فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

راز پنهان کردن دفینه چیست؟

راز پنهان کردن دفینه | در شهرهای شمالی چون به جنگل برمیخورید و درون جنگل بسیار بسیار فرسایش تاثیر گذارتر است وجود برگ درختان شکسته شدن شاخه ها و خزه ها و عبور و مرور دامها و انسانها تمام این موارد مخصوصا تغییر فصل ها باعث فرسایش شدید و تغییر ظاهری مکان میشود.

راز پنهان کردن دفینه در شهرهای شمالی :

در فصل پاییز به دلیل لخت شدن درختان و نبود شاخ و برگ شما کاملا به محیط دید کافی دارید ولی در زمستان و یا بهار و تابستان این دید کمتر و کمتر خواهد شد مورد اصلی در کار جنگل و پنهان کردن گنج و دفینه وجود چشمه های زیر زمینی است که شخص برای پنهان کردن دفینه بزرگ باید :

  • در عمق لایه اول آب زیر زمین را رد کند و دوباره فضای خشک را پیدا کند.
  • سازه اتاقک را برپا کرده و فضای خشک را در عمق بدست آورد که در هر جایگاهی این امکان وجود ندارد جز شیب تپه ها و کوه ها، برای همین از ارتفاع استفاده میشده است.
  • یعنی از جنگل عبور و به فضایی که رویش درختان قطع شده میرسند چون هم وجود آب در عمق بالاست و هم فرسایش بسیار بسیار پایین تره و هم در ارتفاعات کمتر عبور و مرور انجام میشده است.

بررسی دقیق مخفی کردن گنج و دفینه در مناطق مختلف :

دوستان قطعا خشک بودن جایگاه برای ماندگاری عمق بنا و حتی دفینه ها تاثیر گذارتر بوده تا رطوبت زیاد و همینطور چون هر چقدر از سطح دریا فاصله گرفته میشود خاک خشک و خشکتر میشود و این مورد در عمق نیاز به عایق کاری آنچنانی و لایه های خاص برای جلوگیری از رطوبت فراوان ندارد.

بیشتر نمادهایی که در ارتفاعات دیده میشود مربوط به نمادهای حکومتی هستند یعنی صاحب نماد صدرصد در موارد نظامی فعال بودند و اگر قلعه ای در نزدیکی وجود داشت این مورد بدون شک تایید خواهد شد و در این حالت عمق و پیچیدگی مهندسی کار بالا است شما هرچقدر از فاصله دورتر نمادی را تشخیص دهید همینطور آن نماد سختی و پیچیدگی کارش بیشتر و بیشتر خواهد شد پس با خرید دستگاه فلزیاب کار جستجوی خود را راحت کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 18 =

دکمه بازگشت به بالا