فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

آموزش صحیح روش حفاری قبر در گنجیابی و دفینه یابی

روش حفاری قبر در گنجیابی | در گذشته گورستانهای دسته جمعی نیز وجود داشت که متعلق به افراد مریض بود در جاهائی که وبا یا طاعون وجود داشت جنازه افراد را به صورت دسته جمعی دفن میکردند در همین ابتدا یک مطلب بسیار مهم را برایتان بازگو میکنم و آن اینکه کسانی که قبری را میشکافند خیلی باید مواظب باشند و بفهمند که جنازه مریض هست یا نیست و حتما باید استخوان شناس باشند و یا بتوانند استخوان اشخاص مریض را از استخوان افراد سالم تشخیص دهند تا با مشکلی مواجه نشوند پس همیشه وقتی میخواهید قبری را باز کنید حتما از دستکش و ماسک استفاده کنید.

حفاری قبر در گنجیابی

روش حفاری قبر در گنجیابی و دفینه یابی :

 • جنازه هایی که در غارها و ذاغه ها میباشد و جنازه هایی که در صحرا میباشد و جنازه هایی که در کوهستانها هستند از نظر ماهیت کاملا با هم متفاوت است.
 • هر قبرستان و هر گوری دارای اموال نمیباشد چون بسیاری از مردم فقیر بوده اند و بدون اموال دفن میشدند.
 • در هر قبرستان تعدادی قبر سلطانی وجود دارد که دارای اموال میباشند که باید بتوانید آنها را تشخیص دهید و از روی بعضی شواهد تشخیص آنها امکان پذیر است.
 • اکثر گورستانها در سینه کشی ها و کنار رودخانه ها میباشد در بسیاری از قبرستانها یک چهارطاقی نیز میباشد که نشان میدهد در میان آن چهار طاقی شخص مهمی فوت کرده است و اکثرا دارای اموال میباشند.
 • در ایران قبرهای یهودی نیز بسیار است که نوع قرار گرفتن سنگ آنها متفاوت است و میتوان از روی سنگ قبر فهمید که این قبر متعلق به یک یهودی است (سنگ قبر یهودیان دارای فلش است).

مراحل آموزش صحیح کندن قبور در دفینه یابی :

کسانی که به حفاری میروند و میگویند در سه متری یا چهار متری یک طابوت طلا یا یک جنازه مومیایی پیدا کرده ایم اینها همه دروغ است شخصیتهایی را که در طابوت طلا یا نقره یا سنگ یشم میگذاشتند همیشه در عمق بالای بیست متر دفن میکردند و در عمق کم اینکار انجام نمیشد برای این جنازهها حتماٌ اطاقی از ساروج درست میکردند و آن را آنقدر پایین میبردند که از گزند جانوران خاک به دور باشد و همچنین دزدان نتوانند گزندی به جنازه و اموال آن بزنند در کنار این جنازه ها حتماٌ اموال فراوان وجود دارد و کنیزان و نوکران آنها را نیز با جنازه اربابشان زنده به گور میکردند پس اگر کسی گفت جنازه ای در آورده بدون اموال بدانید که احتمال دروغ گفتن آن زیاد است.

انواع آثار حفار کردن قبور در گنج یابی :

 1. آثار حفاری روی زمین :
  آثار روی زمین آثاری است که برای علامت گذاری دفینه استفاده میشده است مثال نماد عقاب ، خرس و … و آثاری همچون سندها و نسخه ها که تماما مشخص بوده است.
 2. و آثار حفاری زیر زمین :
  این نوع آثار همان آثاری است که در زمان حفاری بدست آمده و خود این آثار به دو نوع تقسیم میشود :

  آثاری که در مسیر حفاری بدست می آید و مربوط به محکم کاری دفینه و یا سازه های مربوط به دفینه و مقبرها استفاده میشده مثال سنگچین، ماسه، شن، ذغال، خاک الک شده که هرکدام کاربرد مربوط به خود را دارد.

