فلزیاب طلایاب گنج یاب
گنج یابی

تفسیر نماد تک سنگها در گنجیابی

نماد تک سنگها در گنجیابی گاهی اوقات بصورت طبیعی و در برخی موارد هم یکی از علائم مهم مربوط به دفینه هستند که معمولا دارای نسخه نیز میباشد و این سنگها قسمتی از پازل نسخه گنج محسوب میشوند که این مورد مربوط به مناطق باستانی مهم، پادشاه یا حاکم نشین است.

تک سنگها در گنجیابی

نماد تک سنگها در گنجیابی در کدام مناطق دیده میشود :

  • در کنار راههای مالرو راهنما محسوب میشوند و در صورتی که هیچ کدام از موارد بالا شامل حال سنگ نباشد میتواند جهت مرز بندی بوده باشد.
  • معمولا جاهایی که چشمه تمام فصل وجود دارد در جایی که آفتاب اول صبح به آنجا بتابد مقبره ای مهم با هدایای گرانبها وجود دارد بطوری که محل دور از آب باشد چون آب سبب تخریب مقبره میشود.

تفسیر نماد سه سنگ ایستاده در گنجیابی :

سه سنگ ایستاده در گنج یابی چنین موقعیتی گواه از سه قبر سرداری مهم در منطقه است چنین نمادهایی دارای نسخه هستند و درون نسخه از این سه شاخص نامبرده شده و نقطه قبور در بالاتر از نماد یعنی اگر دقت کنید نمادها در پایین شیب قرار دارند و در راسته هر سنگ و هر شاخص شما به سمت طلوع خورشید گام بردارید در این صورت از شیب بالا به قبور برخورد میکنید. این نوع قبور دارای مقداری برجستگی کمی نسبت به محیط هستند مثل تلی بسیار کوچک نمایان است و اینکه وجود باد و باران باعث نشست کردن برجستگی و هماهنگ شدن با زمین اطراف شده و برای پیدا کردن قبور نیاز به خرید دستگاه نقطه زن و ردیاب با کیفیت بالا هست.

تک سنگها در گنجیابی

تفسیر نماد سنگ چهارخانه در گنج یابی (Dama) :

  • نظر اول : این سنگهایی که به نام سنگ dama شناخته میشوند به محاسباتی نیاز دارند نشان سنگ چهارخانه به طور قطعی رمزگشایی نماد نشده است با یک نشانه کمکی دیگر بیشتر معنا میدهد عموما نماد تونل های زیر زمینی و یا راهرو میباشد و ممکن است به دفینه های راهزنان نزدیک باشد در هر حال به دلیل نشان دادن مکانهای زندگی انسان ها باید مهم تلقی شوند.
  • دوم : نشان یک راه خطرناک و غیر مستقیم میباشد این شکل نماد دخمه های زیر زمینی و یا راهرو میباشد مژده زندگی و حیات زیر زمین را نیز میدهد ولی این نشانه به تنهایی ما را به هدف نرسانده و باید دنبال نشان دیگر باشیم.
  •  سوم : قطعا نماد مزار میباشد در اطرافش باید یک جستجوی دقیق انجام شود.
‫2.3/5 ‏‫(4 نظر)‬

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

دکمه بازگشت به بالا