فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

معنی و مفهوم نماد پلنگ در گنج یابی و دفینه یابی

نماد پلنگ در گنج یابی در مقایسه با دیگر گربه سانان پاهایی کوتاه ، بدنی کشیده و جمجمه ای بزرگ دارد موفقیت بالای اینگونه در حیات وحش تا حدی به قابلیت های شگارگری فرصت طلبانه اش ، انطباق پذیری اش با زیستگاه های مختلف ، امکان دویدن با سرعت 58 کیلومتر در ساعت ، توانایی بی نظیرش در بالا رفتن از درخت حتی در حالی که لاشه بزرگی را با خود حمل میکند و همچنین توانایی شناخته شده اش در حرکت پنهانی مربوط میشود.

معنی و مفهوم نماد پلنگ در گنج یابی و دفینه یابی :

  • اگر شما در جایی سنگ نگاره و نماد پلنگ را مشاهده کردید که در دهان پلنگ طعمه بود و به حالت نشسته بود باید روبروی آن درختی کهنسال باشد که حتما باید دقیقا زیر درخت را حفاری کنید.
  • ولی اگر نماد پلنگ در حال حرکت بود و به طعمه نگاه میکرد آنگاه شما باید زیر طعمه را حفاری کنید.
  • و باز اگر نماد پلنگ طعمه را شکار کرده بود و این بار در حال حرکت به سمت جلو بود شما باید در روبروی آن دنبال غار مهر و موم شده بگردید.
  • همچنین درختان خاصی را با پنجه علامت میگذارد اندازه قلمرو نماد پلنگ از فصلی به فصل دیگر و نیز با توجه به زیستگاه تغییر میکند.
  • هنگام راه رفتن آنچنان به نرمی و بی سر و صدا حرکت میکند که هیچوقت صدای پایش شنیده نمیشود پلنگ قلمرو خود را مانند سایر اعضا خانواده گربه سانان با ادرار علامت گذاری میکند.

تجزیه و تحلیل نشان پلنگ در دفینه یابی :

پلنگ حیوانی درنده و خطرناک است همانطور که میدانید این حیوان بعد از شکار حیوان آن را یا به بالای درخت میکشاند تا از گزند حیوانات دیگر در امان باشد یا به درون مخفیگاه خود میبرد که مخفیگاه این حیوان در غارهای دور افتاده و پرت است. اغلب طعمه کشته شده ممکن است به سنگینی خود او باشد که آن را به بالای درخت میبرد و آن را روی شاخه ها جای میدهد در اینجا شکار دور از دسترس لاشه خوارانی مانند کفتارها و شغال ها حفظ میشود.

پس از یک وعده غذایی ، نماد پلنگ معمولا برای نوشیدن آب به کنار یک گودال میرود پلنگ های تنها ، گاهی برای انواع خاص غذا طعمه های ویژه ای را می پسندند امکان دارد که این به دلیل انسان خوار شدن بعضی از آنها باشد که وقتی یک بار گوشت انسان را چشیده اند به آن علاقمند شده باشند با این حال پلنگ های آدم خوار کاملا نادرند بابون ها ، انواع میمون ها ، گراز ، مرغان زمینی و انواع علف خواران از طعمه های پلنگ محسوب میشوند.

برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع دستگاه طلایاب میتوانید
به سایت خرید دستگاه گنجیاب مراجعه نمائید.

‫3/5 ‏‫(2 نظر)‬

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 7 =

دکمه بازگشت به بالا