فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

نماد چکش در گنج یابی و دفینه یابی

نماد چکش در گنج یابی و دفینه یابی نماد ابزار حکاکان سنگ می باشد شاید هم یک دفینه متعلق به یک انسان هنرمند را نشان می دهد که باید اطرافش بررسی شود چکش امانت یک اوستا کار یا کسی که با چکش کار می کند می باشد که به همراه پول و اشیاء زینتی دیگر می تواند پیدا شود گاها افرادی میگویند که باید نابود و شکسته شود ولی کاملا اشتباه است.

نماد چکش در گنج یابی

معنی و مفهوم نماد چکش در گنج یابی :

  • چکش عموما به معنای زدن و شکستن است گاها گفته می شود که این نشانه باید شکسته شود ولی شما آن را از بین نبرید
  • قسمت چوب چکش را اندازه بگیرید و در جهت آن به ازای هر سانتی متر یک قدم بردارید، که هر قدم 72 تا 78 سانتی متر می باشد
  • اگر یک سنگ حاشیه ای وجود داشته باشد ، یک علامت چکش در 30 فوت این سنگ وجود دارد
  • اگر چکش بین بازوهای سنجاق قرار دارد سکه نیز بین بازوهای گیره قرار دارد مراقب باشید یک صخره 30 متری در جلوی این مکان وجود دارد
  • باید صخره ای در حدود 60 متر وجود داشته باشد ، که دفینه می تواند در این مکان باشد

وقتی علامت چکش را می بینیم چه نوع تحقیقاتی باید انجام شود؟

اگر علامت چکشی که هنگام جستجوی گنج یافت می شود روی صخره حک شود احتمالاً به زیور باستانی از هیتی ها برخورد خواهید کرد. آنچه در اینجا مهم است مسیری است که سمت چپ و پرتاب شده چکش در آن قرار دارد اگر نقطه تیز آن رو به زمین باشد ، گنج در اعماق و زیر صخره است برای تشخیص دقیق این امر به کمک آشکارساز مناسب نیاز است.

در غیر این صورت ، اگر سنگ را بشکنید و خالی بیرون بیاید ، خسته خواهید شد اگر طرف چکش زمین را نشان می دهد ، به معنای مدفون است که شما باید با در نظر گرفتن سایر علائم اطراف ، حفاری کنید امکانات مشابهی برای حفاری و غیره وجود دارد همچنین در مورد ابزارهای دیگر صدق می کند.

نظر کارشناسان این است که در مکان هایی با تصاویر برجسته چکش ، لایه های سنگ به صورت لایه های نازک به یکدیگر چسبیده اند و هنگام برخورد با این چوب ها با چکش ، ممکن است یک اتاق کوچک در پشت صخره ها وجود داشته باشد که شکسته شده اند در این اتاقها زیور آلات متعلق به رهبران زنان مهم تلقی می شود وقتی چنین جواهری پیدا شد ، مدیر موزه مسئول منطقه باید مطلع شود.

چکش نماد ابزار دستی کسانی است که در زمینه سنگ تراشی مشغول هستند از این معنا می توان نتیجه گرفت که در این نزدیکی معدن وجود دارد در تحقیقات ما ، معادن بسته بسیار نزدیک به مناطقی که نشان چکش ساخته شده بود ، پیدا شد.

تغییرات و تفاوت های غیرطبیعی در جهت نوک چکش وجود دارد که باید اندازه گیری شود. از آنجا که این به معنای شکستن است ، یکی از علائم دفن است که ساختن آن بسیار دشوار است این مسئله می تواند یک انبار بسته یا یک اتاق یا به معنای تونل در گنجیابی شناخته شده باشد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 2 =

دکمه بازگشت به بالا