فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

تفسیر نماد خرچنگ در گنجیابی و دفینه یابی

نماد خرچنگ در گنجیابی در بسیاری از تمدنها به عنوان نشان اعتقادی بوده و با هدف های مختلف بکار گرفته میشد و در آن از طلسم یا جادو استفاده میشده همچنین یافته شدن آب در منطقه ای که طلسم شده با طبیعت علامت عقرب و خرچنگ هماهنگ میباشد به این دلیل، در هنگام رمز گشایی نماد و علامت بهتر است که رودخانه، دریاچه و باتلاق، کاوش شود.

نماد خرچنگ در گنجیابی

معنی و مفهوم نماد خرچنگ در گنجیابی و دفینه یابی :

 • نماد خرچنگ به معنی سرطان و نشانه خطر میباشد و به طور کلی آن را ضد مار در نظر میگیرند خرچنگ امکان دارد شبیه علامت عقرب باشد.
 • در برخی از تمدن ها با شکار مرتبط بوده در حالی که در برخی دیگر بر روی دفینه های سمی به تصویر کشیده شده است.
 • پول آن از طلای جامد خالص تشکیل شده که جستجو در میان سنگهای نزدیک آب ضروری هست (در اینصورت پول زیادی در عمق آن هست که میتوانید به راحتی با دستگاه فلزیاب ساده vlf آن را جستجو کرد)
 • نباید فراموش کرد که علامت خرچنگ راهنمای حل خودش بوده که گاهی راه گنج را نشان میدهد و گاهی آخرین نقطه را، که در اینصورت هدف دفن شده در کنار خرچنگ یا در مجاورت آن نمیباشد.
 • از آنجا که خرچنگ نماد الهه شکار میباشد در حال تماشای طعمه به تصویر کشیده میشود.
 • دفن گنج باید از محلی که نماد خرچنگ در آن قرار گرفته قابل مشاهده باشد.
 • گیره ها محل هدف دفن شده را نشان میدهند با دقت نگاه کنید هرجا که گیره ها اشاره میکنند پول آنجاست.

تفسیر نشان خرچنگ در گنج یابی چیست؟

به عنوان ایدوگرام برای اهداف مختلف در بسیاری از تمدن ها استفاده شده با این حال ، تنها جنبه مشترک در این تنوع خطر و توجه هست همچنین نشان دهنده منطقه ای میباشد که در آن از طلسم و جادو استفاده میشود این برای بسیاری از کابالیست های قدیمی بسیار واضح هست وجود آب در منطقه مسحور شده مشابه طبیعت عقرب و خرچنگ میباشد از این نظر ، هنگام تجزیه و تحلیل و بررسی علامت رودخانه ، دریاچه ، مرداب یا استخر اجتناب ناپذیر است.

همچنین امکانش هست که نماد خرچنگ در داخل قوس آسیاب باشد اگر نقش این نماد بزرگ باشد و روی آن علامت صلیب وجود داشته باشد یعنی این نماد به خود خرچنگ اشاره میکند مکان تصویر نیز میتواند یک جلد باشد نماد خرچنگ علامت آشکاری از خطر میباشد و مطمئناً طلسم نیست اما هیچ وابستگی مذهبی ندارد.

انواع مختلف نماد خرچنگ در گنج یابی وجود دارد که برخی از آنها عبارتند از :

 • خرچنگ گوشه گیر
 • خرچنگ کولی
 • علامت خرچنگ کلاپا
 • خرچنگ های مثلثی
 • خرچنگهای زمینی
 • نشان خرچنگ غول پیکر
 • و ….

جایی که نشان خرچنگ در آن یافت میشود کجاست؟

نماد خرچنگ در گنجیابی نشان دهنده خطر قریب الوقوع است بنابراین حتما باید مراقبت کنید زیرا ممکن است محلی که علامت در آن قرار دارد مسطح نباشد و بسیار محتمل باشد که سکه های دارای این نمادها در داخل سنگها یا در شکافهای سنگ پنهان شده باشند تحقیقات باید در مکانهای نزدیک به آب ، در حوضچه ها ، نهرها و بین صخره ها انجام شود.

نماد خرچنگ در گنجیابی

از آنجا که آب عنصر مهمی در طبیعت علامت خرچنگ میباشد در این صورت این مناطق مورد بررسی قرار میگیرند. استفاده از یک گنجیاب ساده در کار شما کافی خواهد بود و احتمال زیادی برای یافتن سکه در اعماق گور وجود دارد تحقیقات نشان داده است که سکه هایی که علامت خرچنگ در آن یافت میشود ممکن است داخل قوس آسیاب باشد.

نشانه و معنی سرطان :

مناطقی که در آن از نشان خرچنگ و عقرب استفاده میشود منطقه ای میباشد که تمدن های باستانی از این نماد طلسم یا جادو اعمال میکردند به عبارت دیگر همانطور که یک ماهی نیازمند جستجوی آب میباشد و باید رودخانه مرداب یا حوض در مناطقی وجود داشته باشد که عبارات این حیوانات نشان میدهد فقط یک مورد واضح هست که میتوان در مورد خرچنگ گفت این اتاق به این معنی هست که در نزدیکی خطری وجود خواهد داشت از آنجا که این منطقه زمین مسطح نخواهد بود لازم است در هنگام جستجو بسیار مراقب باشید.

نماد خرچنگ در گنجیابی

هنگام یافتن نشانه سرطان چه باید کرد؟

اگر نشان خرچنگ را میبینید ، ابتدا باید به پنجه های آن نگاه کنید وقتی به آن نگاه میکنید متوجه میشوید که یک دست از بازوی دیگر بلندتر بوده پشت بازوی بلند بروید و مستقیم به جلو نگاه کنید منطقه ای که می خواهید به آن برسید توجه او را به خود جلب میکند با این حال ، اگر جایی وجود ندارد که توجه شما را به خود جلب کند به آرامی در محل خود قدم بزنید هنگام راه رفتن چشم خود را از زمین بر ندارید خاک حفاری شده مجدداً یکسان نیست مطمئناً مکان متفاوتی را خواهید دید که توجه شما را به خود جلب میکند.

‫3/5 ‏‫(2 نظر)‬

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 5 =

دکمه بازگشت به بالا