فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

معنی و مفهوم نماد گل و گلدان در گنجیابی و دفینه یابی چیست؟

نماد گل و گلدان در گنجیابی تفاسیر زیادی دارد و معمولاً در فرمت علائم گل نشان دهنده دو چیز متفاوت است اولی نشان میدهد که فردی که در قبر دراز کشیده یک زن است و دومی نشان میدهد که قبر یک زن بسیار ارزشمند در محوطه قبرستان وجود دارد با این حال علائم گل عمدتا با توجه به محل و شکل آنها متفاوت است و معنی علائم دیزی و گل رز استفاده شده در گنج یکسان یا مشابه میباشد.

نماد گل و گلدان در گنجیابی

معنی و مفهوم نماد گل و گلدان در گنجیابی :

 • معنی و مفهوم نماد گل آفتابگردان نشان دهنده مزار یک خانم اصیل میباشد که اگر با دقت بررسی شود و با خرید دستگاه طلایاب می توانید به یک گنج و دفینه خوب برسید.
 • اشکال خشن نشانه قبر آقایان و شکلهای ظریف و زینتی و گل دار مربوط به مزار خانمها می باشد.
 • اطراف نشانه یک توده کوچک باید جستجو شود و نشانه باید روی زمین باشد اگر 15 تا 20 متر اطراف نشانه یک توده کوچک باشد دفینه خوبی دارد.
 • شکوفه 4 برگ که عدد 4 به مزار اشاره دارد احتمالا مزار 4 زن را اشاره میکند و در نزدیکی ها باید تپه یا اتاق مزار جستجو گردد که درواقع مزار مهمی میباشد.
 • اگر روی تخته سنگ ثابتی نباشد زیاد مهم نیست گلهایی که کیفیت و ظریف کاری ندارند مهم نسیتند تاریخ استفاده اش مربوط به خیلی قبلها میباشد.
 • علامت لاله روی قبر معنی خاصی ندارد  اما منظور گورهای دارای نشان گل معمولاً گورهایی هست که ارزشمند هستند.
 • نشان دیزی نماد قبر زن است تعداد زیادی از موارد ذهنی وجود دارد قبر در یک اتاق جداگانه با اقلام جداگانه قرار دارد وقتی قبر پیدا شد یک انبار در کنار آن وجود دارد آنجا را ترک نکنید زیرا قبر خالی است شما یک اتاق مخصوصاً در قسمت سر پیدا خواهید کرد.
 • و اگر گل رو به خورشید باشد قبر در سمت خورشید است شما بیشتر مقبره های مجلسی را در زمین مسطح مییابید اینها مقبره های دوره رومی هستند این علامتی است که معمولاً در قسمت غربی کشور یافت میشود این عبارت نباید با گلهای ارمنی در قسمت شرقی کشور اشتباه گرفته شود.
 • باید به دنبال محل دفن قدیمی در منطقه ای باشید که علائم گل در آن قرار دارد باید یک قبر وجود داشته باشد که در منطقه گورستان متفاوت باشد این مقبره ممکن است دارای نشانه هایی باشد که یادآور گل بیش از حد پدر بزرگ است اگر آن را پیدا کنید خواهید دید که در هدف مناسب هستید.
 • وقتی در سمت راست 5 طاق یک کشیش وجود دارد و روی آن بت گل وجود دارد یک دختر نیز در اینجا نقش برجسته دارد و رمز عبور در گل رز در دست دختر است یک راه پله با 5 پله در اینجا وجود دارد مقدار آن در اینجا بسیار سنگین است.
 • نماد گل یک نشانه زن است در جایی که یک گل ، یک گل رز ، یک گل مروارید وجود دارد عکس یک زن جستجو میشود.

