فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

تفسیر نماد سنگ دوربین یا سوراخ دار

تفسیر نماد سنگ دوربین یا سوراخ دار به این معنی و مفهوم است که علامت راحتی در گنجیابی بوده و پیدا کردن محل دفینه از روی آن بسیار راحت می باشد زیرا به معنای دیدن است یعنی دقیقا در جلوی چشم قرار دارد اگر دقت کرده باشید به راحتی آن را می توانید شناسایی کنید.

تفسیر نماد سنگ دوربین

نظرات مختلف در مورد تفسیر نماد سنگ دوربین :

  • نظر اول : اگر روی تخته سنگی باشد که قابل جابجا کردن نباشد در این صورت خیلی مهم است زیرا نشانه یک قبر است و باید از سمت تنگ سوراخ به آن نگاه کنید، بدون آنکه صورت و چشم خود را به آن بچسبانید. حداکثر حدود ۷۰ متر جلوتر، باید جایی باشد که چند سنگ بزرگ بر روی هم چیده باشند و یا فرو رفتگی ها بررسی شود.
  • نظر دوم : منطقه ای که در نقطه مقابل از سوراخ دیده می شود قبرستان می باشد. هر علامت صلیب روی سنگ دوربین نشان از یک مرده است. ممکن است در مکان قربانگاه باشد یعنی ممکن است مکان نذر شده را نشان دهد.
  • نظر سوم : بعد از شناسایی نشان سنگ دوربین یک یا دو نشانه دیگر باید پیدا شود چشم را روی قسمت بزرگ سوراخ می گذاریم یعنی از طرفی که قطرش زیاد است نگاه کرده مثل اینکه از دوربین نگاه میکنید. منطقه ای که با چشم دیده می شود باید به دقت بررسی شود، تخته سنگ نشانه دار یا یک منطقه فرو رفته، و یا منطقه ای مثل تپه کوچک جستجو شود هر نشانه ای که پیدا کنید نشان از پنهان شدن دفینه می باشد.

معنی و مفهوم نشانه سنگ سوراخ دار یا همان سنگ دوربین در دفینه یابی

اگر بر روی سنگی بزرگ و ثابت که انگار آن را بصورت ایستاده کاشته اند، سوراخی که آنطرف آن را بتوان دید، ایجاد شده باشد، در آن محل قبری مهم وجود دارد که معمولا عمق چندانی ندارد و به این نوع نشانه ، اصطلاحا سنگ دوربین یا (دوربین سنگ) هم می گویند، باید توجه داشته باشید که این قبر در زیر این سنگ یا اطراف آن نمی باشد.

تفسیر نماد سنگ دوربین

برای یافتن محل دقیق قبر ، می بایست از سمتی که سوراخ بر روی سنگ ایجاد شده ، کمی قطرش بیشتر است، به داخل سوراخ نگاه کنید، بدون آن که صورت و چشم خود را به آن بچسبانید ، حداکثر حدود ۷۰ متر جلوتر، باید جایی باشد که چند سنگ بزرگ را بر روی هم چیده باشند و یا صخره ای بزرگ وجود داشته باشد که جلوی آن یک فرو رفتگی وجود داشته باشد ، در محل مورد اشاره قبری وجود دارد که عمق آن زیاد نمی باشد و توجه داشته باشید که احتمال وجود یک خمره سکه در مجاورت و کنار قبر بسیار زیاد است.

‫3.7/5 ‏‫(3 نظر)‬

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 11 =

دکمه بازگشت به بالا