فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

سنگ مثلث در گنجیابی به معنی و مفهومی می باشد؟

علامت سنگ مثلث در گنجیابی به این معنی هست که بطور کلی با اتاقی روبرو میشوید با این حال اطلاعاتی در مورد مکان و چگونگی قرار گرفتن نشان گنج مثلثی باعث میشود در معانی دیگر تأمل کنیم البته اولین چیزی که در محدوده علائم گنج مثلثی به ذهن میرسد مقبره ها و اتاق ها هستند با این حال امروزه میتواند معانی مختلفی را همراه با علائم گنج به طور قطعی حل کند ما برخی از آنها را در مقاله گنجینه علامت مثلث با شما به اشتراک میگذاریم.

سنگ مثلث در گنجیابی

نظرات مختلف جستجوگران در مورد معنی و مفهوم نماد سنگ مثلث در گنجیابی :

 • اگر حکاکی مثلثی نقش برجسته دارد پس گنج نزدیک به سطح هست ولی اگر نقش برجسته ای ندارد و حک شده هست در اینصورت گنجینه عمیق تر خواهد بود.
 • به دنبال قله ای باشید که مثلث در آن قرار دارد به مکانهایی که سه سنگ از نظر علائم و معانی گنج وجود دارد نگاه کنید آنچه را که بدنبال آن هستید در آنجا خواهید یافت.
 • وقتی محفظه مثلثی به معنی آرامگاه باشد اما چیزی ارزشمندتر از موارد مربع یا گرد وجود داشته باشد به همین دلیل هست که باید توجه کنید.
 • گاهی اوقات مثلث هایی برای ارائه به مردگان قرار میگیرند باید بدانید که در چنین مواقعی مقبره ای در زیر آن وجود خواهد داشت به همین دلیل است که باید به دنبال نزدیکترین علامت باشید این علائم مثلثی ممکن است به این دلیل باشد که متوفی دارای ویژگی های قابل احترام یا رهبر از دیگران هست.
 • وقتی این نماد مثلث را در محدوده علائم گنج مشاهده کردید ، به صخره های اطراف آن هم خوب نگاه کنید اگر در زیر یکی از صخره ها شکافی مشاهده کردید به آن توجه کنید یک سکه ای را به اندازه ای پایین بیندازید که آنقدر بزرگ باشد که بازوی خود را در آن قرار دهید و به آن گوش دهید اگر سنگ بعد از 3-4 ثانیه در جایی بیفتد ، صدای “تیک” را خواهید شنید این یعنی راهزنان در آن زمان در آنجا زندگی میکردند این جایی است که آنها ثروت خود را نگه میداشتند که ممکن هست گنج بزرگی را کشف کرده باشید.
 • اگر همه طرفها مساوی باشند محل دفینه همان جایی است که وجود دارد اما مراقب علائم دیگر باشید به طور کلی لبه های این علامت به یکدیگر نزدیک هستند بنابراین میتوان یک علامت مفید در این نزدیکی یافت.

ورود نماد مثلث به ارمنی ها در گنج یابی :

ارامنه از علامت مثلث برای مخفی کردن مقدار زیادی از کالاهای خود استفاده میکردند به خصوص پس از مهاجرت بزرگ در جنگ استقلال ، آنها موفق شدند طلا و اشیای قیمتی باقی مانده در کشور ما را با این علائم مخفی کنند وقتی به معنای علامت مثلث نگاه میکنیم مقدار زیادی دفینه خواهیم دید. با این حال نکته مهم در اینجا محل دفینه هست هنگام برخورد با علامت مثلث در گنج که معمولاً جهت را مانند یک تیر نشان میدهد در یافتن جهت مشکلی نخواهید داشت.

گاهی اوقات میتواند به عنوان یک نشانه آرامگاه مثلثی نیز ظاهر شود در این مرحله ، آنچه باید انجام شود این هست که در اینصورت میتوانید آن منطقه را با خرید دستگاه گنجیاب و طلایاب جستجو و کاوش کنید با این حال در برخی مواقع میتوان علامت مثلث در دایره را به این صورت معنی کرد که مقدار زیادی گنج و دفینه در نقطه ای نزدیک محل مشاهده آن علامت وجود دارد.

سنگ مثلث در گنجیابی

تفسیر علامت حکاکی شده مثلث در دفینه یابی چیست؟

وقتی به تاریخ نگاه میکنیم برخی از نشانه هایی که با آنها برخورد میکنیم به عنوان یک علامت مثلث حل شده یافت میشود علامت مثلث موجود در گنج دارای اعتماد بالایی است که تاکنون حل شده هست این یک واقعیت میباشد که اگر این علائم به ویژه با ارامنه و راهزنان برطرف شود فرد ثروتمند میشود.

علامت حکاکی سنگ مثلث در گنجیابی اغلب آرامگاه ها را نشان میدهد در اینجا جهت مثلث و کوتاهی قابل مشاهده در یک طرف اطلاعات جهت و فاصله را به شما میدهد به خصوص با علامت گنج سنگ مثلث میتوانید به آسانی آنچه را که بدنبال آن هستید پیدا کنید این علامت نشانه ای هست که شما را به سمت گنج واقعی هدایت میکند.