  آثار دوم آثاری است که در مسیر حفاری بوده مثل آثار اول ولی برای راهنما و نشان دادن صحت مسیر درست حفاری میباشد مثال استخوان و اعضای انسان و حیوانات، سنگهای تراش خورده که به صورتهای مختلف است مثل فلش، مثلث، دایره ، تکه چوب ها با اشکال مختلف که همگی به نوعی هدایت کننده حفار به سمت مقصد است در کل تمام آثار زیر زمین که شامل هر دو مورد بالا هستند به نوعی نمایانگر مسیر درست میباشند و باید تحلیل شوند.

روش حفاری قبر در گنجیابی

ارزش قبر در حفاری

️قبرهایی بار خوب دارند که نشان و علامت خاصی داشته باشند این رو بدانید که قبری که نشان و علامت داشته باشد قطعا بار خوبی دارد دوستان عزیز علامت کاسه کنده شده نماد قبر معمولی است و آن شخص یک آدم عادی بوده کاسه را برای این حفر میکردند چون در گذشته اعتقاد داشته اند فرد مرده از این آب جمع آوری شده بر اثر بارندگی مینوشد فرد را زمانی که داخل قبر میکردند کنارش مقداری ظرف آب و غذا قرار میدادند.

کسانی که قبر حفاری کرده اند این ظروف را دیده اند و تقریبا 99 درصد این ظروف ارزش مادی ندارند تنها چیزی که ارزش مادی دارد کفن دوز هستش که اغلب جنسش از طلاست کفن دوز چیزی است شبیه سوزن بزرگ که تقریبا 15 سانتی متر اندازه دارد البته زمانی کفن دوز ارزشمند است که رویش هنر کار شده و شکل خاصی داشته باشد اگر ساده بود به طلا فروشی مراجعه کنید و اگر جنسش مس یا جنس دیگری بود آن را به بیرون بیاندازید چون ارزشی ندارد.

توضیحی مختصر در مورد قبر برده یا غلام در گنج یابی :

در آموزش روش حفاری قبر در گنجیابی یک نوع قبر هست که به قبر برده یا غلام معروف است این قبرها برای همان کسانی هست که گنجینه خود را مخفی میکردند و برای اینکه عمل مخفی کردن بار به جایی درز نکند این غلامان کشته میشدند و در بعضی از این قبرها سرباز قرار داده میشد که معمولا نشانه و علامت دارند.

بعضی دیگر از قبرها، قبرهای نظامی هستند این قبرها اجساد کشته شدگان در جنگ است اگر فرد کشته شده سرباز باشد چیز خاصی در آن وجود ندارد این امکان دارد که مثلا بازوبند یا کلاه خود در قبر وجود داشته باشد ولی اگر سردار بود داستان چیز دیگری است معمولا قبر سردارها به صورت فرد باشد یعنی سه یا پنج یا هفت و در برخی موارد نه یا یازده هم دیده شده نفر وسطی همان سردار هست و مابقی سربازها هستند در قبر سردار شما تمام ادوات جنگی متعلق به آن سردار را میتوانید بیابید مثل شمشیر و کلاه خود و زره این زمانی هست که کشته شدگان جان خود را در جنگ از دست داده باشند.

انواع قبرها و آلودگی موجود در اتاقک های قبرها در گنج یابی :

در قسمتهای مرطوب و ناحیه شمالی کشور رشد باکتری و ویروس بیشتر از نقطه های خشک هست قبرهای شمال کشور صدرصد از آلودگی بیشتر برخوردار هستند خارج از ویروس همچنین میتواند خود صاحب قبر را سالها در خودش نگه داشته و بعد از پوسیده شدن در فضای اتاقک باقی بماند.

آلوده ترین فضای قبر دقیقا زیر و خاک کف قبر میباشد که چرب و مقداری حالت نم و چربی به خودش دارد که بدون دستکش و ماسک اصلا لمس نکنید فقط کافیه با باز شدن قبر چند ساعتی نور و هوا به محیط داخلش بخوره بعد با خیال راحت و با خرید دستگاه طلایاب وارد شده و به یک گنج خوب و مطمئن برسید.

‫2.7/5 ‏‫(3 نظر)‬

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + یازده =

دکمه بازگشت به بالا