فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

تفسیر نماد مرغ و جوجه در گنجیابی

نماد مرغ و جوجه در گنجیابی نشانی از ثروت و گنج و دفینه هایی هستند که نماد مرغ در کنار خودش دارد وقتی به مسیر نگاه جوجه ها دقت کنید همه آنها به یک سمت و جهت نگاه مکینند که ما باید با خرید دستگاه فلزیاب تمام آن منطقه را مورد جستجو قرار داده و به یک گنج خوب برسیم زیرا ثروت های این نماد اکثرا جواهرات و سکه هستند.

تفسیر نماد مرغ و جوجه در گنجیابی

تفسیر نماد مرغ و جوجه در گنجیابی و دفینه یابی :

  • نماد یک جوجه به شما کمک میکند تا به همراه بقیه جوجه ها بفهمید که بر روی تثلیث مقدس رمزگذاری شده است.
  • اگر جوجه هایی با 4 جوجه وجود دارد یکی از جوجه ها قطعاً در مقابل مرغ قرار دارد این به ما میگوید که باید در مسیری که به ما نگاه میکند ادامه دهیم خبرهای خوب در مقابل ما و اصلی است پول در تپه مقابل است.
  • در میان نشانه های مرغ، مرغ با 9 جوجه، مرغ با 7 جوجه و مرغ با 5 جوجه قابل مشاهده ترین گونه ها هستند همه آنها یک جوجه در پشت مرغ دارند جوجه در پشت معمولاً رو به طرف مقابل است.
  • سکه های مرغ اغلب با سنگها رایج ترین روش پنهان شدن در زیر سنگ به شکل دیوار جانبی همراه است دفینه خاک کمتر نشانه هست اگر در هر مرغ وجود ندارد باید بررسی شود که آیا نهر ، بستر دریاچه یا آب جاری وجود دارد.
  • و ….

علائم گنج نشان جوجهو مرغ در دفینه یابی :

علامت گنج مرغ یکی از نشانه هایی است که اغلب در آناتولی دیده میشود در نتیجه تحقیقات انجام شده توسط باستان شناسان متخصص ارمنیانی که تبعید شده بودند گنجینه هایی مانند طلا و نقره را که از جمله اقلام جواهرات هستند با خود نیاوردند بعداً  آنها دوباره در این جغرافیا ایستادند و یک علامت مرغ ساختند تا جواهرات موردنظر خود را با خود ببرند علامت مرغ نشان طلا و نقره است در برخی موارد گنجینه این علامت که در مساحت 1000 متر مربع پنهان شده است در نقشه ای که گنج در آن قرار دارد در مواردی نشان داده شده است.

علائم مرغ و جوجه علامت گنج متعلق به ارامنه است برداشتن دفینه آن بسیار آسان بوده و طرز کار آن به هیچ وجه دشوار نیست در حقیقت کل پرده راز علامت مرغ را باز میکند و ناحیه ای را تعیین میکند که گنج باید حذف شود اگرچه اخیراً علامتهای مرغ تقلبی زیادی روی سنگها ساخته شده است اما یک علامت مرغ واقعی بیشتر بر روی سنگ حک شده است علامت مرغ که یکی از نشانه های گنج میباشد سر مرغ معمولاً روی صخره ساخته میشود.

معنی و مفهوم نشان مرغ تکی در علامت گنج چیست؟

اگر یک مرغ منفرد روی سنگ تراشیده شود و مرغ به جلو تغذیه شود 6 متر به سمت جهت مرغ رو به جلو حرکت میکند احتمالاً هدیه ای از مرغ در این منطقه وجود دارد اگرچه گیرنده این هدیه ممکن است فکر کند که گنج را پیدا کرده است اما احتمال ورود به ظرف زیر گنجینه وجود دارد این درگاه به سرداب منتهی میشود و گنج به معنای واقعی کلمه در اینجا نهفته است. نماد مرغ و جوجه بیشترین نشانه های گنج و بسیار مورد توجه شکارچیان گنج هستند ولی به دست آوردن گنج آسان نیست هیچکس نیست که به دنبال این علامت نباشد که اغلب در اینترنت مشاهده میشود اما تابحال کسی موفق به پیدا کردن این نماد نشده است.

‫3.7/5 ‏‫(12 نظر)‬

یک دیدگاه

  1. سلام من یه منطقه می شناسم تادلت بخوادنماد مرغ و جوجه داره چطورمی فرمایید کمیابه من که طبیعت گردی می کنم به وفور این نمادرامی بینم

    4
    1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

دکمه بازگشت به بالا