همچنین باید در مورد نشانگرهای گنج مثلثهای تراشیده شده توجه شود و نه تنها به سنگ بلکه به تنه درختان نیز توجه شود وقتی این علامت در مکانی مخفی مشاهده میشود ، باید دانست که مقدار زیادی گنج در آنجا وجود دارد 7 سلسله شخصی که این را پیدا خواهند کرد اکنون راحت خواهند بود وقتی علامت مثلث در گنج دیده میشود ، باید به این نکته توجه کرد که آیا علائم دیگری در کنار آن وجود دارد و اگر علامت دیگری وجود داشت علامت مثلث باید روی آن متمرکز شود بنابراین اکنون میدانید که در مورد حکاکی مثلثی علائم گنج باید چه کار کنید وقتی علامت مثلث را در شکار گنج میبینید باید بلافاصله جهت آن را جستجو کنید.

علامت مثلث در گنج یابی به چه معناست؟

وقتی به معنای نماد مثلث نگاه میکنیم با عبارات بسیار متنوعی روبرو میشویم عبارت کلی این است که به دنبال یک تپه ، ورودی غار در گنجیابی در جایی نزدیک باشید پس از این علامت که با توجه به اضلاع مثلث پیدا میشود معنی نماد گنج مثلث به راحتی حل میشود. این نماد یک علامت مکرر بوده و انواع مختلفی به شکل نقش برجسته وجود دارد.

سنگ مثلث در گنجیابی نشان دهنده یک منطقه بسته میباشد و اگر نشان دهنده یک مقبره باشد یک مقبره محفظه ای هست و اگر نشان دهنده گنج و دفینه باشد در یک مکان بسته خواهد بود این علامتی هست که معمولاً در نزدیکی بسترهای رودخانه یافت میشود اغلب در کناره های آبشار دیده میشود و همچنین در منطقه دریای سیاه نیز بارها دیده شده تمدنهای مختلف میتوانند از این علامت به روشهای مختلف استفاده کنند به عنوان مثال ارمنیان از آن به عنوان نشانه انبار استفاده میکردند.

سنگ مثلث در گنجیابی

هنگام یافتن نشانه سنگ مثلث در گنجیابی به چه نکاتی باید توجه کرد :

 1. اولین چیزی که باید به آن توجه کرد ضلع بلند نماد مثلث میباشد در اینجا ورودی را جستجو میکنند مدفون مثلث داخل اتاق هست معمولاً یک نوع اتاق میباشد که میتوان ایستاده وارد آن شد اغلب معنی قبر میدهد.
 2. حرف 4 الفبای مثلثی یونانی دلتا است 4 نوع سنگی را که موازی با زمین قرار دارند در نظر بگیرید این سنگ مانند سنگ زیر زمینی است زیر آن قبر وجود دارد.
 3. حکاکی مثلثی قبر قطعی است و نقش برجسته در وسط ، که توسط یک مثلث با کانال ها تشکیل شده ممکن است این سرداب از نوع غار را به دست آورد ورودی را باید در دامنه ها جستجو کرد نه خیلی دور.
 4. اگر نماد توسط یونانیان ساخته شده ما را به یاد دلتا می اندازد باید به چنگال ها توجه شود اگر روی صخره ای پهن باشد کانال را در صخره جستجو ودنبال میکنند پیشانی صاف همان سنگ پایین می آید و بررسی میشود که آیا مقبره سنگی وجود دارد یا خیر.
 5. قطر 50 سانتیمتر مثلث در صخره ای که مثلثهای کوچک در آن قرار دارند بسیار خوب بررسی میشود این یک نماد حل شده است.
 6. نماد مثلث در تمدنهای گذشته به عنوان دروازه ورودی در خود مثلث استفاده میشد.
 7. اگر این نماد با تطبیق صلیب یا سایر علائم نشان داده شود نشان میدهد که دفن مردانه یا زنانه است به خصوص مثلث هایی که ضلع بلند آن رو به بالا یک نشانه مردانه است در حالی که نمای رو به پایین یک نشانه زنانه است و به اتاق مملو از وسایل ذهنی اشاره دارد.
 8. و اگر نماد مثلث بر روی صخره زیر زمین یافت میشود به معنی ورودی به تالوم هست و اگر گودبرداری به طرف ضلع طولانی مثلث منتقل شود ورودی پیدا میشود.
 9. محفظه مثلثی مقبره از حکاکی مربعی و کنده کاری با ارزش تر است زیرا وسایل مرده در یک طرف قرار میگیرند مجسمه ها ، اشیاء و ظروف زیادی پیدا میشود.
 10. 3 گوشه در نماد مثلث وجود دارد گوشه ها میتوانند نشان دهنده پدر ، پسر و روح القدس باشند اگر طرف طولانی معمولاً رو به آسمان است به این معنی آرامگاه است این در مورد صعود روح به آسمان میگوید.
‫3.2/5 ‏‫(25 نظر)‬

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 16 =

دکمه بازگشت به بالا