فلزیاب طلایاب گنج یاب
مطالب فلزیابینکات مهم قبل از خرید هر دستگاه فلزیاب

چرا نباید دستگاه فلزیاب ارزان قیمت بخریم؟!

بطور کلی تمامی دستگاه فلزیاب ارزان قیمت زیر 4 میلیون تومان دست ساز میباشند که کیفیت خیلی پایینی دارند و معمولا توسط افرادی مثل تعمیرکاران لوازم برقی و وسایل صوتی و تصویری و یا دانشجوهای رشته الکترونیک ساخته میشوند که دستگاه ها را از روی نقشه ها و شماتیک های موجود در اینترنت کپی برداری کرده و میسازند در نتیجه چون تخصص و تجربه کافی در زمینه فلزیاب و طلایاب را ندارند دستگاه ها را با عمق های کاذب تحویل مشتری میدهند.

در همینجا متذکر میشویم که خطای اینجور دستگاهها حداقل 50 تا 70 درصد میباشد و اگر نمیتوانید هزینه بیشتری را صرف خرید دستگاه فلزیاب کنید بهتر است وقت و هزینه خود را تلف نکنید چرا که حتی اگر در محل مورد نظر شما فلزی وجود داشته باشد این دستگاه ها حداقل 5 جا را بعنوان هدف شناسایی میکنند و موجب سر در گمی شما میشوند.

سوالات متداول در مورد اینکه چرا نباید دستگاه فلزیاب ارزان قیمت بخریم؟!

  • آیا به خرید فلزیاب فکر میکنید؟
    آن وقت بدون شک متوجه اختلاف قیمت زیاد خواهید شد خرید فلزیاب آنطور که میتوانست یا باید آسان نیست پس از پوشاندن بهترین فلزیابها به دلایل مختلف در گذشته میخواستیم امروز به چیز جدیدی نگاه کنیم موضوعی که امروز میخواهیم به آن بپردازیم بسیار ساده است.
  • آیا فلزیابهای ارزان قیمت خوب هستند؟
    این یک سوال ساده است، اما پاسخ پیچیده تر از آن چیزی است که در ابتدا انتظار میرفت ببینید برای خرید یک فلزیاب «ارزان» باید به عوامل زیادی فکر کنید و یکی دیگر از عواملی که باید در نظر گرفت این واقعیت است که فلزیابهای ارزان قیمت در بیشتر موارد از نظر عملکرد کاملا نامطمئن هستند اگر به اکثر فلزیابهای ارزان قیمت نگاهی بیندازید میتوانید نظرات مثبت و منفی را بیابید چالش از نحوه استفاده از بیشتر فلزیابهای ارزان قیمت ناشی میشود.
  • آیا فلزیابهای ارزان فقط اسباب بازی نیستند؟
    این یک سوال رایج است که ما دریافت میکنیم و در برخی موارد درست است بیایید واضح بگوییم برخی از فلزیابهای ارزان قیمتی که در این راهنما به آنها اشاره خواهیم کرد مدل های بسیار خوبی هستند آنها بسیار ارزش استفاده را دارند و شما نباید هیچ تردیدی در مورد استفاده از آن فلزیابهای خاص داشته باشید با این حال، اجازه دهید این موضوع را نیز روشن کنیم که برخی از فلزیابهای ارزان قیمت اساسا حقه‌ هایی هستند.

مشکل این است که بسیاری از مردم یک فلزیاب ارزان یا مقرون به صرفه میخرند و انتظار دارند که با پسران بزرگ رقابت کند تعداد کمی از صنایع دارای چنین شکاف آشکاری از مدلهای «ارزان» تا «گران» هستند در بسیاری از صنایع شما اغلب برای یک نام تجاری یا یک ویژگی خاص هزینه اضافی میپردازید با فلزیابی، شما اغلب برای قابلیت اطمینان هزینه بیشتری میپردازید.

نکته اصلی که هنگام خرید فلزیاب ارزان پیدا میکنید این است که اغلب میتوانید متوجه شوید که آنها یک یا دو هدف خوب و مفید دارند.
با این حال بیشتر روی یک فلزیاب مانند مدل Garrett AT Pro خرج کنید و ممکن است متوجه شوید که در واقع برای انواع مختلف فلزیاب مفیدتر است. بنابراین محدودیت اصلی که اغلب هنگام خرید یک آشکارساز «ارزان» پیدا میکنید ناشی از همه کاره بودن و سازگاری آن است.

نتیجه گیری نهایی از خرید دستگاه طلایاب و گنجیاب ارزان یا گران قیمت :

لطفا این را در نظر داشته باشید زیرا بسیاری از مردم با خرید فلزیابهای ارزان شروع میکنند و بعد از آن صرف نظر میکنند زیرا برای آنها لذت بخش نیست اگر خیلی کم سرمایه‌ گذاری میکنید ممکن است اصلا برای فلزیاب خود هیچ سرمایه‌گذاری نکرده باشید با این حال برای شروع سفر خود نیازی به هزینه کردن و هزینه های هنگفت برای کار کردن با فلزیاب ارزان قیمت ندارید راز این است که از ارزان شدن زیاد اجتناب کنید!

‫1/5 ‏‫(2 نظر)‬

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − نه =

دکمه بازگشت به بالا