فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

نماد زنجیر در گنجیابی چه تفسیری دارد؟

 • به تفسیر نماد زنجیر در گنجیابی و دفینه یابی در ادامه مطلب مختصرا می پردازیم، پس از خواندن مقاله فوق به راحتی قادر خواهید بود که وقتی با علامت گنجینه زنجیره ای مواجه شدید، چکاری باید بکنید و آنچه لازم است را انجام دهید تا بلافاصله به محل دفن گنج برسید .
  همچنین همراه با علامت زنجیره ای در گنج ، باید به ویژگی هایی توجه کنید که در موارد زیر در مورد آنها صحبت خواهیم کرد.

نماد زنجیر

تفسیر نماد زنجیر در گنجیابی و دفینه یابی :

 • زنجیری که متمایز از بقیه است مهم می باشد و یکی از فاکتور های مهم برا نشان زنجیر، تعداد حلقه های آن می باشد.
 • اگر تودرتو باشند، معنی تله فزیکی و خبر از سختی کار می دهد.
 • هر حلقه زنجیره مربوط به 1 مرحله است ، پیوندها را بشمارید نقاطی را که با یک مرحله در هر دو انتهای زنجیره با دستگاه گنجیاب به آن می رسید آزمایش کنید.
 • هنگامی که نماد زنجیر را پیدا کردید، ارزش آن باید شناخته شود و به طور کامل مورد بررسی قرار بگیرد. همراه با علامت گنج ممکن است آنچه را که بدنبال آن هستید پیدا کنید.

در صورتی که یک نشان زنجیر را روی صخره یا جاهای دیگر مشاهده کردید باید به مسائل زیر توجه کنید :

 1. اول : اگر 7 گزش در زنجیر وجود داشته باشد، به عنوان نشانه ای از بند مچ پای شتر است و مستقیماً کاوشگر را به سمت گنجینه میکشاند. بنابراین وقتی به اطراف نگاه می کنید یک تپه بلند را می بینید و می توانید هدف را در مابین سنگها پیدا کنید.
 2. سوم : گاهی اوقات ممکن است علامت گنجینه زنجیره ای به سمت سنگ فرورفته باشد سپس می توانید در زیر این سنگ به دنبال غنیمت ارزشمندی باشید.
  نکته مهم : در اینجا نظر متخصص در مورد تفسیر این علائم است گاهی اوقات علائم زنجیره ای نه تنها یک ، بلکه بسیاری نیز وجود دارد در چنین مواردی مهمترین کاری که باید انجام دهید این است که بدانید آثار هر زنجیره متفاوت است و بر این اساس جستجوی خود را انجام دهید.
 3. دوم : اگر 21 گزش در زنجیره وجود داشته باشد ، به عنوان یک نشانه راهزن ظاهر می شود باید دقت کنید که این یک علامت متوسط ​​است و باید علامت نهایی را پیدا کنید زیرا ممکن است در گنج با علامت زنجیره ای روبرو شوید که با موارد فوق متفاوت است.

نکته مهم : در اینجا تجزیه و تحلیل صحیح تصویر است. هر کدام از انتهای زنجیره با سر دیگر متفاوت است باید جستجوی خود را در این جهت ادامه دهید در عین حال ، تعداد افراد اینجا برای شما مهم است.

به عنوان مثال اگر 3 نفر وجود داشته باشند می توانید به اطراف نگاه کنید و ببینید آیا 3 نفر از یک چیز یا یک شکل هستند 3 درختی که در کنار یکدیگر خواهید دید می تواند در این زمینه برای شما نشانه ای باشد.

نماد زنجیر

نظرات مختلف کارشناسان باستان شناسی در مورد دفینه علامت زنجیر در کاوش :

 • نظریه اول : اگر زنجیر روی گردن گاو یا شتر و همچنین به شکل U باشد ، نشانه غار قطعی است. هر غلاف مسافت معینی می دهد وقتی تعداد کل غلاف ها اندازه گیری می شود یکی به ورودی غار اشاره می کند.
 • نظر دوم : اگر زنجیر در دست چوپان است ، چوپان نیز عصایی دارد ، جایی که نوک عصا به آن اشاره می کند.
 • نظرسنجی سوم : اگر زنجیر در دست یک مرد مجرد است ، این نشانه یک راهزن است این مرد خرس است که خرس را حرکت می دهد و مقدار زیادی شمش در اینجا وجود دارد هر غلاف نشان دهنده یک شمش است.
 • نظرات چهارم : هر کدام از انتهای زنجیره متفاوت باشد ، جهت آن باید بررسی شود به دنبال اجسام غیر طبیعی در غلاف های مختلف باشید غلاف های سیاه اغلب با رمزهای مهم در دفینه یابی پوشانده شده اند.
  (برای مثال نماد زنجیر در گنجیابی ، اگر 3 غلاف وجود داشته باشد ، ممکن است در مورد 3 سنگ ایستاده یا 3 درخت پیر صحبت شود نکته دیگری که باید به آن توجه کنید این است که آیا علامت زنجیر هلال می سازد یا خیر؟علامت زنجیر با هلال نشان می دهد که در اطراف یک غار وجود دارد برخی از زنجیرها به معنای تله هستند اگرچه در هر نشانه زنجیر وجود ندارد هر غلاف به معنای یک تله است مخصوصاً صحبت از تله در مکانهای نوع تونل غار)
 • در آخر نظریه پنجم از نماد زنجیر در گنجیابی : اگر علامت زنجیره ای پیدا کنید ، به زودی تبدیل به یک سنگ فرورفتگی می شود و دارایی های ارزشمندی مانند طلا و نقره در زیر این سنگ به دست خواهید آورد نام این سنگ ، سنگ گودال است.

معنی و مفهوم نماد زنجیر معمولاً نشان دهنده غار می باشد اولین کاری که باید انجام دهیم این است که بررسی کنیم آیا علامت زنجیره ای وجود دارد یا خیر؟ معمولاً این بدان معناست که دهانه غار بسته است. در اینجا نیز  کار به دست شما می افتد غار را پیدا می کنید و آن را باز می کنید به طور کلی ، علامت زنجیره ای چالش برانگیز است زیرا این احتمال وجود دارد که با تله هایی برخورد کنید.

‫3.5/5 ‏‫(2 نظر)‬

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − شانزده =

دکمه بازگشت به بالا