فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

ورودی گنج و دفینه زیر نماد لاکپشت چگونه است؟

ورودی گنج و دفینه زیر نماد لاکپشت بیانگر یک غار یا سرنخی از ورودی یک مخزن پر از طلاست و باید لاک بزرگ و بی دست و پا باشد که در این صورت باید سنگ زیرین نماد بخوبی مورد بررسی قرار گیرد در حالت کلی نماد لاک پشت دارای عمق بالا بوده و جزء نمادهای حکومتی در گنج یابی به حساب می آید.

ورودی گنج و دفینه زیر نماد

ورودی گنج و دفینه زیر نماد لاکپشت چگونه است؟

 • نماد لاکپشت صدرصد در کنارش در هر صورت سرباری دارد.
 • اگر لاک بزرگ و غیر طبیعی بود کل لاک را تست کنید زیرا امکان وجود سرباری درون لاک هست.
 • و صدالبته اگر فضای خاصی از لاک رو با ساروج درست کرده باشند مکان سربار میتواند زیر دم و پشت لاک قسمت تخم ریز لاکپشت وجود داشته باشد و صدرصد طلا هست.
 • وقتی در مرکز لاک جوغن مربع و یا مستعطیلی وجود داشت در هر صورت مسیر در زیر نماد است چه دست و پا باشد چه نباشد.
 • در حالت کلی نماد لاک پشت گنج را نشان میدهد.

علائم گنج نماد لاک پشت به طور کلی به چند صورت دیده میشود که عبارتند از :

علائم گنج لاک پشت به طور کلی به دو صورت دیده میشود 

 1. ابتدا اشکال لاک پشت از صخره ها ایجاد شود.
 2. ثانیاً نماد لاک پشت روی سنگ کشیده شده، کنده کاری شده یا متورم شده است مکان هایی که عموماً این علائم در آنها یافت میشود مناطق نزدیک به دامنه های رودخانه است بنابراین ممکن است در مجاورت علامت لاک پشت بیشتر آب وجود داشته باشد.
 3. به طور کلی اولین نکته ای که در لاک پشت ها باید در نظر گرفته شود این است که آیا دم روی آن وجود دارد یا خیر. زیرا ایده رمزگشایی نماد لاکپشت از این طریق آغاز شد ه و این لاک پشت ها معمولاً به عنوان گونه های لاک پشت ساکن در خشکی شناخته میشوند.
 4. لاک پشت بدون دم به عنوان مثال در نظر گرفته شده گونه دیگری اگر دم داشته باشد نشان میدهد که این لاک پشت آبی تقلیدی است به طور کلی اگر ابتدا لاک پشت را بررسی کنیم نماد لاک پشت بدون دم جزو شایع ترین علائم و صخره به صورت قیاس است و به عنوان نشانه ای مجزا بیشتر در کنار یا پشت قبور قرار دارد اما به عنوان مکانی متفاوت در چند متری اطراف یا زیر صخره در جلو قرار دارد.
 5. بیشتر نشانه های لاک پشت پیدا شده دارای اخبار مهم و خبرهای خوب هستند به همین دلیل مهم هست که ابتدا علامت لاک پشت را بررسی کنید جایی که اهمیت دارد در صورت وجود گاو صندوق در داخل یا روی آن باید فوراً آن را باز کرده و تحویل بگیرید.
 6. حتی اگر چیزی وجود داشته باشد که اغلب در نزدیکی آنها دیده نمیشود سنگ های بسیار کوچکی در ساختار تخم مرغ دیده میشوند و دقیقاً در این تخمها است که گنجینه های مهم شروع به ظهور میکنند.
 7. یکی دیگر از قسمت های مهم لاک پشت خشکی سر هست که بسیار مهم میباشد و نقطه ای که این علامت در کنار هم به نظر میرسد باید به طور دقیق مورد بررسی قرار گیرد اگر این لاک پشت به صخره های اطرافش نگاه میکند ممکن است همه آنجا باشند.

