فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

معنی و مفهوم نماد روباه در گنج یابی

نماد روباه در گنج یابی یکی از نشانه های مهم با گنجینه های فراوان میباشد اما این نماد به ندرت دیده میشود که اغلب براساس نظریه های مختلف جستجوگران اعتقاد بر این میباشد که شانس را به ارمغان می آورد و به ویژه در مکانهای تفریحی و سرگرمی به چشم میخورد.

 

نماد روباه در گنج یابی معنی و مفهوم بسیار مختلف و متعددی دارد که از جمله آنها :

  • اگر نماد روباه را در مزرعه پیدا کردید به تپه غالب در مسیر بدون حرکت نگاه کنید.
  • گاهی اوقات روباهی که در ورودی های قبر ساخته شده به این معنی میباشد که مرده جوان و ثروتمند است.
  • همچنین در برخی منابع موجود آه که روباه با نماد خوک ارتباط دارد.
  • در برخی موارد نماد روباه نشان دهنده این میباشد که متوفی بیش از 40 سال سن دارد و این شخص درست مانند یک روباه حیله گر بوده بنابراین علامت روباه قطعاً یک قبر غنی است.
  • هیچ کس نمی تواند دارایی روباه را بگیرد این حیله گرتر از روباهی است که آن را دفن میکند و باید مراقب دم آن باشید اگر جستجو و بررسی را از دم نماد روباه شروع کنید فقط میتوانید به ملک نزدیک شوید.
  • ولی در برخی تمدنها به عنوان یک حیوان مقدس تعریف شده هست که وسایل مقدسی در مقبره وجود دارد که هر یک از دیگری ارزشمندتر است.
  • همچنین اگر نماد روباه روی کوه باشد وقتی از بالای کوه به شرق نماد روباه نگاه کنیم تپه روباه را از آنجا و تپه عقاب را در غرب میبینیم.
  • هنگامیکه یک خرگوش پشت روباه باشد قطعا ثروت زیادی در تونل خواهد بود که تونل به دو قسمت تقسیم میشود یکی تقلبی و دیگری واقعی است.

نشان روباه در گنجیابی چه تفسیری دارد؟

روباه مصمم و بااراده ، سرسخت و برنامه ریز اصلی است غریزه ذاتی رازداری دارد که نمیتوان آن را پیدا کرد به صورت کاملا محرمانه اجرا میکند اعتقاد بر این است که برخی از ارواح انسانی در بدن روباه پرسه میزنند نظراتی وجود دارد که متوفی در واقع مرده نیست بلکه در بدن روباه سرگردان هست این یک اتفاق رایج در اساطیر شرقی است.

این علامت بر اساس داستانهای اساطیری میباشد نقش برجسته نماد روباه روی قبر افراد ثروتمندی که بی دلیل مرده اند ایجاد میشود اگر نماد روباه را در مزرعه پیدا کردید به تپه غالب در مسیر بدون حرکت نگاه کنید اگر زمین مسطحی به شکل دشت وجود داشته باشد که روباه با مهار کامل میدوید این مهم میباشد شما به هر کجا بروید انتهای این سرزمین هست باز هم گاهی اوقات میتوان علائم نماد روباه را در ورودی قبرها ایجاد کرد و معنای علامت روباه که در ورودی های قبر ایجاد شده این میباشد که مرده جوان و ثروتمند بوده و این به ما کمک میکند تا بفهمیم که تعداد زیادی مجسمه و اشیا در مقبره وجود دارد که این عمل با استفاده از دستگاه طلایاب و گنجیاب میسر میباشد.

نماد روباه در گنج یابی

‫5/5 ‫(1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − یک =

دکمه بازگشت به بالا