کلبه است … شما یک علامت خوک را در سقف کلبه مشاهده خواهید کرد. این علامت خوک یک شاخه است. دوشاخه را بشکنید ، خبرهای خوب طلا وجود دارد ، حفاری در جایی که سکه های طلا سقوط می کنند را فراموش نکنید ، گنج واقعی زیر پای شما است.

همچنین قابل ذکر است که بدانید اگر غاری با شمشیر پیدا کردید ، قطعا تله های شمشیر در این غار وجود دارد ، چشمه های فولادی ضد زنگ بر روی شمشیرها تأکید شده است و شمشیرهای آنها با باز کردن شکاف هایی در سمت راست و چپ غار در اینجا قرار می گیرد. شخصی که این تله را آماده کرده مکان های پول را به شرح زیر توضیح میدهد.
135 تیر زیر کمان وجود دارد ، دو وزنه که هر شمشیر را می کشد ، من آن را به شکاف انداختم ، در حال حاضر دو شمشیر تیز دائماً در درب این غار در حال حرکت است ، قطعاً به کسی اجازه ورود نمی دهد ، هزار و یک نفر برای کسانی که به هر حال نمی دانند به ارمغان می آورد. کار من دشوار نیست اما باید فردی باهوش تر از من باشد تا بفهمد من چه کار کرده ام.
وقتی به جلوی غار می رسیم ، شمشیرها کار می کنند. برای اینکه در دام نیفتید ، لازم است روی نکاتی که ذکر کردم قدم بگذارید. با این حال ، شما باید در سمت راست و چپ غار باشید. اگر سنگها را بردارید ، کمانها خالی می شوند و شمشیرها بی اثر و بی ضرر می شوند. در ورودی این غار 2 نقاشی شمشیری به نقش برجسته وجود دارد.

علامت شمشیر در گنج یابی

نظریه چهارم : روی یک صخره دیگر در همان منطقه یک علامت گلی را خواهید دید. در این نزدیکی یک علامت عقاب را روی صخره دیگری خواهید یافت. یک عقاب یک مار در پای خود دارد. اینجا را عمیق جستو کنید و 25 کیسه پر از طلای محمودیه پیدا خواهید کرد. شما یک تابلوی علامت شمشیر حک شده را روی صخره ای در 280 قدمتی شمال از سنگ عقاب خواهید دید ، 130 قدم به سمت نوک شمشیر بروید ، گنجینه دیگری در انتظار شماست. وقتی این تخت گنج را پیدا کردید ، آخرین گنجینه ما متعلق به این منطقه است.

نظریه پنجم : شمشیرها اغلب بر روی سنگ قبرهای قبرستان ساخته می شوند ، گاهی 3-4 شمشیر روی یک سنگ قبر منفرد ساخته می شود ، مقبره درست جلوی آن است یا منطقه ای که در آن قرار دارد قبرستان است.

‫2/5 ‫(1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 18 =

دکمه بازگشت به بالا