نماد لاکپشت روی صخره در گنجیابی :

حکاکی کوچک روی صخره با تصویر لاک پشت توجه شما را به خود جلب میکند وقتی این علامت را میبینید ممکن هست بیشتر از چیزی که به دنبالش هستید را در آنجا پیدا کنید هر چند گاهی در کنارش است، گاهی بالای آن و گاهی زیر آن.
اگر به غار دیگری روی آورده باشد جهت آن ممکن است مقبره ای در داخل غار و مقدار قابل توجهی گنج و دفینه باشد در برخی موارد لاک پشت به سمت یک گودال سنگی یا خاکی نگاه میکند و این کاملاً رایج است این میتواند از یک تپه به تپه دیگر اتفاق بیفتد روی علامت دیگر یک لاک پشت آبی است و معمولاً شکل دمی دارد آنها به طور کلی در نزدیکی آب یافت میشوند که باید مراقب وجود نهر بود و در صورت وجود نهر باید به دقت بررسی شود که آیا به سر لاک پشت نگاه میکند یا دم که قسمت دیگری از آن هست اگر قسمت دم در داخل خود لاک پشت باشد به عنوان نشانه ای از تحولات مهم شناخته میشود.

ورودی گنج و دفینه زیر نماد

علامت لاک پشت حکاکی شده در گنج یابی :

علامت لاک پشت حکاکی شده نشانه ای میباشد که امروزه زیاد آن را نمیبینیم با این حال، از آنجایی که ما بیشتر روی معنای صخره لاک پشتی شکل تمرکز میکنیم و در آن روزها ساخت آنها آسان تر بود همیشه با اشکالی مانند علائم لاک پشت بر روی صخره مواجه میشویم لاک پشت یک نشانه بسیار بالقوه برای گنج است معمولا میتوان قسمت پشت آن را شکست و گنج درون آن را پیدا کرد اما گاهی اوقات برای یافتن گنجی که به طور کامل در زیر زمین پنهان شده است لازم است آن را از بین ببرید یا حتی بشکنید.

محل دفن لاک پشت معمولا در کدام مکانها رویت میشود؟

 • ابتدا میتوانید محل دفن را در زیر پوسته در پشت پیدا کنید برای این کار باید آن را با چکش بشکنید.
 • معنی علامت لاک پشت گاهی اوقات میتواند زیر زمین باشد در این صورت شما باید به طور کامل در جایی که نشسته است حفاری کنید.
 • در جستجوی گنج علامت لاک پشت گاهی لازم است جایی که لاک پشت در آن نگاه میکند بررسی شود در این صورت باید بررسی شود که آیا در زاویه دید جای قابل توجهی وجود دارد یا خیر.
 • علائم گنج علامت برجسته لاک پشت از رایج ترین نشانه هایی است که ما با آن مواجه میشویم معمولاً در پشت نماد محل دفن است.
 • گاهی با سر لاک پشت به عنوان نشانه گنج مواجه میشویم در این صورت باید مکانی را که سر نگاه میکند جستجو کرد هر گونه علامت آشکار یا غیر طبیعی روی سر باید بررسی شود.
 • تخم لاک پشت به ندرت به عنوان یک نشانه گنج دیده میشود با این حال این نشانه ای است که شما را به گنجی که در جستجوی آن هستید هدایت میکند باید این علامت را رعایت کنید و تحقیقات لازم را به دقت با خرید دستگاه گنجیاب انجام دهید.

ورودی گنج و دفینه زیر نماد

علائم نماد لاک پشت بزرگ در دفینه یابی :

گاهی ورودی گنج و دفینه زیر نماد لاک پشت های بزرگ در طبیعت دیده میشود مهمترین کاری که باید در این شرایط انجام دهید این است که بدانید این یک علامت طبیعی نخواهد بود زیرا این نشانه ها ساخته دست بشر هستند و قطعا نمیتوانند به تنهایی در آنجا وجود داشته باشند باید اطراف آن جهتی که به نظر میرسد قسمتی که روی آن نشسته است را با آشکارساز بررسی کرد این تنها چیزی است که میتوانیم در مورد معنای علامت لاک پشت در گنج یابی بگوییم در نتیجه باید در مورد مناطقی که ما میخواهیم تحقیق کنید و در صورت امکان با یک آشکارساز، تحقیق کنید.

‫3.4/5 ‏‫(34 نظر)‬

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

دکمه بازگشت به بالا