فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

نماد ردپای سگ در گنجیابی و دفینه یابی

نماد ردپای سگ در گنجیابی یکی از نمادهای یونانی بوده و در مزارها و یا سنگ قبرها یافت نمیشود بلکه بیشتر بر روی تخته سنگ ها و به شکل برجستگی مشاهده میشود. همچنین در شکار گنج ، گرگ و پنجه سگ یکی از چهره های یونان باستان است.

نماد ردپای سگ در گنجیابی

نماد ردپای سگ در گنجیابی چگونه است و کجاها قرار دارد؟

  • اگر نماد پنجه سگ را در ناحیه ای یافت شد نشانه یک ورودی دفینه است و گاها نیز ورودی یک مزار را نشان می دهد به دلیل اینکه سگ معمولا حیوان صادقی می باشد، در کنار مرده دفن می شده است.
  • رد پای سگ، می تواند به معنای این باشد که به همراه مرده، اشیای زینتی اش نیز دفن شده است.
  • اگر نماد تندیسی ایستاده و دو دست به سمت پایین و سر به بالا بود دقیقا زیر نماد مورد کاوش قرار بگیره و در نهایت عمق چهارمتری سرباز دیده خواهد شد.
  • اگر علامت سگ رو به صخره ها باشد ، حفره ای بین صخره ها وجود دارد.
  • اگر سگی در غار وجود دارد ، باید 2 بت در اینجا وجود داشته باشد ، بت ها به سگ نگاه می کنند و سگ به بت ها نگاه می کند. مقدار کمی پول و طرح داخل سگ وجود دارد.
  • اگر در جایی سگ وجود داشته باشد ، قطعا رد پای سگ هم نیز وجود دارد. سگ و روباه کاملاً متفاوت هستند ، روباه سگ حیله گر است ، حیوان خانگی مال روباه است ، اموال افرادی که بر روی زمین به عنوان گناهکار زندگی می کردند ، و سگ نشان دهنده دارایی افراد ساکن تر است.
  • اگر سگ با علامت دست باشد ، دارایی او عمیق است.
  • اگر سگ چهار دست و پا دراز کشیده و پاهایش باز است ، این قبر است. مشخص نیست که حاوی هدیه است یا خیر؟

نماد ردپای سگ در گنجیابی

نظرات مختلف در مورد معنی و مفهوم رد پای سگ در دفینه یابی

در برخی تمدن ها سگ به شکل مجسمه ای بر سر قبر ساخته می شده است و به عنوان نگهبان قبر شناخته می شد ، زیرا مقدار زیادی پول در قبر وجود داشت که سگ به عنوان نگهبان قرار داده میشده است علامت سگ صخره ای است که در جلو است. هنگامی که بر روی این صخره صعود می کنید ، می توانید صخره مشخص شده دیگر را مشاهده کنید. در نتیجه ، سنگ های مشخص شده و غار یک نمودار لوزی تشکیل می دهند. علامت سگ متوقف کننده است.

همچنین باید بدانید سگ دنباله نشانه یک راهزن است ، آنها نشانه های جهت دار هستند که به شما می گویند چگونه به محل های دفن مانند سنگ آسیاب ، سنگ جدول ، غارها ، چشمه ها و چشمه ها بروید. ممکن است در جایی که اثری از سگ وجود دارد به هر علامتی برخورد کرد. لازم است که بفهمیم کدام یک از آنها با آثار مرتبط است و بر این اساس راه حل هایی تولید شود.

نماد ردپای سگ در گنجیابی

پنجه سگ نشان می دهد که گنجینه ای در آن منطقه وجود دارد. گاهی نشان می دهد که ورودی قبر کجاست. این سگ معمولاً در کنار مردگان دفن می شد زیرا یک حیوان وفادار بود. ردپای سگ می تواند نمادی باشد که مرده با جواهرات مورد علاقه خود دفن شده است.

‫2/5 ‏‫(2 نظر)‬

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + بیست =

دکمه بازگشت به بالا