علائم گنج نشان گل و گلدان در دفینه یابی چیست؟

با وضوح علامت گل، علائم گل در بسیاری از تمدن ها مورد استفاده قرار گرفته است با این حال در کاربردهای قدیمی به ویژه نشان دهنده مقبره ها است در زمان های اخیر اگر ارمنی ها از علامت گل بر روی یک صخره تخت استفاده میکردند به این معنی بود که آن قبر است با این حال اگر علامت گل در منطقه جنگل و در سر چشمه ها استفاده میشود این نشان دهنده سیستم است.

دیزی به عنوان اولین علامت گل در دوران رومی مورد استفاده قرار میگرفت در صورت وجود برگ مفقود باید تحقیقات انجام شود و برگ گمشده پیدا شود علاوه بر این یک علامت گل مروارید روی یک سنگ حک شده یا یک علامت برگ قرار میگیرد که این نشان میدهد هر دو علامت قبر هستند که تحقیق با کمک دستگاه گنجیاب انجام میشود و سنگ ها مورد بررسی قرار میگیرند و ورودی قبر پیدا میشود اغلب علائم گل در نزدیکی قبر پیش میرود.

نماد و نشان گل در گنج یابی چه چیزی را به ما نشان میدهد؟

اگر نماد گل و گلدان در گنجیابی که پیدا کرده اید کامل باشد به دنبال نشانه دیگری باشید که شما را راهنمایی کند اگر جهت و فاصله را پس از یافتن علامت به خوبی تنظیم کنید مطمئناً یک گودال ارائه شده حک شده پیدا خواهید کرد در واقع هیچ کار بسیار دشواری وجود ندارد حتی پول بانویی که در قبر خوابیده است و جواهرات ارزشمندی در دسترس است.

با این حال گاهی اوقات این موارد مهم را میتوان کمی دورتر از گور پیدا کرد برای این کار باید یک تحقیق خوب انجام شود مطمئناً در پایان پاداش خواهد گرفت در حالی که علائم گل مورد استفاده در ارمنی ها معمولاً میگوید گورستان وجود دارد همچنین نشان میدهد که قبر یک شخص بسیار مهم در محوطه قبرستان وجود دارد علاوه بر این علامت گل نشان میدهد که یک زن تنها در قبر دراز کشیده است.

این یکی از علائم دفینه شناخته شده است و همچنین یکی از نشانه هایی است که ارامنه در کشور ما به جا گذاشته اند اگر یکی از برگها در علامت گل گم شده است باید به جستجو در جهت برگ گم شده ادامه دهید و تحقیقات خود را در زیر یا اطراف صخره ای که برگ گم شده در آن ساخته شده است ادامه دهید و همچنین برخی از گلها صلیب های ارمنی هستند به ویژه در منطقه ارمنستان تعداد زیادی از این گلها وجود دارد آنها در واقع نماد صلیب هستند این منطقه قبرستان یا سنگ قبر است.

نتیجه کلی از نماد گل و گلدان در دفینه یابی و گنج یابی :

نماد گل و گلدان در گنجیابی به طور کلی یک نشانه مذهبی هستند که در مورد بلند شدن ظریف روح به آسمان میگوید گل و نماد پروانه در گنج یابی تقریباً یکسان هستند هر دو از مرگ و پرواز روح صحبت میکنند که مستقیماً روی سنگ قبر قرار دارد البته این گنجیابی همیشه روی سنگ قبر انجام نمیشود گاهی اوقات بر روی صخره های افقی و عمودی در فاصله معینی از قبر ساخته میشود.

برای مثال اگر نماد گل پیدا کردید به زودی متوجه خواهید شد که این قبر یک خانم است برش های گل را خوب نگاه کنید یکی از آنها کمی متفاوت خواهد بود در حالی که هر یک از زبانهای ما از نظر عرض و ارتفاع یکسان هستند یکی از آنها کمی طولانی تر یا گسترده تر خواهد بود این نکته ای است که به شما کمک میکند راه خود را پیدا کنید.

‫3.5/5 ‏‫(2 نظر)‬

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا