فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

معنی و مفهوم آبشار در گنجیابی

یکی از مفاهیم مهم وجود آبشار در گنجیابی میباشد آبشارها و اطراف آنها از نظر رمز و راز طبیعی و القای امنیت به عنوان ایده آل ترین مکان برای تدفین گنج ترجیح داده میشوند و دلیل دیگر ترجیح این است که مناطق آبشار یکی از مناسب ترین مکان ها برای سرسبزی، جنگلی است.

آبشار در گنجیابی

نظرات مختلف جستجوگران در مورد معنی و مفهوم آبشار در گنجیابی :

  • اگر آبشاری از ارتفاع متوسط ​​5 ذراع میریزد جلوی آن دیگ قرار میگیرد که آب آبشار را از بالا قطع میکنند و در جایی که آب میریزد گنجی قرار میدهند پس از برداشتن سد آب، آب شروع میشود تا دوباره با تمام عظمتش بریزد که مقدار زیادی گنج در وسط وجود دارد.
  • اما اگر در نزدیکی آبشار غارها و پناهگاه هایی وجود داشته باشد که به مرکز متصل باشند و مستقیماً آبشار را ببینند، اهمیت این مکان ها از نظر اکتشاف بسیار بیشتر است.
  • و اگر آب آبشار در نهر دیگ ریخته شود وقتی وارد استخر میشوید با علامت مثلث در گنجیابی روی دیوار کناری آن میبینید که اندازه مثلث پنج انگشت است آبشار دیگری نیز در این منطقه وجود دارد و شما حقیقتی را در این آبشار خواهید یافت این زیباترین حقیقتی است که خواهیم دید در قسمت بالایی این آبشار تصویری از ماهی وجود دارد که ماهی کپور است و رو به آبشار است.
  • از جایی که آب آبشار میریزد پایین میروید که باید یک سنگ به اندازه ای باشد که به شما بپاشد و شما را خیس کند روی این سنگ بنشینید اینجا محل نامزدی است مقدار گنج آن از اینجا مشخص است.
  • وقتی آب آبشار به طور باشکوهی جریان داشته باشد، احتمال وجود غاری در پشت این آب وجود دارد که این غار معمولا از کنار آبشار وارد میشود اگر آب آبشار شما را کاملا خیس نکرد نمی توانید وارد غار شوید مراقب باشید اگر ورودی را دقیق نمیدانید تلاش نکنید وگرنه آبشار میگیرد شما زیر آن هستید و ممکن است در دیگ بیفتید و غرق شوید.
  • هنگامیکه 3 آبشار در یک رودخانه وجود داشته باشد گنج و دفینه موجود در آن مکان متوسط ​​است.
  • اگر آبشاری که با آن روبرو میشویم از بلندی آبشار میزند و بعد از شیب دار به پایین می افتد اگر دریاچه دیگ و استخر یا استخرهای متعدد ایجاد کند نباید فوراً به داخل استخر بپریم.
  • هنگامی که آبشار بزرگ باشد و حداقل از فاصله 40 ذراع باشد، این آبشار توسط دو شاخه مجزا از قله از سمت بزرگ در وسط تغذیه میشود در صورتی که حوض این آبشار به طور طبیعی توسط سنگهای بلوکی بزرگ احاطه شده است.

معنی و مفهوم آبشار در گنجیابیدر کدام مکان های آبشار باید به دنبال گنج بگردیم؟

سوال چگونگی پیدا کردن دفینه های آبشاری از جمله سوالات متداول است در واقع مهم این است که جستجوها در کدام تمدن انجام شده است وقتی به آن نگاه میشود این ارمنی ها هستند که بیشترین فشن شوهای آبشاری را دارند این که ارامنه بیشتر در بسترهای آبی مستقر میشدند و از رودخانه ها و آبها به عنوان نشانه استفاده میکردند آن را به گنجینه ای در میان آنها تبدیل میکرد.

اولین نقطه تماس شما باید همیشه جایی باشد که آب میریزد اینها باید با دست انجام شود در صورت مشاهده چنین حفره ای حتما جهت آب را تغییر داده و آن را خالی کنید اگر از تخلیه آب نیز اطمینان حاصل کنید، ممکن است یک یا دو سوراخ در حفره وجود داشته باشد که برای ورود انگشت کافی است یا ممکن است یک مثلث مستقیماً در آن ناحیه وجود داشته باشد.

جستجو گنج در آبشار در صورت وجود گودالها باید در آن منطقه انجام شود وقتی حفاری میکنید میتوانید به منطقه ای برخورد کنید که در آن سکه های طلا وجود دارد که در گذشته در این منطقه یافت میشد میتوان گفت مکانهایی هستند که با دقت ساخته شده اند.

