فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

دلیل متفاوت بودن رنگ تپه های باستانی چیست؟ | درختان اطراف تپه ها نشان از چه چیزی میدهند؟

رنگ تپه های باستانی | تپه ها دارای اسرار بسیاری درون خودشان هستند مثل یک جامعه بسیار کوچک در میان خاک که دارای قانون و رمز و راز بسیاری هستند تقریبا میشود گفت این تپه ها شناسنامه های آن کشوری هستند که در آن وجود دارند.

رنگ تپه های باستانی

دلیل متفاوت بودن رنگ تپه های باستانی چیست؟

دلیل متفاوت بودن رنگ تپه های باستانی در این است که …

  • خاکی که برای تپه آورده میشده است نوعی پیشکشی از روستاها و قبایل اطراف بوده که به عنوان احترام و ارزش گذاشتند.
  • اگر ما خاک محل زندگیمون را برای بزرگی پیشکش کنیم مورد لطف خدایان و مورد حمایت صاحب قبر در دنیای پس از مرگ میشویم.
  • این دارای اهمیت بسیار برای ساکنان آن منطقه بوده و خاکی که در لحظه اول روی اتاقک ریخته میشده یعنی نزدیکتر به صاحب قبر بوده است.

گاهی در درون این تپه ها کل اعضای خانواده دفن شده اند به صورت دایره ای شکل درون اتاقک وجود دارند که چنین مقبره هایی دارای نسخه و شناسنامه هستن که اصلا درست نیست به آنها دستبرد خورده و یا تخریب شوند.

درختان اطراف تپه ها نشان از چه چیزی می دهند؟

در باستان و در نزدیکی عبادتگاه ها مانند آتشکده ها و معابد میترائیسمی بخاطر نگهداری از هدایا و نذورات عبادت کنندگان که برای نذر و هدایای خود به عبادتگاه ها میدادند یک تپه معمولا نزدیک خود عبادتگاه ها میساختند و آن تپه را شاخص گذاری میکردند که معمولا هم درخت میکاشتند و هم دفینه نذوراتی خود را در آن قرار میدادند و تقدیم به خدایان ایزدان و مقدسات میکردند در واقع مثل امروز که ما پول خود را در حرم های امامزاده ها میندازیم بخاطر همین است که معمولا در نزدیکی عبادتگاه ها و نقاط مقدس درخت هایی با استقامت و مستحکم و با طول عمر بیشتر میکاشتند.

منظور از سنگ گوی در اطراف تپه ها چیست؟

سنگ گوی کشف شده در تپه ها که در بسیاری از تپه ها وجود دارد که اکثرا از سنگهای قیمتی درست میشود و اغلب دوستان با شکستن آن به دنبال یافتن الماس در داخل آن هستند و بسیاری از کاربران که با آن مواجه هستند نتوانستند اسرار آن را کشف کنند سنگ گوی پس از تمیز شدن با یک فرچه سیمی نرم دارای نوشته هایی مبنی بر اسرار و رمز و رموز تپه ها هستند البته نوشته ها که اغلب به خط میخی هست به شکل حروف برعکس نوشته شده و باید با گرفتن آن گوی جلوی آینه نوشته های آینه را یادداشت و ترجمه گردد.

با مراجعه به سایت دستگاه فلزیاب زیر بهترین ها را از ما خریداری کنید.

رنگ تپه های باستانی

‫2/5 ‏‫(2 نظر)‬

یک دیدگاه

  1. سنگ تراش خورده در ابعاد بزرگ زیر خاک که شبها نور منعکس میکنه دلیلش چیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 16 =

دکمه بازگشت به بالا