فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

نشان سنگ فیل در گنج یابی و دفینه یابی

معنی و مفهوم نشان سنگ فیل در گنجیابی به عنوان یک حیوان تحمیلی و مغرور شناخته می شوند که مدت زیادی در بیابان زندگی می کند در زمان های قدیم این حیوان نماد قدرت و جنگاوری بوده و بدلیل قدرت بیش از حد در جنگ ها در راس ستون سواره نظام قرار داشته، پادشاهان و سردارن از سنگ نگاره های این حیوان برای مخفی کردن خزانه های سلطنتی استفاده می کردند و بیشتر اشیای قیمتی که مربوط به نشان سنگ فیل است داخل غار یا تل خاکی می باشد و نماد فیل را در روبروی بار معمولا در جای دورتر قرار می دادند.

نشان سنگ فیل

در رمزگشایی نشان سنگ فیل چندین حالت وجود دارد :

  • اگر خرطوم فیل در خاک فرو رفته باشد دفینه در زیر خرطوم قرار دارد
  • اگر خرطوم بطرف بالا بود هدف در نزدیکی خود نشان سنگ فیل میباشد
  • اگر خرطوم نداشت یا خرطوم آن کوتاه بود ، روبروی دید فیل غار پلمپ شده وجود دارد
  • اگر خرطوم فیل به سمت پایین دره باشد باید به دنبال تل یا آثار دوم بود که در کنار آن رودخانه یا چشمه ای وجود دارد
  • اگر خرطوم یا شکم فیل بزرگ بود لازم است که داخل شکم فیل با تست فضای خالی بررسی شود
  • اگر فیل حکاکی شده باشد ، صخره های اصلی در اینجا وجود دارد و حکاکی عمیقی به شکل محراب وجود دارد
  • اگر فیل ما رو به راست است و گردنش از سنگ بستر ساخته شده در اطراف آن صخره هایی به شکل مبل وجود دارد که مقداری پول زیر سنگ تراشیده شده است
  • اگر فیل به شکل نقش برجسته ای بر روی سنگ بزرگ است ، ورودی درست جلوی آن وجود دارد ، به انتهای شیلنگ نگاه کنید ، ورودی است.
  • اگر یک صخره فیل وجود دارد ، آن جایی است که شما می توانید قله ای را که در آن قرار دارد نگاه کنید

نشان سنگ فیل

تفسیر نشان فیل در دفینه یابی

اگرچه از علامت علامت فیل بیشتر به عنوان تزئین در تمدن استفاده می شده است ، همچنین از آن به عنوان نشانه های گنج نیز استفاده شده است. این علامت دارای ویژگی های رهبری مانند شیر و گاو است ، تفاوت آن با شیر و گاو نشانه گور نیست ، بلکه نشانه گنج است.

یکی از نکات مهمی که باید در مورد علامت فیل مورد توجه قرار گیرد این است که عاج های فیل در کدام جهت است صورت ، اگر هر دو دندان با نقاط مختلف روبرو هستند ، به طرف دندان بلندتر بروید.

علائم فیل طلسم شده در دفینه یابی

طلسم فیل به اندازه طلسم مار اهمیت دارد. در معابد خانه ها ، در جواهرات و لباس ها و همچنین به شکل کنده کاری و تراش بر روی سنگ ها دیده شده است این طلسم ابتدا توسط محققان به عنوان سر گاو تشخیص داده شد (شگفت انگیز است که چگونه آن را با سر گاو مقایسه کردند) خوشبختانه با تحقیق و بررسی های زیاد فهمیدند که او یک فیل است. آنها در ابتدا دریافتند که این فقط یک تصویر حیوانات است.

نشان سنگ فیل

همچنین این طلسم در مصر به عنوان تقویت کننده قدرت بدنی انجام میشد در برخی از تمدن های باستانی از آن به عنوان پول ساز استفاده می شد اگرچه فیلها بسیار بزرگ هستند ، اما به دلایلی ، آنها یک طلسم محافظ نیستند همچنین باید بدانید که یافتن اشیا قدیمی در گنجیابی در مکانی هایی که فیل وجود داشته باشد ، احتمالاً طلسم هم وجود خواهد داشت.

‫3.2/5 ‏‫(6 نظر)‬

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

دکمه بازگشت به بالا