کارگزاری دفینه و گنج در آبشارها :

در دوران باستان از پوست در کنار آبشارها در دوره بیزانس استفاده میشد گرد و غبار طلا در داخل این پوست ها حفظ شده است این اطلاعات به طور مستقیم نشان میدهد که در مناطقی که آبشارها قرار دارند احتمال رسیدن به فلزات گرانبها بسیار بیشتر است پاسخ به این سوال که چگونه میتوان گنجهای آبشار را پیدا کرد با استفاده از علائم روی آن آبشار خواهد بود با استفاده از علائم، رسیدن به دفن آسان تر خواهد بود.

اگر بعد از حفر چاهی دیدید ممکن است اتاقی در زیر وجود داشته باشد دسترسی به اتاقهای انتهای چاه ها که با بررسی های انجام شده هر چند وقت یکبار مشخص میشود با پایین آمدن 4-5 متری امکان پذیر است اگر اتاقی تشخیص داده شود اگر چیزی در اتاق نباشد حتماً کف مورد بررسی قرار میگیرد به دنبال علامت روی زمین باشید. پس از آن، اطمینان حاصل میشود که مطالعات شما با سرنخ هایی برای یافتن گنج در چاه آبشار ادامه مییابد که این امر با کمک دستگاه طلایاب انجام میشود.

دقیقاً به پشت جایی که آب در جریان است، به دنبال نشانه یا مخفیگاهی باشید که در آن باید جستجو کنید حفره ها در صورت وجود کنده کاری ممکن است یک یا دو آبشار مختلف در زیر زمین روان وجود داشته باشد اگر آنجا هم نیست میتوانید با بررسی خارج از منطقه ای که حکاکی در آن قرار دارد حرکت کنید محل جریان آب در آبشار برای ریزه کاری مهم است همچنین با دیدن تابلوهای مختلف در پشت میتوانید جهت خود را پیدا کنید.

معنی و مفهوم آبشار در گنجیابی

معنی و مفهوم آبشار در گنجیابی و دفینه یابی :

اگر به دنبال گنج در آبشار هستید اول از همه باید منطق دفن آبشار را بدانید به همین ترتیب به دسته‌های خاصی تقسیم میشوند و تدفین‌ هایی مانند آبشار، گورلویک، رعد و برق، آب‌ریز، آب‌رو، گرلک، آبشار و گلاب انجام میشود به خصوص در نهرهای طویل آبشارهای زیادی وجود دارد که پیدا کردن گنج بدون دانستن این که دفینه این نهر طولانی کجاست دشوار است این سیستم به خصوص توسط راهزنان بسیار مورد استفاده قرار گرفت.

دفنهای اطراف آبشار معمولاً در فضای باز انجام میشود اگرچه شایعاتی وجود دارد که در پشت قسمتی است که آب جاری مستقیماً از بالا تخلیه میشود یعنی پشت آب، همانطور که هر از چند گاهی مشاهده میشود این امر بسیار غیرمنطقی است مگر اینکه شرایط اجازه میدهد این مناطق هم از نظر حفاظتی و هم از نظر سرازیر شدن با آب یا خوردگی گزینه ای در نظر گرفته نشد.

نماد مار و ماهی در آبشار

هرتز اولین نمادی که با توجه به عیسی مسیح و پدیده مسیحیت پنهان در روم به ذهن خطور میکند باید «ماهی» باشد همانطور که مشخص است ماهی به دلیل نمادهای ماهی مسیحیان رومی نیز معروف است که بیانگر ناشناخته بودن و پنهان کاری است.

شکل مار به کار رفته در آبشارها ممکن است نشان دهنده یک مقبره تومولوسی باشد نشان میدهد که یک قبر سنگی است نکته ای که در اینجا باید مورد توجه قرار گیرد جستجوی مقبره یا دفینه در آب نیست زیرا نمادها در مکان های دور از مرکز به صورت رمزگذاری شده و مرموز ساخته میشوند.

یکی از مفاهیم مهم وجود آبشار در گنجیابی است آبشارها و اطراف آن ها از نظر رمز و راز طبیعی و القای ایمنی به عنوان بهترین مکان برای تدفین گنج ترجیح داده میشوند زیرا اولاً به عنوان یک منطقه مسکونی خاص، همیشه مکان امنی است که در مقابل شخصی که گنج یا کالای با ارزش خاصی را پنهان میکند یکی دیگر از دلایل ترجیح این است که مناطق آبشاری یکی از مناسب ترین مکانها برای سرسبزی است جنگلداری و در نتیجه پنهان میشود.

‫4.7/5 ‏‫(3 نظر)‬

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + هفت =

دکمه بازگشت به بالا