فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

تفسیر گروه سه تايی در گنجیابی چیست؟

گروه سه تايی در گنجیابی | همانطور که قبلا در توضیحات به سمبل های زیادی اشاره کردیم نمادهای زیادی از دوران باستان به روزگار ما رسیده اند عناصر غیر قابل اجتناب زینتی کلیساها، معابد، خانه ها و مخصوصا لوازم قبور بوده اند به همین دلیل بیشتر سمبل هایی که قصد توضیح و تفسیرشان را داریم علائمی هستند که افراد خبره و به اصطلاح «گرگ» های صنعت گنج پژوهان که عمرشان در این راه گذشته اند مورد تایید قرار داده اند.


بعضی از این دیدگاه ها نیز اشتباه و نادرست هستند حالا بیایید ببینیم که این نوع علامت گروه سه تایی به چه معناست و در داخل یک سیستم به چه علت از آن استفاده شده است.

تفسیر گروه سه تايی در گنجیابی چیست؟

با اطلاعاتی که از توضیحات روشن کننده این علائم به دست می آورید خودتان به تنهایی و یا در کنار دیگرانی که به صورت بی خودی و بی جهت وقت خود را صرف امور غیر ضروری نخواهید کرد.

  • اکنون انسان هایی که به این باورها منسوب باشند به طور طبیعی همانگونه که از خدا طلب میکنند به همان ترتیب نیز به اصطلاح فرزند خدا و حضرت جبرائیل در شرایط مختلف طلب استمداد کرده و به آنها تقدس خواهند داد.
  • به همین سبب با حکاکی سمبل ها در گنج یابی و اشکال بین این سه گانگی در معابد، کلیساها و خانه ها و مخصوصا بر روی سنگ قبرها آرزوها خواهند کرد که این ارتباط تا ابد برایش باقی و محفوظ بماند.
  • مفهوم سه بیضی هم که سمبل یک گنج نیست به احتمال زیاد سمبل مردی است که در زیر تابوت آرمیده است.

برای کاوشی دقیق و مطمئن میتوانید از سایت خرید دستگاه گنجیاب خریدی مطمئن
داشته و زودتر به گنج و دفینه برسید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − چهارده =

دکمه بازگشت به بالا