فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

نماد حیوانات تخم گذار در گنج یابی چه تفسیری دارند؟ | کارشناسی علائم باستانی

نماد حیوانات تخم گذار در گنج یابی | در مورد نمادهایی که در واقعیت حیوانات تخم گذار هستند به تنه و پشت لاکپشت دقت کنید، به شیار روی لاک دقت کنید و همینطور شیب پشت نماد. این سه گزینه اشاره به این دارد که در حال تخمگذاری هستند و دقیقا در پشت نماد و محل تخم ریزی باید کاوش انجام شود.

نماد حیوانات تخم گذار

انواع نماد حیوانات تخم گذار در گنج یابی :

  • لاک پشت
  • نماد مار
  • قورباغه
  • و …

سوال؛ اگر نماد حیوانی در حال تخم گذاری باشد چه دلایلی وجود دارد؟

  1. اول محل تخم ریزی
  2. دوم اینکه در مسیر نگاه نماد باید سنگهایی به شکل دایره در حالت چیدمان روی هم و یا کنار هم قرار داشته باشند و یا تل خاکی (ساروج) برجسته ای وجود داشته باشد که تک سنگی دایره ای شکل دقیقا در مرکز تپه وجود داشته باشد.

این مواردی هست که وقتی نیم تنه نماد در خاک فرو رفته باشد باید وجود داشته باشد و خارج از این موارد نیست.

حیوانات تخمگذار در گنج یابی ؛ نماد لاکپشت :

دوستان لاکپشت چون سرعت کمی دارد ولی بسیار دارای استقامت هست این یعنی عمق و سختی کار و در حفاری صدرصد تخلیه سنگ های رودخانه ای بسیار و برخورد دیواری ساروجی با استقامت بالا مثل لاک لاکپشت هست پس برای این کار باید امکانات درست باشد.

نماد سنگ لاک پشت در گنج یابی در منطقه های معتدل زیاد به کار رفته است و از خزانه های دولتی میباشد و در زمان کی کاووس هم از این آثار بیش از حد استفاده شده این آثار برای دفینه های سنگین به کار گرفته میشد این آثار بیشتر کنار یال ها و پایین تپه ها دیده میشود این آثار رمز و رموز زیادی دارد که میتوانید با خرید دستگاه طلایاب به دقت آن محیط را مورد بررسی قرار داده و به گنجینه های خوب برسید.

برای خرید انواع دستگاه فلزیاب به لینک زیر مراجعه نمائید.

نماد حیوانات تخم گذار

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 16 =

دکمه بازگشت به بالا