فلزیاب طلایاب گنج یاب
ساخت آلمان

گنج یاب تصویری سه بعدی EXP 6000

گنج یاب تصویری EXP 6000، اسکنر زمینی و سه بعدی و بی سیم با صفحه لمسی و عینک چشم آندروید ویدئویی ،فناوری برش لبه با اولین اسکنر زمینی 3D در جهان به رده بهترین آشکارسازهای فلزی در جهان رسیده است. EXP 6000 از ساختار بی سیم برخوردار است و می توان آن را توسط یک صفحه لمسی ، عینک اندروید ویدئویی Android کنترل کرد. EXP 6000 دارای یک واحد کنترل چند زبانه ، قابلیت GPS ،میله تلسکوپی و سنسورهای مختلف است. با EXP 6000 از جستجو لذت ببرید.
اسکنر زمینی EXP 6000 بالاترین ردیاب فلزی سه بعدی OKM است ، ابزاری فوق مدرن برای تشخیص ژئوفیزیک برای یافتن مصنوعات مدفون ، گنجینه های پنهان ، ناهنجاری های زیرسطح زمین ، تاسیسات زیرزمینی و همچنین سایر ساختارهای پنهان. گنج یاب تصویری EXP 6000

امکانات گنج یاب تصویری EXP 6000 :

 • دارای گارانتی محدود دو ساله
 • وزن کل: 2.98 پوند (1.35 کیلوگرم)
 • 6 حالت عملکرد: اسکن زمینی ، اسکن تونل ، مغناطیس سنج ، اسکن معدنی ، اشاره گر و اسکن زنده
 • صفحه لمسی: در کنار یک دکمه کنترل چند منظوره ، ممکن است اپراتور از صفحه لمسی داخلیEXP 6000 استفاده کند. بنابراین عملکرد اسکنر زمینی ساده و سریع است.
 • Visualizer 3D: برای تجزیه و تحلیل دقیق داده های اسکن زمینی استفاده میشود، EXP 6000 گزینه انتقال داده های خود را از طریق USB Stick به کامپیوتر با نرم افزار Visualizer 3D ارائه می دهد.
 • فناوری بی سیم: مدیریت آسان و بدون هیچ کابلی با استفاده از WiFi. همه کاوشگرها اطلاعات را به صورت بی سیم به واحد کنترل و کنترل میله تلسکوپی منتقل می کنند.
 •  GPS: شکارچیان گنج اسکن های زیادی را انجام می دهند ، ممکن است ردیاب GPS داخلی بتواند مختصات GPS را به همراه مقادیر اسکنر نگهداری کند. بنابراین آنها می توانند به راحتی به منطقه اندازه گیری شده بازگردند.
 • رابط گرافیکی چند زبانه: رابط کاربری گرافیکی (GUI) را با زبانهای مختلف ارائه می دهد تا بهترین درک را برای اپراتورهای آن داشته باشد تمام عناصر و گفتگوی منو به بیش از 12 زبان ترجمه شده است.

گنج یاب تصویری EXP 6000

اسکنر زمینی EXP 6000 یک دستگاه تشخیص کامل با عمق نفوذ بسیار بالاتر از فلزیاب های معمول برای تعیین ناهنجاری های زیر سطح  میباشد . از این فلزیاب سه بعدی می توان برای کارهای زیر استفاده کرد :

سنسور تونل برای مکان یابی فضاهای توخالی زیرزمینی مانند تونل ها ، غارها ، آرامگاه ها ، گودال ها ، پناهگاه ها ، مقبره ها و موارد مشابه طراحی شده است. بنابراین می توان از آن برای تشخیص مواد غیرفلزی خاک ، زیر سطح زمین استفاده کرد.

 1. سنسور جهت گیری
  هر کاوشگر اندازه گیری مجهز به یک سنسور جهت یابی برای کمک به شما در انجام تصاویر اسکن با کیفیت بالا است. این به شما کمک می کند تا سطح کاوشگر خود را روی زمین قرار دهید.
 2. فناوری بی سیم
  مدیریت آسان و بدون هیچ سیم و کابلی با استفاده از فناوری WiFi . همه کاوشگرها اطلاعات را به صورت بی سیم به واحد مونتاژ و کنترل میله تلسکوپی منتقل می کنند.
 3. رابط کاربری گرافیکی چند زبانه
  EXP 6000 یک رابط کاربری گرافیکی (GUI) با زبانهای مختلف ارائه می دهد تا بهترین درک را برای اپراتورهای خود داشته باشد. تمام عناصر و گفتگوی منو به بیش از 12 زبان ترجمه شده است.
 4. کاوشگر تلسکوپی
  یکی از اختراعات بی نظیر OKM این کاوشگر حرفه ای است. کاوشگر تلسکوپی را می توان به طول های مختلف گسترش یا کوتاه کرد تا در زمان کوتاه حتی مناطق بزرگ را اسکن کند.
 5. پخش زنده
  سنسور  Live Stream امکان مشاهده فوری خاک و فضای زیر زمین و گنجینه های پنهان آن را فراهم می کندکه کاملا همراه با عینک و چشم ویدیویی اندروید انجام میشود.
 6. ویژوالایزر سه بعدی
  برای تجزیه و تحلیل دقیق و عمیق داده های اسکن های زمینی انجام شده ، EXP 6000 این گزینه را برای انتقال داده های خود از طریق USB stick به کامپیوتر با نرم افزار Visualizer 3D ارائه می دهد.
 7. انتخاب طرح بندی
  واحد کنترل EXP 6000 شامل چندین طرح و طرح رنگی برای بهینه سازی کار در شرایط نوری شدید مانند نور خورشید یا تاریکی شب است.
 8. پیمایش GPS
  برای شکارچیان گنج که اسکن های زیادی انجام می دهند ، ممکن است ردیاب داخلی GPS بتواند مختصات GPS را به همراه مقادیر اسکن وارد کند. بنابراین آنها می توانند به راحتی به منطقه اندازه گیری شده بازگردند.
 9. صفحه لمسی
  در کنار یک دکمه کنترل چند منظوره ، اپراتور ممکن است از صفحه لمسی داخلی EXP 6000 استفاده کند. بنابراین عملکرد اسکنر زمین ساده و سریع است.
‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + هشت =

دکمه بازگشت به بالا