فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

معنی و مفهوم نشان بت خانواده در گنجیابی چیست؟ | علامت های گنج نماد بت در دفینه یابی چیست؟

نشان بت خانواده در گنجیابی قسمتی است که گروهی خورده میشود و نماد صلیب هم نیز گفته میشود ممکن است در اطراف این نماد اشیا شخص متعلق به افراد مرده یافت شود همچنین شیشه اشک (یک کوزه گران قیمت که پر اشک میکردند) و یا قندیل (شمع) قابل یافت است.

نشان بت خانواده در گنجیابی

معنی و مفهوم نشان بت خانواده در گنجیابی :

  • اگر دسته های تمامی ساق ها یکسان باشد دفینه زیر تخته سنگ یافته شده میباشد.
  • و اگر یکسان نباشد در جهت ساق متفاوت باید جستجو انجام شود.
  • مزار یک خانواده اصیل نیز ممکن است یافت شود.
  • باید در اطرافش عناصر متضاد با طبیعت جستجو شوند.
  • در اطراف نشانه مزارهای حفر شده در تخته سنگ ها یا حفر شده در زمینهای اطراف باید جستجو شوند.
  • ارتفاعات، فرو رفتگی ها و پشته های سنگ و سنگریزه به خوبی باید جستجو شوند.

حفر گرد زیر صلیب نشان دهنده این است که هدف قبور نبوده هدف مخفی کردن گنج بوده است اگر از نوک هایشان دو تا بسته و یکی باز باشد جهت حرکت، و نقطه ها نیز نشان دهنده مخفی شدن گنج به صورت ۴ تکه را نشان میدهد از ۱۰ متر دورتر نیست از ۲ متر عمیق تر نیست با ابزار های گنج یابی به راحتی تثبیت شده و همه آنها در می آیند.

نشانه های بت خانواده و معانی آنها در دفینه یابی :

اگر یک بت خانوادگی وجود دارد پس یک مقبره خانوادگی وجود دارد که میتوان آن را صلیب در دایره نیز نامید این یک نوع علامت صلیب است که برای محافظت از قبرها ساخته شده است قبرستان خانوادگی دور از علامت نیست مهم ترین نکته در این علامت این است که آیا تراشه ای در سطح سنگی که علامت در آن قرار دارد وجود دارد یا خیر؟
وقتی با دست روی صخره را میمالید به جایی میرسید که بمبی را میسازد برای اینکه بفهمید بت ها دقیقا مقبره های خانوادگی هستند میتوانید از هلال درونی و بیرونی بال های صلیب متوجه شوید.

نشان بت خانواده در گنجیابی

به عنوان مثال :
مقبره خانوادگی در تصویر اول و بت ها در تصویر دوم تنها مقبره بزرگی را توصیف میکنند که بر اساس تمدن تغییر میکند همه اینها جادویی هستند بت هایی که در تصویر مشاهده میشود مربوط به دوره رومیان است به همین ترتیب، انواع بت هایی وجود دارد که در جامعه ارمنی استفاده میکردند به سختی میتوان هر بت را مقبره مستقیم خانوادگی نامید و بت هایی که میتوانیم آنها را مقبره خانوادگی بنامیم بت هایی هستند که در دوره روم و یونان ساخته شده اند.

برای خرید انواع دستگاه فلزیاب به آدرس لینک زیر مراجعه نمائید.

 نشان بت خانواده در گنجیابی

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا